131 minut

11. listopadu 2012

Obsah dílu

Klára vítá děti rýmovanou hádankou — Muf si předělá říkanku Foukej, foukej větříčku po svém, ale jeho text je tak příšerný, že ho kluci odmítnou zpívat — Jojo č. 9 – Šálek čaje — Vrabčák Lojza č. 11 - Moderní Yo-ování — Tryskomyši chtějí udělat Mufovi radost, a tak mu upletou kulich. Zlobišák Muf se o něj ale vlastní nezbedností připraví. Vše ale dobře dopadne a všichni tři si ještě zopakují kus našich dějin. — Fámulina šouparáda č. 36 — Kronika Jů a Hele - Hypnóza — Básník Radek Malý si povídá s Klárkou o básničkách, říkankách a zaklínadlech. — Vrabčák Lojza č.12 - Street dance — Pokračování povídání básníka Radka Malého s Klárkou. Řeč je o Radkových knihách. Před rozloučením ještě Klárka vyhlásí soutěž. — Rozloučení s diváky dnes připadlo na Filipa a Tomáše. Tomáš je jako obvykle trochu zmatený, ale po chvilce mu vše dojde a společně s Filipem zahrají na závěr hezkou písničku.

Části dílu

00:00
Klára vítá děti rýmovanou hádankou
  05:07
  Muf si předělá říkanku Foukej, foukej větříčku po svém, ale jeho text je tak příšerný, že ho kluci odmítnou zpívat
   08:20
   Jojo č. 9 – Šálek čaje
    20:22
    Vrabčák Lojza č. 11 - Moderní Yo-ování
     25:34
     Tryskomyši chtějí udělat Mufovi radost, a tak mu upletou kulich. Zlobišák Muf se o něj ale vlastní nezbedností připraví. Vše ale dobře dopadne a všichni tři si ještě zopakují kus našich dějin.
      37:23
      Fámulina šouparáda č. 36
       52:45
       Kronika Jů a Hele - Hypnóza
        87:49
        Básník Radek Malý si povídá s Klárkou o básničkách, říkankách a zaklínadlech.
         91:39
         Vrabčák Lojza č.12 - Street dance
          96:49
          Pokračování povídání básníka Radka Malého s Klárkou. Řeč je o Radkových knihách. Před rozloučením ještě Klárka vyhlásí soutěž.
           128:19
           Rozloučení s diváky dnes připadlo na Filipa a Tomáše. Tomáš je jako obvykle trochu zmatený, ale po chvilce mu vše dojde a společně s Filipem zahrají na závěr hezkou písničku.
            Přehrát celé video
            Stopáž131 minut
            Další díl
            18. listopadu 2012

            Přehled dílů

             
            Stopáž91 minut

            16. června

            Muf a Fámula balí kufry na prázdniny. — Pipeta a Pip doporučují Fámule a Mufovi základní prázdninové vybavení. — Muf předstírá, že je mráček a zlobí Jůheláky. — Tryskomyši čtou knížku "Jedna dvě v lese"… — Tryskomyši mají ještě jednu knihu. Jmenuje se "Kamarádi z medového lesa"... — Brzoránošou navštívila věčně mladá královna Kleopatra… — Pokračování Brzoránošou s Kleopatrou… — Muf a Fámula mají kompletně zabaleno na prázdniny…

            16. 6. 2024 na ČT :D
            Stopáž90 minut

            9. června

            Fámula vyhlašuje soutěž "O plyšového Milouše". — Muf hledá semínko vzácné květiny Mufice měňavé. — Mufice měňavá promění Mufa v Pipa. — Muf v se v převleku za pošťáka snaží přezlobišákovat Jůheláky. — Otylka si je jistá, že Plyšového Milouše vyhraje Muf, a že jsou v tom čáry. — Hary vyhlásí v Brzoránošou vítěze Plyšového Milouše, který získá knihu. — Plyšový Milouš Muf čte v rádiu Palouček ukázku z knihy "Zprávy tajnou řečí" . — Pip s Otylkou proubouzí mráčky "Pršáčky" a Muf věnuje Pipovi květinu Mufici měňavou.

            9. 6. 2024 na ČT :D
            Stopáž90 minut

            2. června

            Fámula navrhuje, že oslavu dětí můžeme mít napořád. — Pipeta s Polapilem vyletí na koloběžce až do oblak. — Muf si na dnešek nachystal pěkně vykutálenou zlobišárničku. — Muf předstírá, že je štěstí - muška jenom zlatá a za pár cukrlat zůstane s Jůheláky… — Muf v převleku za zlatou mušku chce obelstít Harýčka, ale ten si čte knihu "Medvěd Nedvěd a medvídek Miška letí do vesmíru" — Jazzajíci se bouří, že musí zpívat píseň o pejscích a kočkách… — Dalším hostem Brzoránšou je Dítě - pan Dítě… — Na závěr Mufův fórek Mufórek…

            2. 6. 2024 na ČT :D
            Stopáž91 minut

            26. května

            Jůhelákům se zjeví Jezinka a chce, aby šli uklízet studánky. — Pip s Otylkou se chystají na Otevírání studánek. — Tryskáček a Tryský čtou knihu „Zákeřné keře“ — Muf a Fámula si hrají na piráty, když v tom uvidí žraločí ploutve... — Muf chystá zlobišárnu na všechny, kdo by se chtěli koupat v rybníku… — Jazzajíci zpívají písničku o Kotrmelíně… — Brzoránošou navštívila paní profesorka Kotrmelína… — Mufí heslo na závěr zní: Cvičte kotouly, nebudete za mouly.

