Studio Kamarád

1. listopad 2020

Obsah dílu

Teta Pipeta, Žán Pól a Muf si prohlížejí knížku od Ester Staré JEDĚÉM! Kluci slíbí upéct tetě buchty. — Muf a Žán Pól místo buchet upekli tvrdé cihly. Rozhodli se z nich postavit tetě Pipetě zahradní altán. — Místo zahradního altánu postavili Žán Pól a Muf Kadibudku pro trpaslíčky. Tetu Pipetu tak rozesmáli, že jim vyčarovala opravdické buchty. — Tryskáček vyrobil sáňky na kolečkách. Spolu s Tryský jednou a zpívají. — Jů a Hele slíbí nešťastnému hastrmanovi -T.Kůgelovi - získat zpět Holku modrookou - L. Valenovou - a také zjistit, kam zmizela voda z potoka. — Vodu z potoka si svedl do bazénu Lojza-Filip a také odlákal pryč Holku modrookou. Jů a Hele vše dají do pořádku. — Mufikanti Filip a Tomáš zpívají píseň Čaroděj,Dobroděj. — Hlasatelka Fámula uvádí v TV Palouček pozdravy plyšáků kamarádům.

Části dílu

00:04
Teta Pipeta, Žán Pól a Muf si prohlížejí knížku od Ester Staré JEDĚÉM! Kluci slíbí upéct tetě buchty.
  07:57
  Muf a Žán Pól místo buchet upekli tvrdé cihly. Rozhodli se z nich postavit tetě Pipetě zahradní altán.
   15:52
   Místo zahradního altánu postavili Žán Pól a Muf Kadibudku pro trpaslíčky. Tetu Pipetu tak rozesmáli, že jim vyčarovala opravdické buchty.
    25:08
    Tryskáček vyrobil sáňky na kolečkách. Spolu s Tryský jednou a zpívají.
     38:03
     Jů a Hele slíbí nešťastnému hastrmanovi -T.Kůgelovi - získat zpět Holku modrookou - L. Valenovou - a také zjistit, kam zmizela voda z potoka.
      47:58
      Vodu z potoka si svedl do bazénu Lojza-Filip a také odlákal pryč Holku modrookou. Jů a Hele vše dají do pořádku.
       57:23
       Mufikanti Filip a Tomáš zpívají píseň Čaroděj,Dobroděj.
        88:26
        Hlasatelka Fámula uvádí v TV Palouček pozdravy plyšáků kamarádům.
         Přehrát celé video
         Stopáž90 minut
         Další díl
         8. listopad 2020

         Přehled dílů

          
         Stopáž90 minut

         26. březen

         Muf nachystá na Otylku první zlobišárnu hned po ránu. — Jůheláci sází první jarní sazeničky a je to povznášející pocit — Hele se snaží udržet létající Jů na provázku, ale Muf s nůžkami má jiný plán… — Brzoránošou je světoznámý kuchař Kapusta - který tak trochu připomíná Mufa… — A Muf si nedá pokoj! Tentokrát se v převleku za slavného malíře snaží vymámit z Fámuly čokoládu. — Otylka zjistila, že se letos na paloučku nějak moc nerojí opylující hmyz. Rozhodne se přivolat na pomoc tetu Pipetu. — Pipeta s Otylkou představují Pipovi zbrusu novou paloučkovskou hmyzí letku. — Mufikanti tentokrát s Mufem i Fámulou a písnička Strejda Jára. — Jůheláci se opět jarně vznášejí, zvou všechny ven a loučí se.

         26. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         19. březen

         Jůheláci umí pozdravit kamarády i pozpátku. — Jůheláky s Fámulou navštívila podivná opička. — Tryskomyšky mají novou písničku. — Mufův nový pořad Fóry Mufóry. — Jaro si chce zahrát kuličky s Mufem. — Jazzajíci a písnička o kuličkách. — Jaro je hostem Brzoránoshow. — Mufikanti, Polapil a písnička. — Všichni řádí na duhové klouzačce.

         19. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         12. březen

         Jůheláci vyhlíží první vlaštovku. — Podivná vlaštovka balamutí Jůheláky. — Pip zkouší, jakou budou mít kytičky půdu. — Tryskomyšky vyrazily do sauny. — Polapil se snaží dostat do formy. — Brzoráno show navštíví Viking. — Pokračování Brzoránoshow s Vikingem. — Mufikanti, Drsňačka a písnička o moři. — Jůheláci se loučí s kamarády.

         12. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         5. březen

         Jůheláci měli zvláštní sen. — Pipeta se vydala na podběl a pomůže Mufovi. — Tryskomyšky zkouší ledové boby. — Vodník s Drsňačkou hledají kmen pro stěžeň pirátského voru. — Jazzajíci vítají madam Jazzinku. — Jazzajíci, Jazzinka a jejich společná písnička. — Mufikanti se chystají na zpívání. — Mufikanti zpívají malou operu o Budulínkovi. — Jůheláci zdraví kamarády.

         5. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         26. únor

         Jůhelákům se do komína směje Meluzína. — Myši se chystají na výlet do míst, kde se všichni smějí. — Jůheláci objeví v lese podivného tvora. — Veledůležitá zpráva o soutěži "SUPERJÁ" — Muf se rozhodne nebýt nekňubák, ale kňubák. — V Brzoránoshow se všichni těší na pohádkového Honzu. — Honza v Brzoránoshow. — Mufikanti a jejich písnička o Robinsonovi, — Tryskomyši se loučí z Muzea hi-historie.

         26. 2. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         19. únor

         Kamarádi hledají kostýmy na maškarní bál, Mufovi ty nejepší kousky vyfoukli ostatní. — Jůheláci se vydali za polární září. — Jůheláci se jdou také maškarně ustrojit. — Filip a Tomáš mají masky neadrtálců. — Ani Fámula aTryský nemohou na maškarním bále chybět. — Pip s Pipetou míří na každoroční "pipelení". — Otylka nás provede maškarním mumrajem. — Filip a Tomáš vyrobí Drsňačcee nový stěžeň a u toho si zazpívají. — Jůheláci si užili maškarní bál a loučí se s dětmi.

         19. 2. 2023 na ČT :D

         Napište nám