Studio Kamarád

11. listopad 2012

131 minut
Studio Kamarád

11. listopad 2012

Obsah dílu

Klára vítá děti rýmovanou hádankou — Muf si předělá říkanku Foukej, foukej větříčku po svém, ale jeho text je tak příšerný, že ho kluci odmítnou zpívat — Jojo č. 9 – Šálek čaje — Vrabčák Lojza č. 11 - Moderní Yo-ování — Tryskomyši chtějí udělat Mufovi radost, a tak mu upletou kulich. Zlobišák Muf se o něj ale vlastní nezbedností připraví. Vše ale dobře dopadne a všichni tři si ještě zopakují kus našich dějin. — Fámulina šouparáda č. 36 — Kronika Jů a Hele - Hypnóza — Básník Radek Malý si povídá s Klárkou o básničkách, říkankách a zaklínadlech. — Vrabčák Lojza č.12 - Street dance — Pokračování povídání básníka Radka Malého s Klárkou. Řeč je o Radkových knihách. Před rozloučením ještě Klárka vyhlásí soutěž. — Rozloučení s diváky dnes připadlo na Filipa a Tomáše. Tomáš je jako obvykle trochu zmatený, ale po chvilce mu vše dojde a společně s Filipem zahrají na závěr hezkou písničku.

Části dílu

00:00
Klára vítá děti rýmovanou hádankou
  05:07
  Muf si předělá říkanku Foukej, foukej větříčku po svém, ale jeho text je tak příšerný, že ho kluci odmítnou zpívat
   08:20
   Jojo č. 9 – Šálek čaje
    20:22
    Vrabčák Lojza č. 11 - Moderní Yo-ování
     25:34
     Tryskomyši chtějí udělat Mufovi radost, a tak mu upletou kulich. Zlobišák Muf se o něj ale vlastní nezbedností připraví. Vše ale dobře dopadne a všichni tři si ještě zopakují kus našich dějin.
      37:23
      Fámulina šouparáda č. 36
       52:45
       Kronika Jů a Hele - Hypnóza
        87:49
        Básník Radek Malý si povídá s Klárkou o básničkách, říkankách a zaklínadlech.
         91:39
         Vrabčák Lojza č.12 - Street dance
          96:49
          Pokračování povídání básníka Radka Malého s Klárkou. Řeč je o Radkových knihách. Před rozloučením ještě Klárka vyhlásí soutěž.
           128:19
           Rozloučení s diváky dnes připadlo na Filipa a Tomáše. Tomáš je jako obvykle trochu zmatený, ale po chvilce mu vše dojde a společně s Filipem zahrají na závěr hezkou písničku.
            Přehrát celé video
            Stopáž131 minut
            Další díl
            18. listopad 2012

            Přehled dílů

            Stopáž90 minut

            22. květen

            Jůheláci si čtou v Paloukovníku. — Pip si pořídil motýlí křídla. — Muf a Drsňačka se rozhodli vytáhnout ze dna rybníčku poklad. — U rybníčku probíhají potápěčské závody. — Muf se snaží o získání pokladu, seč může. — Paloučkoví piráti se o poklad podělí s ostatními. — Hary zpívá všem broukům. — Polapil s Pipetou se plaví na výlet. — Mufikanti a písnička o princezně NENENE. — Fámula si ráda hraje na pirátku.

            Premiéra neděle 22. 5. 2022 na ČT :D
            Stopáž90 minut

            15. květen

            Muf má nápad na parádní zlobišárničku. — Muf předstírá, že je červ. — Pipeta ví, jak na červíka a pomůže Jůhelákům. — Polapil veršuje pro Pipetu. — Tryskomyšky hledají sýrové houby. — Hary a Fámula si do TV Palouček pozvali Drsňačku Ukrutnou. — Pip si prohlíží rodinné album. — Fámula představuje knížku. — Čerti zpívají písničku o tom, jaké to je v pekle. — Filip, Tomáš a Muf hrají tichou poštu.

            Premiéra neděle 15. 5. 2022 na ČT :D
            Stopáž90 minut

            8. květen

            Jůheláci se chystají vyrobit si Jůhelerbář. — Jůheláci se rozhodnou, že kytičky zůstanou na Paloučku. — Otylku postihla alergie. — Polapil pomůže Pipovi uzdravit Otylku. — Tryskáček a Tryský hrají hru "Lodě". — Tryskáček a Tryský vyrazili hledat velrybí ostrov. — Hary a Dsňačka pějí "Houpavou píseň". — Reportérka Fámula a její relace o alergenech. — Mufikanti a jejich "Pra-pra-prapísnička". — Mufí zlobišárna před koncem nedopadne nejlíp.

            Premiéra neděle 8. 5. 2022 na ČT :D
            Stopáž90 minut

            1. květen

            Jů a Hele potkávají podezřelou vímu Mufifinku s věncem buřtů na hlavě — Jůheláci odhalí v Mufifince Mufa — Mufa přepadne veršující loupežník, ale on se zachová gentlemansky a dá mu jeden buřt — Hary s Mufem zpívají píseň o víle — Pipeta a Polapil si dávají prvomájovou pusu pod rozkvetlou třešní — Drsňačka Ukrutná má prvomájový plán na třešňový masakr motorovou pilou — Drsňačka a Hary si dávají prvomájovou pusu pod rozkvetlou třešní — Pip se neúspěšně pokouší vykouzlit prvomájové pusy pro každého — Mufikanti a píseň Kobyla — Pipovi se na závěr povede opravit zamračené májové pusy na usměvavé

            Premiéra neděle 1. 5. 2022 na ČT :D
            Stopáž90 minut

            24. duben

            Jů a Hele s Fámulou dumají nad svátkem svatého Jiří — Jůheláci s Mufem a Fámulou předvedou pohádkový kus o králi Jiřím — Tryskáček vypráví Tryskomyši o své děsivé zmenšovací noční můře — Pip s Otylkou splní Polapilovi s Pipetou jarní přání - stát se motýly — Hary zpívá Mufovi píseň o divokých husách — Muf s Fámulou zpívají žížalí píseň — Fámula se hlásí do služby k pirrátce Drsňačce a potkává vodníka — Drsňačka se učí plavat s pomocí vodníka — Mufikanti a píseň Kolouš — Pipeta a Polapil coby motýli se loučí s dětmi

            Premiéra neděle 24. 4. 2022 na ČT :D
            Stopáž90 minut

            17. duben

            Muf uvádí odbornou přednášku o světě mamutů. — Hary a Fámula zpívají o tom, že nemají žádnou písničku. — Pip přemýšlí o převratném vynílezu v oblasti dentální hygieny. — Jůheláci zjišťují, že Pipův převratný vynález funguje - i když úplně jinak. — Muf má hlad, Fámula nabízí řešení. — Muf s Fámulou se hádají o koláč, čehož hodlá využít protřelý právník Obsílka. — Tryskomyšák má novou čepici s vrtulkou, čehož Tryskoyš okamžitě využije... — Mufikanti a píseň Brej den — Jů a Hele se loučí s dětmi a vykouzlí z hrnce duhu.

            Premiéra neděle 17. 4. 2022 na ČT :D

            Napište nám