Studio Kamarád

20. listopad 2022

Část: Detektivové Tryskáček s Tryský si zazpívají

Obsah dílu

Jů a Hele postrádají své peřinky, povolají proto detektivy Tryskáčka a Tryský alias Myšerlocka a dr. Hlodawotsonovou — Detektivové Tryskáček s Tryský si zazpívají — Detektivové Tryskáček s Tryský vypátrají Mufantóma! Muf ukradl peřinky, aby mohlo sněžit a ono opravdu pohádkově sněží! — Drsňačka vidí Jůheláky sáňkovat a chtěla by také, ale nemá sáně, Polapil jí poradí boby a nakonec skáče pro pytel. — Hary společně s Jazzajíci rozjednou svou Brzoránošou a ohlásí hosta - Budulínka! — Harry a Jazzajíci přivítají hosta, Budulínek vypráví o svém životě a a dětem doporučí knihu Vúdúlínek — Fámula se shání po Mufinkantech, ti se náhle objeví a zpívají píseň Tak jsem tady, hudba a text Vlasta Redl — A na závěr skočná píseň, zpívají Jů a Hele, přizvukuje Muf.

Části dílu

00:01
Jů a Hele postrádají své peřinky, povolají proto detektivy Tryskáčka a Tryský alias Myšerlocka a dr. Hlodawotsonovou
  07:39
  Detektivové Tryskáček s Tryský si zazpívají
   16:00
   Detektivové Tryskáček s Tryský vypátrají Mufantóma! Muf ukradl peřinky, aby mohlo sněžit a ono opravdu pohádkově sněží!
    24:17
    Drsňačka vidí Jůheláky sáňkovat a chtěla by také, ale nemá sáně, Polapil jí poradí boby a nakonec skáče pro pytel.
     33:18
     Hary společně s Jazzajíci rozjednou svou Brzoránošou a ohlásí hosta - Budulínka!
      46:23
      Harry a Jazzajíci přivítají hosta, Budulínek vypráví o svém životě a a dětem doporučí knihu Vúdúlínek
       59:55
       Fámula se shání po Mufinkantech, ti se náhle objeví a zpívají píseň Tak jsem tady, hudba a text Vlasta Redl
        88:23
        A na závěr skočná píseň, zpívají Jů a Hele, přizvukuje Muf.
         Přehrát celé video
         Stopáž90 minut
         Další díl
         27. listopad 2022

         Přehled dílů

          
         Stopáž90 minut

         19. březen

         Jůheláci umí pozdravit kamarády i pozpátku. — Jůheláky s Fámulou navštívila podivná opička. — Tryskomyšky mají novou písničku. — Mufův nový pořad Fóry Mufóry. — Jaro si chce zahrát kuličky s Mufem. — Jazzajíci a písnička o kuličkách. — Jaro je hostem Brzoránoshow. — Mufikanti, Polapil a písnička. — Všichni řádí na duhové klouzačce.

         19. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         12. březen

         Jůheláci vyhlíží první vlaštovku. — Podivná vlaštovka balamutí Jůheláky. — Pip zkouší, jakou budou mít kytičky půdu. — Tryskomyšky vyrazily do sauny. — Polapil se snaží dostat do formy. — Brzoráno show navštíví Viking. — Pokračování Brzoránoshow s Vikingem. — Mufikanti, Drsňačka a písnička o moři. — Jůheláci se loučí s kamarády.

         12. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         5. březen

         Jůheláci měli zvláštní sen. — Pipeta se vydala na podběl a pomůže Mufovi. — Tryskomyšky zkouší ledové boby. — Vodník s Drsňačkou hledají kmen pro stěžeň pirátského voru. — Jazzajíci vítají madam Jazzinku. — Jazzajíci, Jazzinka a jejich společná písnička. — Mufikanti se chystají na zpívání. — Mufikanti zpívají malou operu o Budulínkovi. — Jůheláci zdraví kamarády.

         5. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         26. únor

         Jůhelákům se do komína směje Meluzína. — Myši se chystají na výlet do míst, kde se všichni smějí. — Jůheláci objeví v lese podivného tvora. — Veledůležitá zpráva o soutěži "SUPERJÁ" — Muf se rozhodne nebýt nekňubák, ale kňubák. — V Brzoránoshow se všichni těší na pohádkového Honzu. — Honza v Brzoránoshow. — Mufikanti a jejich písnička o Robinsonovi, — Tryskomyši se loučí z Muzea hi-historie.

         26. 2. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         19. únor

         Kamarádi hledají kostýmy na maškarní bál, Mufovi ty nejepší kousky vyfoukli ostatní. — Jůheláci se vydali za polární září. — Jůheláci se jdou také maškarně ustrojit. — Filip a Tomáš mají masky neadrtálců. — Ani Fámula aTryský nemohou na maškarním bále chybět. — Pip s Pipetou míří na každoroční "pipelení". — Otylka nás provede maškarním mumrajem. — Filip a Tomáš vyrobí Drsňačcee nový stěžeň a u toho si zazpívají. — Jůheláci si užili maškarní bál a loučí se s dětmi.

         19. 2. 2023 na ČT :D
         Stopáž91 minut

         12. únor

         Hele v sobě objevilo schopnosti jasnovidce — Fámula a Hary zpívají písničku o Čičí — Mufovy Raketově rychlé recepty s překvapením — Polapilovy plány s valentýnskou básničkou naruší Giuseppe Pepperoni a ošálí i tetu Pipetu — Polapil zachrání Pipetu — Tryskáček by rád na zlobišáckou a děsně ukrutnou plavbu s Drsňačkou a Mufem — Tryský ztratila celý batoh sýrů — Filip, TomáŠ, Muf a písnička "Jestli to nebude láska" — Pip s Otylkou se loučí s kamarády

         12. 2. 2023 na ČT :D

         Napište nám