Nahrávám video

Obsah dílu

Tryskáček s Tryský vyrazili natočit reportáž o Vodníkovi, ten je však vystraší maketou lochnesky — Fámula objeví Mufa sedět na vejci, které našel, vylíhne se z něj lochnesčička a hledá mámu... — Muf s Fámulou letí s lochnesčičkou za vodníkem k rybníku, aby našli pravou mámu — Drsňačka s Harym letí v balónu s lochneskami do Loch Nessu, píseň "Donášková služba", text: K. Krejčí, hudba T. Kůgel — Máma lochneska poslala na palouček pohled, že se mají s lochnesčátkem dobře! — Pip s nadšením vypráví Otylce o knize Rukověť malého zahradníka. Zjistil totiž, že kytky čůrají. — Polapil dostane při plavbě na pramici škytavku, Pipeta se ho snaží škytavky zbavit — Mufikanti - Filip a Tomáš přemítají o škytavce — Jů a Hele kamarádům ještě připomenou soutěž na déčku, roozbil se jim totiž rohlíkovač a je to podezřelé.

Části dílu

00:01
Tryskáček s Tryský vyrazili natočit reportáž o Vodníkovi, ten je však vystraší maketou lochnesky
  04:57
  Fámula objeví Mufa sedět na vejci, které našel, vylíhne se z něj lochnesčička a hledá mámu...
   11:52
   Muf s Fámulou letí s lochnesčičkou za vodníkem k rybníku, aby našli pravou mámu
    20:39
    Drsňačka s Harym letí v balónu s lochneskami do Loch Nessu, píseň "Donášková služba", text: K. Krejčí, hudba T. Kůgel
     29:21
     Máma lochneska poslala na palouček pohled, že se mají s lochnesčátkem dobře!
      36:53
      Pip s nadšením vypráví Otylce o knize Rukověť malého zahradníka. Zjistil totiž, že kytky čůrají.
       44:38
       Polapil dostane při plavbě na pramici škytavku, Pipeta se ho snaží škytavky zbavit
        57:48
        Mufikanti - Filip a Tomáš přemítají o škytavce
         86:49
         Jů a Hele kamarádům ještě připomenou soutěž na déčku, roozbil se jim totiž rohlíkovač a je to podezřelé.
          Přehrát celé video
          Stopáž90 minut
          Další díl
          21. srpen

          Přehled dílů

           
          Stopáž90 minut

          25. září

          Fámula připravila prvotřídní palačinky. — Raketově ryché recepty šéfmufaře Mufa. — Otylce zezelenaly křídla. Aby to tak byla nějaká choroba. — Hary cestuje do Ananas Bananas. — Haryho "Vzducholodní píseň". — Polapil sklidil jablíčka a Muf by nějaké rád ochutnal. — Tryskáček a Tryský představují knihu "Krtkův černobílý svět". — Filip,Tomáš a jejich"Přílohová píseň". — Jůheláci a jejich karetní kouzlo.

          25. 9. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          18. září

          Pip a Otylka přejí kamarádům krásné ráno. — Pip a Otylka vysázeli na palouček růže z pohádky o Šípkové Růžence a palouček zarostl. — Jůheláci si vyrobili telefon z kelímků od jogurtu a teď testují spojení. — Fámula si čte knihu „Dala husa huse pusu“. — Tryský upletla Tryskáčkovi nový svetr na zimu. — Do Brzoránoshow zavítala spisovatelka. — Pokračování Brzoránoshow se spisovatelkou. — Mufikanti a jejich písnička "Slepičí ponorka". — I pirátka může mít radost z růží.

          18. 9. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          11. září

          Muf má další geniální zlobišácký plán. — Jůheláky potrápí mráček nezbedáček. — Mráček, ze kterého se vyklubal Muf, spadl do studny a Jůheláci ho zachraňují. — Pip s Otylkou hrabou listí, zahradu čistí. — Drsňačka s Fámulou se musí správně pirátsky "oháknout". — Tryskáček na výletě by pořád jen fotil. — Polapil představí Pipetě knihu Duhový chodníček od Zuzany Špůrové. — Mufikanti a jejich "SKA" písnička. — Jůheláci a Muf se loučí.

