Studio Kamarád

25. prosinec 2022

Obsah dílu

Pod stromečkem zbyl jště jeden dárek. Pro kohopak asi je? — Muf v převleku za Ježíška a jeho vánoční zlobišárna. — Pip s Otylkou pouští o Vánocích namísto skořápek komety. — Hostem Brzoránoshow je Nový rok. — Brzoránoshow pokračuje, ale Nový rok nemá zrovna náladu. — Filip a Tomáš dali Mufovi k Vánocům ponožky a písničku. — Drsňačka přestane být drsná. To je těmi Vánocemi.

Části dílu

00:01
Pod stromečkem zbyl jště jeden dárek. Pro kohopak asi je?
  07:39
  Muf v převleku za Ježíška a jeho vánoční zlobišárna.
   16:12
   Pip s Otylkou pouští o Vánocích namísto skořápek komety.
    24:38
    Hostem Brzoránoshow je Nový rok.
     34:50
     Brzoránoshow pokračuje, ale Nový rok nemá zrovna náladu.
      60:52
      Filip a Tomáš dali Mufovi k Vánocům ponožky a písničku.
       88:35
       Drsňačka přestane být drsná. To je těmi Vánocemi.
        Přehrát celé video
        Stopáž90 minut
        Další díl
        1. leden

        Přehled dílů

         
        Stopáž90 minut

        26. březen

        Muf nachystá na Otylku první zlobišárnu hned po ránu. — Jůheláci sází první jarní sazeničky a je to povznášející pocit — Hele se snaží udržet létající Jů na provázku, ale Muf s nůžkami má jiný plán… — Brzoránošou je světoznámý kuchař Kapusta - který tak trochu připomíná Mufa… — A Muf si nedá pokoj! Tentokrát se v převleku za slavného malíře snaží vymámit z Fámuly čokoládu. — Otylka zjistila, že se letos na paloučku nějak moc nerojí opylující hmyz. Rozhodne se přivolat na pomoc tetu Pipetu. — Pipeta s Otylkou představují Pipovi zbrusu novou paloučkovskou hmyzí letku. — Mufikanti tentokrát s Mufem i Fámulou a písnička Strejda Jára. — Jůheláci se opět jarně vznášejí, zvou všechny ven a loučí se.

        26. 3. 2023 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        19. březen

        Jůheláci umí pozdravit kamarády i pozpátku. — Jůheláky s Fámulou navštívila podivná opička. — Tryskomyšky mají novou písničku. — Mufův nový pořad Fóry Mufóry. — Jaro si chce zahrát kuličky s Mufem. — Jazzajíci a písnička o kuličkách. — Jaro je hostem Brzoránoshow. — Mufikanti, Polapil a písnička. — Všichni řádí na duhové klouzačce.

        19. 3. 2023 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        12. březen

        Jůheláci vyhlíží první vlaštovku. — Podivná vlaštovka balamutí Jůheláky. — Pip zkouší, jakou budou mít kytičky půdu. — Tryskomyšky vyrazily do sauny. — Polapil se snaží dostat do formy. — Brzoráno show navštíví Viking. — Pokračování Brzoránoshow s Vikingem. — Mufikanti, Drsňačka a písnička o moři. — Jůheláci se loučí s kamarády.

        12. 3. 2023 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        5. březen

        Jůheláci měli zvláštní sen. — Pipeta se vydala na podběl a pomůže Mufovi. — Tryskomyšky zkouší ledové boby. — Vodník s Drsňačkou hledají kmen pro stěžeň pirátského voru. — Jazzajíci vítají madam Jazzinku. — Jazzajíci, Jazzinka a jejich společná písnička. — Mufikanti se chystají na zpívání. — Mufikanti zpívají malou operu o Budulínkovi. — Jůheláci zdraví kamarády.

        5. 3. 2023 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        26. únor

        Jůhelákům se do komína směje Meluzína. — Myši se chystají na výlet do míst, kde se všichni smějí. — Jůheláci objeví v lese podivného tvora. — Veledůležitá zpráva o soutěži "SUPERJÁ" — Muf se rozhodne nebýt nekňubák, ale kňubák. — V Brzoránoshow se všichni těší na pohádkového Honzu. — Honza v Brzoránoshow. — Mufikanti a jejich písnička o Robinsonovi, — Tryskomyši se loučí z Muzea hi-historie.

        26. 2. 2023 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        19. únor

        Kamarádi hledají kostýmy na maškarní bál, Mufovi ty nejepší kousky vyfoukli ostatní. — Jůheláci se vydali za polární září. — Jůheláci se jdou také maškarně ustrojit. — Filip a Tomáš mají masky neadrtálců. — Ani Fámula aTryský nemohou na maškarním bále chybět. — Pip s Pipetou míří na každoroční "pipelení". — Otylka nás provede maškarním mumrajem. — Filip a Tomáš vyrobí Drsňačcee nový stěžeň a u toho si zazpívají. — Jůheláci si užili maškarní bál a loučí se s dětmi.

        19. 2. 2023 na ČT :D

        Napište nám