Studio Kamarád

27. listopad 2022

Část: Do Brzoránošou přichází trpaslík Kristián, ale nějak vyrostl. Hary se ovšem nenechá odradit a těší na rozhovor s ním.

Obsah dílu

Jů a Hele se rozhodnou zapojit do výzvy Superjá a vypraví se na pochod! Muf hned zavětří příležitost ke zlobišárně. — Jů a Hele se na výletě rozhodnout posvačit, zjeví se Muf coby policista a obviní je, že svačí v bezsvačinové zóně. — Pip kontroluje sněhové duchny, Otylka to nevydrží a začne na nich skotačit, a je z toho listopadová Dchumelenice.. — Drsňačka povzbuzuje Fámulu, aby vyšplhala na stěžeň, Fámula si začne věřit a dokáže to! A je z ní Superfámula! — Do Brzoránošou přichází trpaslík Kristián, ale nějak vyrostl. Hary se ovšem nenechá odradit a těší na rozhovor s ním. — Hary si krásně pohovoří s trpaslíkem Kristiánem, jazzajíci to komentují a ještě k tomu skvěle hrají! — Filip a Tomášek zpívají píseň "Kocoure" — Jů a Hele se loučí, Mufovi zaskočí v krku policejní píšťalka a málem se udusí, ale všechno dobře dopadne.

Části dílu

00:02
Jů a Hele se rozhodnou zapojit do výzvy Superjá a vypraví se na pochod! Muf hned zavětří příležitost ke zlobišárně.
  07:06
  Jů a Hele se na výletě rozhodnout posvačit, zjeví se Muf coby policista a obviní je, že svačí v bezsvačinové zóně.
   15:46
   Pip kontroluje sněhové duchny, Otylka to nevydrží a začne na nich skotačit, a je z toho listopadová Dchumelenice..
    23:41
    Drsňačka povzbuzuje Fámulu, aby vyšplhala na stěžeň, Fámula si začne věřit a dokáže to! A je z ní Superfámula!
     32:14
     Do Brzoránošou přichází trpaslík Kristián, ale nějak vyrostl. Hary se ovšem nenechá odradit a těší na rozhovor s ním.
      46:35
      Hary si krásně pohovoří s trpaslíkem Kristiánem, jazzajíci to komentují a ještě k tomu skvěle hrají!
       60:03
       Filip a Tomášek zpívají píseň "Kocoure"
        88:17
        Jů a Hele se loučí, Mufovi zaskočí v krku policejní píšťalka a málem se udusí, ale všechno dobře dopadne.
         Přehrát celé video
         Stopáž91 minut
         Další díl
         4. prosinec 2022

         Přehled dílů

          
         Stopáž90 minut

         19. březen

         Jůheláci umí pozdravit kamarády i pozpátku. — Jůheláky s Fámulou navštívila podivná opička. — Tryskomyšky mají novou písničku. — Mufův nový pořad Fóry Mufóry. — Jaro si chce zahrát kuličky s Mufem. — Jazzajíci a písnička o kuličkách. — Jaro je hostem Brzoránoshow. — Mufikanti, Polapil a písnička. — Všichni řádí na duhové klouzačce.

         19. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         12. březen

         Jůheláci vyhlíží první vlaštovku. — Podivná vlaštovka balamutí Jůheláky. — Pip zkouší, jakou budou mít kytičky půdu. — Tryskomyšky vyrazily do sauny. — Polapil se snaží dostat do formy. — Brzoráno show navštíví Viking. — Pokračování Brzoránoshow s Vikingem. — Mufikanti, Drsňačka a písnička o moři. — Jůheláci se loučí s kamarády.

         12. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         5. březen

         Jůheláci měli zvláštní sen. — Pipeta se vydala na podběl a pomůže Mufovi. — Tryskomyšky zkouší ledové boby. — Vodník s Drsňačkou hledají kmen pro stěžeň pirátského voru. — Jazzajíci vítají madam Jazzinku. — Jazzajíci, Jazzinka a jejich společná písnička. — Mufikanti se chystají na zpívání. — Mufikanti zpívají malou operu o Budulínkovi. — Jůheláci zdraví kamarády.

         5. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         26. únor

         Jůhelákům se do komína směje Meluzína. — Myši se chystají na výlet do míst, kde se všichni smějí. — Jůheláci objeví v lese podivného tvora. — Veledůležitá zpráva o soutěži "SUPERJÁ" — Muf se rozhodne nebýt nekňubák, ale kňubák. — V Brzoránoshow se všichni těší na pohádkového Honzu. — Honza v Brzoránoshow. — Mufikanti a jejich písnička o Robinsonovi, — Tryskomyši se loučí z Muzea hi-historie.

         26. 2. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         19. únor

         Kamarádi hledají kostýmy na maškarní bál, Mufovi ty nejepší kousky vyfoukli ostatní. — Jůheláci se vydali za polární září. — Jůheláci se jdou také maškarně ustrojit. — Filip a Tomáš mají masky neadrtálců. — Ani Fámula aTryský nemohou na maškarním bále chybět. — Pip s Pipetou míří na každoroční "pipelení". — Otylka nás provede maškarním mumrajem. — Filip a Tomáš vyrobí Drsňačcee nový stěžeň a u toho si zazpívají. — Jůheláci si užili maškarní bál a loučí se s dětmi.

         19. 2. 2023 na ČT :D
         Stopáž91 minut

         12. únor

         Hele v sobě objevilo schopnosti jasnovidce — Fámula a Hary zpívají písničku o Čičí — Mufovy Raketově rychlé recepty s překvapením — Polapilovy plány s valentýnskou básničkou naruší Giuseppe Pepperoni a ošálí i tetu Pipetu — Polapil zachrání Pipetu — Tryskáček by rád na zlobišáckou a děsně ukrutnou plavbu s Drsňačkou a Mufem — Tryský ztratila celý batoh sýrů — Filip, TomáŠ, Muf a písnička "Jestli to nebude láska" — Pip s Otylkou se loučí s kamarády

         12. 2. 2023 na ČT :D

         Napište nám