130 minut

4. listopadu 2012

Část: Režiséra Mufa opustil všechen jeho elán. Čím to?

Obsah dílu

Marek začíná dnešní vysílání světácky podzimně rozjímavě, ale čeká ho podivné překvapení. Vysílání má v pevně v rukou režisér Muf. — Lidová říkadla v podání pěveckého sboru Klukhol pod taktovkou Mufa. — Jojo: Brusle — Režiséra Mufa opustil všechen jeho elán. Čím to? — Vrabčák Lojza: Krakonoš a jeho lidé — Fámulina šouparáda — Vrabčák Lojza: Hurá na výlet — Kronika Jů a Hele - Jelen Olin 3 — Daa Show. Moderátorka Dáša Lagodičová zpovídá Jůheláky ve své vlastní talkshow. — Vrabčák Lojza: Krakonošův rej — Daa Show. Moderátorka Dáša Lagodičová zjišťuje, jakou hudbu má kdo na Paloučku rád. — Režisér Muf během loučení nakonec uzná, že podíl na vysílání měli i ostatní.

Části dílu

00:00
Marek začíná dnešní vysílání světácky podzimně rozjímavě, ale čeká ho podivné překvapení. Vysílání má v pevně v rukou režisér Muf.
  07:19
  Lidová říkadla v podání pěveckého sboru Klukhol pod taktovkou Mufa.
   09:32
   Jojo: Brusle
    21:43
    Režiséra Mufa opustil všechen jeho elán. Čím to?
     22:47
     Vrabčák Lojza: Krakonoš a jeho lidé
      35:14
      Fámulina šouparáda
       45:21
       Vrabčák Lojza: Hurá na výlet
        50:26
        Kronika Jů a Hele - Jelen Olin 3
         64:10
         Daa Show. Moderátorka Dáša Lagodičová zpovídá Jůheláky ve své vlastní talkshow.
          91:31
          Vrabčák Lojza: Krakonošův rej
           96:44
           Daa Show. Moderátorka Dáša Lagodičová zjišťuje, jakou hudbu má kdo na Paloučku rád.
            128:13
            Režisér Muf během loučení nakonec uzná, že podíl na vysílání měli i ostatní.
             Přehrát celé video
             Stopáž131 minut
             Další díl
             11. listopadu 2012

             Přehled dílů

             690 dostupných
             Stopáž90 minut

             21. července

             Muf s Fámulou budí děti, protože začíná KINO DINO! — Z Mufa a Fámuly jsou dva rudí Indiáni volající va, va, va! — Muf si pochutnává na popcornu, Fámula na limče a sledují jak jinak - KINO DINO! — Muf hledá na mapě Černý móře, kde je prý ukrytý poklad, a je překvapen, že na mapě jsou jenom modrý móře. — Muf s Fámulou radí dětem, aby si hlídaly svůj poklad... — Fámula coby kočička a Muf coby kocourek dětem představují knížku s názvem Nejlepší dárek. — Na Palouček přišel divácký ohlas o tom, že by diváci chtěli více muziky, Fámula s Mufem na to reagují. — Muf vybafne na Fámulu a pak se společně rozloučí s dětmi.

             21. 7. 2024 na ČT :D
             Stopáž90 minut

             14. července

             Muf s Fámulou děti překvapí coby 2D placaté loutky, ale rychle dět uklidní a zcela skutečně vykouknou zpoza plátna jejich kina. — Muf básní o sobě samém až mu z toho zaskočí, Fámula mu řekne, že to má z toho naparování, Muf je překvapen. — Muf je opět ve formě a řve jako tur! Nebo jako turista...? — Muf s Fámulou dětem představují knížku s názvem O kapku víc sami. — Do kina Dina se dostaví rozpůlený kouzelník Tomáš Pavelka! — Nastal čas na bleskový fórek Mufórek, tentokrát o stonožce. — Jsou tady Mufikanti s písničkou "Ono to není snadné". — Finito Mufinito, Kino Dino dnes zavírá!

             14. 7. 2024 na ČT :D
             Stopáž91 minut

             7. července

             Muf a Fámula lákají na další promítání písničkou s melodií Já do lesa nepojedu. — Fámula coby princ hledá sličnou princeznu, kterou chce pojmout za ženu. Muf Ježibaba se nabízí jako zakletá princezna, ale cukrle z toho stejně nekápne. — Muf v přestrojení za žabáka žádá Fámulína o pusinku, ale nedostane ji. — Brzoránošou a v ní Hary, Jazzajíci a pyšná princezna — Do kina je možné jít na film o zlomeném srdci, do Kina Dina na film o Drsňačce Ukrutné a zlomené šavli. — Muf vypráví Fámule vtípky, oba se dobře baví. — Kino Dino uvádí unikum - veleslavný cirk! — Kino Dino se loučí a Muf s Fámulou děti posílají na hřiště, pápá.

