Studio Kamarád

9. leden

90 minut

Obsah dílu

Jůheláci mají rádi sněhové radovánky. — Muf sebral Jůhelákům Pytloše sněhomilného na sáňkování. — Muf se musí po havárii s Pytlošem dostat do formy. — Jůheláci hledají bratrance Yettiho. — Pip opečovává Rampouchovník. — Otylka si chce ponechat kožíšek na křídlech. — Rozveselovací písnička od Filipa a Tomáše. — Fámula čte Mufovi pohádky a Jůheláci za ním přišli na návštěvu.

Části dílu

00:05
Jůheláci mají rádi sněhové radovánky.
  04:36
  Muf sebral Jůhelákům Pytloše sněhomilného na sáňkování.
   11:36
   Muf se musí po havárii s Pytlošem dostat do formy.
    18:43
    Jůheláci hledají bratrance Yettiho.
     30:32
     Pip opečovává Rampouchovník.
      44:10
      Otylka si chce ponechat kožíšek na křídlech.
       58:46
       Rozveselovací písnička od Filipa a Tomáše.
        87:55
        Fámula čte Mufovi pohádky a Jůheláci za ním přišli na návštěvu.
         Přehrát celé video
         Stopáž90 minut
         Další díl
         16. leden

         Přehled dílů

         Stopáž90 minut

         22. květen

         Jůheláci si čtou v Paloukovníku. — Pip si pořídil motýlí křídla. — Muf a Drsňačka se rozhodli vytáhnout ze dna rybníčku poklad. — U rybníčku probíhají potápěčské závody. — Muf se snaží o získání pokladu, seč může. — Paloučkoví piráti se o poklad podělí s ostatními. — Hary zpívá všem broukům. — Polapil s Pipetou se plaví na výlet. — Mufikanti a písnička o princezně NENENE. — Fámula si ráda hraje na pirátku.

         22. 5. 2022 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         15. květen

         Muf má nápad na parádní zlobišárničku. — Muf předstírá, že je červ. — Pipeta ví, jak na červíka a pomůže Jůhelákům. — Polapil veršuje pro Pipetu. — Tryskomyšky hledají sýrové houby. — Hary a Fámula si do TV Palouček pozvali Drsňačku Ukrutnou. — Pip si prohlíží rodinné album. — Fámula představuje knížku. — Čerti zpívají písničku o tom, jaké to je v pekle. — Filip, Tomáš a Muf hrají tichou poštu.

         15. 5. 2022 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         8. květen

         Jůheláci se chystají vyrobit si Jůhelerbář. — Jůheláci se rozhodnou, že kytičky zůstanou na Paloučku. — Otylku postihla alergie. — Polapil pomůže Pipovi uzdravit Otylku. — Tryskáček a Tryský hrají hru "Lodě". — Tryskáček a Tryský vyrazili hledat velrybí ostrov. — Hary a Dsňačka pějí "Houpavou píseň". — Reportérka Fámula a její relace o alergenech. — Mufikanti a jejich "Pra-pra-prapísnička". — Mufí zlobišárna před koncem nedopadne nejlíp.

         8. 5. 2022 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         1. květen

         Jů a Hele potkávají podezřelou vímu Mufifinku s věncem buřtů na hlavě — Jůheláci odhalí v Mufifince Mufa — Mufa přepadne veršující loupežník, ale on se zachová gentlemansky a dá mu jeden buřt — Hary s Mufem zpívají píseň o víle — Pipeta a Polapil si dávají prvomájovou pusu pod rozkvetlou třešní — Drsňačka Ukrutná má prvomájový plán na třešňový masakr motorovou pilou — Drsňačka a Hary si dávají prvomájovou pusu pod rozkvetlou třešní — Pip se neúspěšně pokouší vykouzlit prvomájové pusy pro každého — Mufikanti a píseň Kobyla — Pipovi se na závěr povede opravit zamračené májové pusy na usměvavé

         1. 5. 2022 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         24. duben

         Jů a Hele s Fámulou dumají nad svátkem svatého Jiří — Jůheláci s Mufem a Fámulou předvedou pohádkový kus o králi Jiřím — Tryskáček vypráví Tryskomyši o své děsivé zmenšovací noční můře — Pip s Otylkou splní Polapilovi s Pipetou jarní přání - stát se motýly — Hary zpívá Mufovi píseň o divokých husách — Muf s Fámulou zpívají žížalí píseň — Fámula se hlásí do služby k pirrátce Drsňačce a potkává vodníka — Drsňačka se učí plavat s pomocí vodníka — Mufikanti a píseň Kolouš — Pipeta a Polapil coby motýli se loučí s dětmi

         24. 4. 2022 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         17. duben

         Muf uvádí odbornou přednášku o světě mamutů. — Hary a Fámula zpívají o tom, že nemají žádnou písničku. — Pip přemýšlí o převratném vynílezu v oblasti dentální hygieny. — Jůheláci zjišťují, že Pipův převratný vynález funguje - i když úplně jinak. — Muf má hlad, Fámula nabízí řešení. — Muf s Fámulou se hádají o koláč, čehož hodlá využít protřelý právník Obsílka. — Tryskomyšák má novou čepici s vrtulkou, čehož Tryskoyš okamžitě využije... — Mufikanti a píseň Brej den — Jů a Hele se loučí s dětmi a vykouzlí z hrnce duhu.

         17. 4. 2022 na ČT :D

         Napište nám