Studio Kamarád

4. listopad 2012

Obsah dílu

Marek začíná dnešní vysílání světácky podzimně rozjímavě, ale čeká ho podivné překvapení. Vysílání má v pevně v rukou režisér Muf. — Lidová říkadla v podání pěveckého sboru Klukhol pod taktovkou Mufa. — Jojo: Brusle — Režiséra Mufa opustil všechen jeho elán. Čím to? — Vrabčák Lojza: Krakonoš a jeho lidé — Fámulina šouparáda — Vrabčák Lojza: Hurá na výlet — Kronika Jů a Hele - Jelen Olin 3 — Daa Show. Moderátorka Dáša Lagodičová zpovídá Jůheláky ve své vlastní talkshow. — Vrabčák Lojza: Krakonošův rej — Daa Show. Moderátorka Dáša Lagodičová zjišťuje, jakou hudbu má kdo na Paloučku rád. — Režisér Muf během loučení nakonec uzná, že podíl na vysílání měli i ostatní.

Části dílu

00:00
Marek začíná dnešní vysílání světácky podzimně rozjímavě, ale čeká ho podivné překvapení. Vysílání má v pevně v rukou režisér Muf.
  07:19
  Lidová říkadla v podání pěveckého sboru Klukhol pod taktovkou Mufa.
   09:32
   Jojo: Brusle
    21:43
    Režiséra Mufa opustil všechen jeho elán. Čím to?
     22:47
     Vrabčák Lojza: Krakonoš a jeho lidé
      35:14
      Fámulina šouparáda
       45:21
       Vrabčák Lojza: Hurá na výlet
        50:26
        Kronika Jů a Hele - Jelen Olin 3
         64:10
         Daa Show. Moderátorka Dáša Lagodičová zpovídá Jůheláky ve své vlastní talkshow.
          91:31
          Vrabčák Lojza: Krakonošův rej
           96:44
           Daa Show. Moderátorka Dáša Lagodičová zjišťuje, jakou hudbu má kdo na Paloučku rád.
            128:13
            Režisér Muf během loučení nakonec uzná, že podíl na vysílání měli i ostatní.
             Přehrát celé video
             Stopáž131 minut
             Další díl
             11. listopad 2012

             Přehled dílů

              
             Stopáž90 minut

             19. březen

             Jůheláci umí pozdravit kamarády i pozpátku. — Jůheláky s Fámulou navštívila podivná opička. — Tryskomyšky mají novou písničku. — Mufův nový pořad Fóry Mufóry. — Jaro si chce zahrát kuličky s Mufem. — Jazzajíci a písnička o kuličkách. — Jaro je hostem Brzoránoshow. — Mufikanti, Polapil a písnička. — Všichni řádí na duhové klouzačce.

             19. 3. 2023 na ČT :D
             Stopáž90 minut

             12. březen

             Jůheláci vyhlíží první vlaštovku. — Podivná vlaštovka balamutí Jůheláky. — Pip zkouší, jakou budou mít kytičky půdu. — Tryskomyšky vyrazily do sauny. — Polapil se snaží dostat do formy. — Brzoráno show navštíví Viking. — Pokračování Brzoránoshow s Vikingem. — Mufikanti, Drsňačka a písnička o moři. — Jůheláci se loučí s kamarády.

             12. 3. 2023 na ČT :D
             Stopáž90 minut

             5. březen

             Jůheláci měli zvláštní sen. — Pipeta se vydala na podběl a pomůže Mufovi. — Tryskomyšky zkouší ledové boby. — Vodník s Drsňačkou hledají kmen pro stěžeň pirátského voru. — Jazzajíci vítají madam Jazzinku. — Jazzajíci, Jazzinka a jejich společná písnička. — Mufikanti se chystají na zpívání. — Mufikanti zpívají malou operu o Budulínkovi. — Jůheláci zdraví kamarády.

             5. 3. 2023 na ČT :D
             Stopáž90 minut

             26. únor

             Jůhelákům se do komína směje Meluzína. — Myši se chystají na výlet do míst, kde se všichni smějí. — Jůheláci objeví v lese podivného tvora. — Veledůležitá zpráva o soutěži "SUPERJÁ" — Muf se rozhodne nebýt nekňubák, ale kňubák. — V Brzoránoshow se všichni těší na pohádkového Honzu. — Honza v Brzoránoshow. — Mufikanti a jejich písnička o Robinsonovi, — Tryskomyši se loučí z Muzea hi-historie.

             26. 2. 2023 na ČT :D
             Stopáž90 minut

             19. únor

             Kamarádi hledají kostýmy na maškarní bál, Mufovi ty nejepší kousky vyfoukli ostatní. — Jůheláci se vydali za polární září. — Jůheláci se jdou také maškarně ustrojit. — Filip a Tomáš mají masky neadrtálců. — Ani Fámula aTryský nemohou na maškarním bále chybět. — Pip s Pipetou míří na každoroční "pipelení". — Otylka nás provede maškarním mumrajem. — Filip a Tomáš vyrobí Drsňačcee nový stěžeň a u toho si zazpívají. — Jůheláci si užili maškarní bál a loučí se s dětmi.

             19. 2. 2023 na ČT :D
             Stopáž91 minut

             12. únor

             Hele v sobě objevilo schopnosti jasnovidce — Fámula a Hary zpívají písničku o Čičí — Mufovy Raketově rychlé recepty s překvapením — Polapilovy plány s valentýnskou básničkou naruší Giuseppe Pepperoni a ošálí i tetu Pipetu — Polapil zachrání Pipetu — Tryskáček by rád na zlobišáckou a děsně ukrutnou plavbu s Drsňačkou a Mufem — Tryský ztratila celý batoh sýrů — Filip, TomáŠ, Muf a písnička "Jestli to nebude láska" — Pip s Otylkou se loučí s kamarády

             12. 2. 2023 na ČT :D

             Napište nám