Studio Kamarád

2. srpen 2020

Obsah dílu

Jůheláci si chtějí upéct štrúdl. Kuchařinka Mufomila Kyprá jim nakukala, že listové těsto se dělá z listí. — Teta Pipeta se ujala Jůheláků a rozhodla se, že jim štrůdl upeče sama. Tím překazí Mufovu zlobišárnu. — Polapil si chytá šneka k snídani, naštěstí je šnek Alfons závodní. — Haryho písnička „Pudl a štrůdl“ — Tryskomyšky na plavbě po louži překvapí pirát Červenonos — Pip položil štrúdl pro Otylku na létací talíř — Mufikanti a jejich písnička o hejkalovi — Pip upekl ještě jeden štrúdl. Tak ať po něm voní celá neděle.

Části dílu

00:05
Jůheláci si chtějí upéct štrúdl. Kuchařinka Mufomila Kyprá jim nakukala, že listové těsto se dělá z listí.
  07:25
  Teta Pipeta se ujala Jůheláků a rozhodla se, že jim štrůdl upeče sama. Tím překazí Mufovu zlobišárnu.
   16:36
   Polapil si chytá šneka k snídani, naštěstí je šnek Alfons závodní.
    25:39
    Haryho písnička „Pudl a štrůdl“
     32:12
     Tryskomyšky na plavbě po louži překvapí pirát Červenonos
      43:35
      Pip položil štrúdl pro Otylku na létací talíř
       56:14
       Mufikanti a jejich písnička o hejkalovi
        88:27
        Pip upekl ještě jeden štrúdl. Tak ať po něm voní celá neděle.
         Přehrát celé video
         Stopáž90 minut
         Další díl
         9. srpen 2020

         Přehled dílů

          
         Stopáž90 minut

         19. březen

         Jůheláci umí pozdravit kamarády i pozpátku. — Jůheláky s Fámulou navštívila podivná opička. — Tryskomyšky mají novou písničku. — Mufův nový pořad Fóry Mufóry. — Jaro si chce zahrát kuličky s Mufem. — Jazzajíci a písnička o kuličkách. — Jaro je hostem Brzoránoshow. — Mufikanti, Polapil a písnička. — Všichni řádí na duhové klouzačce.

         19. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         12. březen

         Jůheláci vyhlíží první vlaštovku. — Podivná vlaštovka balamutí Jůheláky. — Pip zkouší, jakou budou mít kytičky půdu. — Tryskomyšky vyrazily do sauny. — Polapil se snaží dostat do formy. — Brzoráno show navštíví Viking. — Pokračování Brzoránoshow s Vikingem. — Mufikanti, Drsňačka a písnička o moři. — Jůheláci se loučí s kamarády.

         12. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         5. březen

         Jůheláci měli zvláštní sen. — Pipeta se vydala na podběl a pomůže Mufovi. — Tryskomyšky zkouší ledové boby. — Vodník s Drsňačkou hledají kmen pro stěžeň pirátského voru. — Jazzajíci vítají madam Jazzinku. — Jazzajíci, Jazzinka a jejich společná písnička. — Mufikanti se chystají na zpívání. — Mufikanti zpívají malou operu o Budulínkovi. — Jůheláci zdraví kamarády.

         5. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         26. únor

         Jůhelákům se do komína směje Meluzína. — Myši se chystají na výlet do míst, kde se všichni smějí. — Jůheláci objeví v lese podivného tvora. — Veledůležitá zpráva o soutěži "SUPERJÁ" — Muf se rozhodne nebýt nekňubák, ale kňubák. — V Brzoránoshow se všichni těší na pohádkového Honzu. — Honza v Brzoránoshow. — Mufikanti a jejich písnička o Robinsonovi, — Tryskomyši se loučí z Muzea hi-historie.

         26. 2. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         19. únor

         Kamarádi hledají kostýmy na maškarní bál, Mufovi ty nejepší kousky vyfoukli ostatní. — Jůheláci se vydali za polární září. — Jůheláci se jdou také maškarně ustrojit. — Filip a Tomáš mají masky neadrtálců. — Ani Fámula aTryský nemohou na maškarním bále chybět. — Pip s Pipetou míří na každoroční "pipelení". — Otylka nás provede maškarním mumrajem. — Filip a Tomáš vyrobí Drsňačcee nový stěžeň a u toho si zazpívají. — Jůheláci si užili maškarní bál a loučí se s dětmi.

         19. 2. 2023 na ČT :D
         Stopáž91 minut

         12. únor

         Hele v sobě objevilo schopnosti jasnovidce — Fámula a Hary zpívají písničku o Čičí — Mufovy Raketově rychlé recepty s překvapením — Polapilovy plány s valentýnskou básničkou naruší Giuseppe Pepperoni a ošálí i tetu Pipetu — Polapil zachrání Pipetu — Tryskáček by rád na zlobišáckou a děsně ukrutnou plavbu s Drsňačkou a Mufem — Tryský ztratila celý batoh sýrů — Filip, TomáŠ, Muf a písnička "Jestli to nebude láska" — Pip s Otylkou se loučí s kamarády

         12. 2. 2023 na ČT :D

         Napište nám