          11. 9. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          4. září

          Drsňačka se nemůže smířit s koncem prázdniny, a tak se rozhodne chytit sluníčko do sítě! — Jů a Hele zjistí, co Drsňačka provedla a domluví jí. Drsňačku mrzí, co provedla, nemá prostě ráda konec prázdnin. — Drahý Pip opravuje hvězdičky, pěkně jednu po druhé pak věší zpátky na oblohu.. — Tryskomyšák se zasekne v maliní, pomůže mu Tryský na svém super skateboardu.. — Drsňačka je stále otrávená z prázdnin a začátku školy, ale Fámula má nápad, co kdyby ta škola byla pirátská..? — Hary přichází s prvním dílem nové BRZORÁNOŠOU a představuje Jazzajíce - svou doprovodnou kapelu! — BRZORÁNOŠOU pokračuje a prvním hostem se stává Muf, který nechce vstávat!! — Tomáš a Filip uvádějí novou písničku pro podzimní plískanice — Jů a Hele poděkuji dětem za opravu Déčka a Muf se raduje, že má zase co rozbít.

          4. 9. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          28. srpen

          Jů a Hele se chystají na výlet, ale nestartuje jim autičko. Asi jsou za tím stálé poruchy na Déčku. Drsňačka znovu prosí děti o pomoc. — Drsňačka s Jů a Hele vyrazili na pěšky na výlet. — Drsňačka objevila Perníkovou chaloupku a u ní přivázaného Mufa. Čarodějnice mu dá perník, až když zamete. — Drsňačka s Mufem se vrací s košíkem perníčků a nabízejí Jů a Helemu, ti jen kroutí hlavou. — Na paloučku se objevil Mufo-oslík a je sním velká legrace, í-á! Jů a Hele Mufa poznají, ale nechtějí mu zkazit radost. — Pipeta si na netu píše si s hrdinkami komiksu Princezna čarodějka. Polapil je komiksem zlákán, sbalí ho a vyráží si číst. — TV Palouček - v kuchyni probíhají přípravy na oslavu narozenin Déčka, Tryskáček ovšem snědl dort. — Tryskáček zase nemůže odolat pokušení spořádat už druhý dort, Tryský ho zkusí rozptýlit písničkou Mifukantů. — Tryskáček je hlava a našel způsob, jak dort znovu nesníst. Vytvořil ho z jiných ingrediencí a oslava může začít..

          28. 8. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          21. srpen

          Na paloučku i v srpnu dozrály třešně a Jů a Hele se na ně vypravili. Ale za nimi také letí Muf.. — Jů a hele v klidu sbírají třešně, když tu přiletí obří včela a esbere jim třešínky. Nakonec si ji ovšem odnese včelí roj.. — Mufa přestrojeného za napapanou včelu odnese včelí roj do svého úlu, Pip s Otylkou zkoumají, co se to v úlu vlastně děje. — Otylka s Pipem nakonec Mufa osvobodí tím, že mu podají do úlu chlebíček s paštikou. — Tryskáček sestrojil osýrovač vzduchu, který by mohl vonět jako parfumerie, ale bohužel se hned porouchal. Ještěže Déčko zachraňují děťulata a ne Tryskáček. — Hary právě dokončil srpnovou vypalovačku a zpívá píseň Proč, proč, proč? — Polapil je nadšen z knihy "Sofinka a záhdané zvířátko" a zve milou Pipetu na pátrací dobrodružství. — Mufikanti - Filip a Tomáš se balí na výlet, pojedou vlakem — Jů a Hele jedí chléb a je jim horko, v tom přiletí Muf a přinese jim třešně, prý pozdrav od včel.. a také se omluví za svou rošťárnu.

          21. 8. 2022 na ČT :D

          Napište nám