             7. 7. 2024 na ČT :D
             Stopáž91 minut

             30. června

             Muf s Fámulou si nadšeně prozpěvují o prázdninách a chystají se na pouštění filmečků zlobifilmečků. — Mufánkův zlobišácký fond uvádí zlobifilm s názvem Mufookounek. — Muf se ve filmu promění v horu cukrlat a Fámula mu řekne, že je k sežrání. — Muf s Fámulou se převléknou za morčata, aby dětem hezky představili knížku, která je o dvou morčatech. Jmenuje se "Morčata v akci". — Muf a Fámula se cpou popcornem a pouštějí další příběh, tentokrát o tom, jak si Tryskáček otvírá vlastní sýrový obchod. — Muf skrytý za kadibudkou si myslí, že vystraší Fámulu, když udělá bububu, ale to mu nevyjde. — Muf a Fámula se radují a pouštějí písničku "Všichni jsou už v Mexiku", kterou zpívají nejen Mufikanti, ale i mnozí další, protože všichni jsou už v Mexiku. — Muf s Fámulou se loučí malou rozepří o tom, zda jsou prázdniny zlobišácký nebo dobroskuňácký.

             30. 6. 2024 na ČT :D
             Stopáž91 minut

             23. června

             Muf na léto dětem vybuduje KINO DINOsaurus, aby z něj mohli s Fámulou dětem i o prázdninách pouštět příběhy z Paloučku. — V Kinu Dinu se právě promítá scénka s Olgojem Chorchojem, ve které účinkují Jů, Hele a taky Žán Pól! — Muf s Fámulou dětem pomocí němého filmečku a stínohry představí knížku "Pohádky o zlobivých bagrech". — Fámulka a Muf tentokrát pustí místo filmu oblíbenou písničku - "Na hradě Sejraštejn" — A je tu Brzoránošou a v ní Hary, Jazzajíci a velmi unavený Džin z lampy. — Džin odjíždí na prázdniny a pošle z nich Mufovi s Fámulou pohled, na které jsou namalované šunky, to proto, že si konečně válí šunky. — A nyní píseň našich Mufikantů, je to jak jinak Písnička o kinu, protože být milovník kin je vždycky in. — A je konec promítání, Muf s Fámulkou se loučí. Ale příště jedeme dál. KINO DINOsaurus tu bude skoro celé prázdniny!

             23. 6. 2024 na ČT :D
             Stopáž91 minut

             16. června

             Muf a Fámula balí kufry na prázdniny. — Pipeta a Pip doporučují Fámule a Mufovi základní prázdninové vybavení. — Muf předstírá, že je mráček a zlobí Jůheláky. — Tryskomyši čtou knížku "Jedna dvě v lese"… — Tryskomyši mají ještě jednu knihu. Jmenuje se "Kamarádi z medového lesa"... — Brzoránošou navštívila věčně mladá královna Kleopatra… — Pokračování Brzoránošou s Kleopatrou… — Muf a Fámula mají kompletně zabaleno na prázdniny…

             16. 6. 2024 na ČT :D
             Stopáž90 minut

             9. června

             Fámula vyhlašuje soutěž "O plyšového Milouše". — Muf hledá semínko vzácné květiny Mufice měňavé. — Mufice měňavá promění Mufa v Pipa. — Muf v se v převleku za pošťáka snaží přezlobišákovat Jůheláky. — Otylka si je jistá, že Plyšového Milouše vyhraje Muf, a že jsou v tom čáry. — Hary vyhlásí v Brzoránošou vítěze Plyšového Milouše, který získá knihu. — Plyšový Milouš Muf čte v rádiu Palouček ukázku z knihy "Zprávy tajnou řečí" . — Pip s Otylkou proubouzí mráčky "Pršáčky" a Muf věnuje Pipovi květinu Mufici měňavou.

             9. 6. 2024 na ČT :D
             Stopáž90 minut

             2. června

             Fámula navrhuje, že oslavu dětí můžeme mít napořád. — Pipeta s Polapilem vyletí na koloběžce až do oblak. — Muf si na dnešek nachystal pěkně vykutálenou zlobišárničku. — Muf předstírá, že je štěstí - muška jenom zlatá a za pár cukrlat zůstane s Jůheláky… — Muf v převleku za zlatou mušku chce obelstít Harýčka, ale ten si čte knihu "Medvěd Nedvěd a medvídek Miška letí do vesmíru" — Jazzajíci se bouří, že musí zpívat píseň o pejscích a kočkách… — Dalším hostem Brzoránšou je Dítě - pan Dítě… — Na závěr Mufův fórek Mufórek…

             2. 6. 2024 na ČT :D
             Stopáž91 minut

             26. května

             Jůhelákům se zjeví Jezinka a chce, aby šli uklízet studánky. — Pip s Otylkou se chystají na Otevírání studánek. — Tryskáček a Tryský čtou knihu „Zákeřné keře“ — Muf a Fámula si hrají na piráty, když v tom uvidí žraločí ploutve... — Muf chystá zlobišárnu na všechny, kdo by se chtěli koupat v rybníku… — Jazzajíci zpívají písničku o Kotrmelíně… — Brzoránošou navštívila paní profesorka Kotrmelína… — Mufí heslo na závěr zní: Cvičte kotouly, nebudete za mouly.

             26. 5. 2024 na ČT :D
             Stopáž91 minut

             19. května

             Muf chystá další geniální zlobišácký plán. — Muf narafičil na Jůheláky kaktusokytku. — Muf se přišpendlil na kaktusokytku. — Pip vysává jarní vůně. — Drsňačka a Fámula hrají hru "Loďě". — Začíná Brzoránošou se Šehrezádou. — Brzoránošou se Šehrezádou pokračuje. — Jůheláci a Muf se loučí s kamarády.

             19. 5. 2024 na ČT :D

             Napište nám