Studio Kamarád

29. červenec 2018

90 minut
Studio Kamarád

29. červenec 2018

Obsah dílu

Muf a Fámula zpívají píseň Budíček. — Jů a Hele spí – chrápou. Fámula a Muf je budí. — Muf a Fámula na výletě pod hladinou v ponorce. Vidí, jak Žán Pól Polapil unáší mořskou pannu. — Představuje se Cirkus Myší fousek a akrobati Tryský a Tryskáček. Píseň Cirkus. — Žán Pól Polapil vězní mořskou pannu, Tryský a Muf, v převleku za krokodýla, ji zachrání. — Pip má starost o Otylku, svěřuje se tetě Pipetě. Otylka je totiž posedlá hledáním ztracených oveček z Déčka. Předěl. Filip a Tomáš si povídají o knížce Jde sem lesem. Muf závidí. — Tryskáček „vyrábí“ na sluníčku u rybníka sýr taveňák, Tryský se diví. — Jů a Hele spí, Tomáš s Filipem je vytáhnou z postele na výlet. Loučení.

Části dílu

00:00
Muf a Fámula zpívají píseň Budíček.
  05:11
  Jů a Hele spí – chrápou. Fámula a Muf je budí.
   12:57
   Muf a Fámula na výletě pod hladinou v ponorce. Vidí, jak Žán Pól Polapil unáší mořskou pannu.
    18:31
    Představuje se Cirkus Myší fousek a akrobati Tryský a Tryskáček. Píseň Cirkus.
     31:59
     Žán Pól Polapil vězní mořskou pannu, Tryský a Muf, v převleku za krokodýla, ji zachrání.
      40:42
      Pip má starost o Otylku, svěřuje se tetě Pipetě. Otylka je totiž posedlá hledáním ztracených oveček z Déčka. Předěl. Filip a Tomáš si povídají o knížce Jde sem lesem. Muf závidí.
       62:20
       Tryskáček „vyrábí“ na sluníčku u rybníka sýr taveňák, Tryský se diví.
        88:09
        Jů a Hele spí, Tomáš s Filipem je vytáhnou z postele na výlet. Loučení.
         Přehrát celé video
         Stopáž90 minut
         Další díl
         5. srpen 2018

         Přehled dílů

         Stopáž90 minut

         15. květen

         Muf má nápad na parádní zlobišárničku. — Muf předstírá, že je červ. — Pipeta ví, jak na červíka a pomůže Jůhelákům. — Polapil veršuje pro Pipetu. — Tryskomyšky hledají sýrové houby. — Hary a Fámula si do TV Palouček pozvali Drsňačku Ukrutnou. — Pip si prohlíží rodinné album. — Fámula představuje knížku. — Čerti zpívají písničku o tom, jaké to je v pekle. — Filip, Tomáš a Muf hrají tichou poštu.

         Premiéra neděle 15. 5. 2022 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         8. květen

         Jůheláci se chystají vyrobit si Jůhelerbář. — Jůheláci se rozhodnou, že kytičky zůstanou na Paloučku. — Otylku postihla alergie. — Polapil pomůže Pipovi uzdravit Otylku. — Tryskáček a Tryský hrají hru "Lodě". — Tryskáček a Tryský vyrazili hledat velrybí ostrov. — Hary a Dsňačka pějí "Houpavou píseň". — Reportérka Fámula a její relace o alergenech. — Mufikanti a jejich "Pra-pra-prapísnička". — Mufí zlobišárna před koncem nedopadne nejlíp.

         Premiéra neděle 8. 5. 2022 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         1. květen

         Jů a Hele potkávají podezřelou vímu Mufifinku s věncem buřtů na hlavě — Jůheláci odhalí v Mufifince Mufa — Mufa přepadne veršující loupežník, ale on se zachová gentlemansky a dá mu jeden buřt — Hary s Mufem zpívají píseň o víle — Pipeta a Polapil si dávají prvomájovou pusu pod rozkvetlou třešní — Drsňačka Ukrutná má prvomájový plán na třešňový masakr motorovou pilou — Drsňačka a Hary si dávají prvomájovou pusu pod rozkvetlou třešní — Pip se neúspěšně pokouší vykouzlit prvomájové pusy pro každého — Mufikanti a píseň Kobyla — Pipovi se na závěr povede opravit zamračené májové pusy na usměvavé

         Premiéra neděle 1. 5. 2022 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         24. duben

         Jů a Hele s Fámulou dumají nad svátkem svatého Jiří — Jůheláci s Mufem a Fámulou předvedou pohádkový kus o králi Jiřím — Tryskáček vypráví Tryskomyši o své děsivé zmenšovací noční můře — Pip s Otylkou splní Polapilovi s Pipetou jarní přání - stát se motýly — Hary zpívá Mufovi píseň o divokých husách — Muf s Fámulou zpívají žížalí píseň — Fámula se hlásí do služby k pirrátce Drsňačce a potkává vodníka — Drsňačka se učí plavat s pomocí vodníka — Mufikanti a píseň Kolouš — Pipeta a Polapil coby motýli se loučí s dětmi

         Premiéra neděle 24. 4. 2022 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         17. duben

         Muf uvádí odbornou přednášku o světě mamutů. — Hary a Fámula zpívají o tom, že nemají žádnou písničku. — Pip přemýšlí o převratném vynílezu v oblasti dentální hygieny. — Jůheláci zjišťují, že Pipův převratný vynález funguje - i když úplně jinak. — Muf má hlad, Fámula nabízí řešení. — Muf s Fámulou se hádají o koláč, čehož hodlá využít protřelý právník Obsílka. — Tryskomyšák má novou čepici s vrtulkou, čehož Tryskoyš okamžitě využije... — Mufikanti a píseň Brej den — Jů a Hele se loučí s dětmi a vykouzlí z hrnce duhu.

         Premiéra neděle 17. 4. 2022 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         10. duben

         Jů a Hele se chystají na Velikonoce. — Muf v převleku za "suchníka" oznamuje Jůhelákům, že Velikonoce se letos kvůli suchu ruší! — Pip s Otylkou sází žaludy a Muf se rozhodne jim je ukrást. — Na Mufa spadne pytel se žaludy a Polapil si ho splete s jarňorožcem. — Polapil přináší jarňorožce ukázat Pipetě, ta v něm ihned odhalí zraněného Mufa. — Muf má noční můry, ale nakonec se vyléčí a odlétá pryč od Pipety s Polapilem. — Hary uklidňuje Mufa ukolébavkou. — Tryskomyš se marně snaží přesvědčit Tryskomyšáka, aby slezl z pece. — Mufikanti a píseň Básník les. — Truchlící Jůheláci s enakonec od Mufa dozvídají, že Velikonoce přece jen budou a dostávají pomlázky.

         Premiéra neděle 10. 4. 2022 na ČT :D

         Napište nám