            26. 5. 2024 na ČT :D
            Stopáž91 minut

            19. května

            Muf chystá další geniální zlobišácký plán. — Muf narafičil na Jůheláky kaktusokytku. — Muf se přišpendlil na kaktusokytku. — Pip vysává jarní vůně. — Drsňačka a Fámula hrají hru "Loďě". — Začíná Brzoránošou se Šehrezádou. — Brzoránošou se Šehrezádou pokračuje. — Jůheláci a Muf se loučí s kamarády.

            19. 5. 2024 na ČT :D
            Stopáž91 minut

            12. května

            Rozjařená Otylka zdraví kamarády… — Slavíme Den matek a tak Jůheláci vzpomínají na maminku… — Drsňačka si najme Polapila jako kormidelníka a chce, aby ji dovezl do Ananas Bananas… — Polapil spletl směr a dopravil Drsňačku na rybník u Štěpánovic… — Tryskáček a Tryský čtou knížku "Malé pohádky pro malé děti"... — Mufikanti se vydali do Tichostánu… — Mufikanti zachrání Tichostán před tichem… — Muf si vyslouží koblihu a chce, aby z ní teta Pipeta vykouzlila ještě větší...

            12. 5. 2024 na ČT :D
            Stopáž90 minut

            5. května

            Jůhelákům zmizely rohlíky. Že by za snídaňovou záhadou stál Muf? — Pan Pip a Otylka čtou knihu "Kdo roste v parku". — Hasiči mají svátek a Tryskomyši si povídají, co dělat při požáru. — Teta Pipeta s Fámulou pomáhají vstát přejedenému Meldovi. — Muf se převlékl za kohouta a chystá převelikou zlobišárnu. — Muf převlečený za kohouta se v Brzoránošou vydává za ptačího pěvce. — Jezinka Evelýna poradila znuděné Drsňačce, aby zkusila kariéru Bludičky. — Fámula se loučí. Kamarádi, máme vás rádi!

            5. 5. 2024 na ČT :D
            Stopáž90 minut

            28. dubna

            Muf uzmul Fámulin hřeben a prchá před česáním. — Mufova a Fámulina tahanice o hřeben probudila tetu Pipetu, ta se do rozmíšky vloží. — Pip maluje den jako malovaný a zdraví s Otylkou kamarády. — Tryskomyši stěhují pryč kamna, protože už nejsou potřeba. — Jůheláci si vyrazili na ryby, ale má to háček. — Brzoránošou. Náměsíčný pan Mrákota prozrazuje zajímavosti z říše spánku. — Brzoránošou by mohla pokračovat, kdyby dřímající pan Mrákota nezabloudil ve studiu. — Teta Pipeta, Muf a Fámula se loučí. Kamarádi, máme vás rádi!

            28. 4. 2024 na ČT :D
            Stopáž90 minut

            21. dubna

            Muf si během Jůhelácké snídaně hraje s Pipetinou kouzelnou hůlkou. — Muf si dál zahrává s kouzelnou hůlkou, což se mu nevyplatí. Ještěže jsou Jůheláci dobráci a vyčarují ho z rampouchu zpět. — Pip si na jaro posiluje svaly a Otylka mu asistuje. — Muf při svých zlobišárnách nastydl a rozhoduje se další nechat na lepší počasí. — Tryský čeká na Tryskáčka a láká ho na sýr. — Drsňačka zkouší, jak dlouho dokáže vydržet pod vodou. — Brzoránošou s hostem panem Lupáčkem, který je závislý na lupání bublinkových fólií. — Hele a Muf se loučí a těší se na zbytek dubna bez zlobišáren.

            21. 4. 2024 na ČT :D
            Stopáž90 minut

            14. dubna

            Muf se pozval k Jůhelákům na snídani. Zbaštil marmeládu a co to? Najednou má všechny na světě rád! — Polapil maluje u Pipety zeď. Sice nemohl najít štafle, ale má dokonalý zlepšovák. Nebo že by nebyl zas tak dokonalý? — Tryskáček z Polapilových štaflí krmí ptáčka v budce, což nebyl šťastný nápad. — Mufovy Raketově Rychlé Recepty dnes na téma Vaření z místních surovin. — Drsňačka maluje Fámule truhlu na mašle pestrými pirátskými barvami. — Tomáš a Filip představují novou rubriku Cestopis na předpis. — Tomáš a Filip navštěvují královské sídlo v Mufonésii. — Pip vymyslel nový květinový záznamník, na který nahrál zprávu: Kamarádi, máme vás rádi!

            14. 4. 2024 na ČT :D

            Napište nám