131 minut

30. říjen 2011

Obsah dílu

Tryskáček se snaží přivábit vábničkou jelena. — Muf je třída: Další díl Mufova ekologického dovádění v podivném království. — Hary Šoumen se rozhodl stát šoumelenem v podzimním šoumelení. — Vrabčák Lojza: Vrabčák Lojza s kamerou zavítal na Toulcův dvůr. — Fámula přemýšlí, proč se v Krkonoších dělá mlha. — Fámula uvádí další rekapitulaci své skvělé Šouparády. — Ankety s dětmi: Kdybyste měli svému dítěti říct něco, co by si mělo pamatovat celý život, co by to bylo? — Martin se rozhodl počkat si na jelena, co pobíhá po studiu. Ale zjistí, že je to Tryskáček. — Příběhy Jů a Hele: Galapágy — Vrabčák Lojza: Sei aikido dojo — Podzim v Baker street – další z případů mladého Sherlocka Holmese a doktora Watsona. — Vrabčák Lojza: Boxing day — Martin a spol. se loučí.

Části dílu

00:00
Tryskáček se snaží přivábit vábničkou jelena.
  11:55
  Muf je třída: Další díl Mufova ekologického dovádění v podivném království.
   27:51
   Hary Šoumen se rozhodl stát šoumelenem v podzimním šoumelení.
    30:51
    Vrabčák Lojza: Vrabčák Lojza s kamerou zavítal na Toulcův dvůr.
     35:36
     Fámula přemýšlí, proč se v Krkonoších dělá mlha.
      47:05
      Fámula uvádí další rekapitulaci své skvělé Šouparády.
       49:42
       Ankety s dětmi: Kdybyste měli svému dítěti říct něco, co by si mělo pamatovat celý život, co by to bylo?
        51:36
        Martin se rozhodl počkat si na jelena, co pobíhá po studiu. Ale zjistí, že je to Tryskáček.
         79:34
         Příběhy Jů a Hele: Galapágy
          85:47
          Vrabčák Lojza: Sei aikido dojo
           Vrabčák Lojza a jeho reportáž z tréninku.
           90:06
           Podzim v Baker street – další z případů mladého Sherlocka Holmese a doktora Watsona.
            96:30
            Vrabčák Lojza: Boxing day
             Lojzova vzpomínka na letní tábor.
             127:48
             Martin a spol. se loučí.
              Přehrát celé video
              Stopáž131 minut
              Další díl
              6. listopad 2011

              Přehled dílů

               
              Stopáž90 minut

              10. prosinec

              Fámula a Tryský si pochutnávají na nadílce, zatímco Muf dostal od Mikuláše jen samé uhlí. — Muf vypustí mraky, aby všem z Paloučku byla zima. — Fámula a Tryský se přišly zahřát k Jůhelákům. — Jůheláci se vydají vyprosit si u Mufa trošku z jeho uhelné nadílky. — Muf vykoná dobrý skutek a Mikuláš to vidí. — Haryho písnička o vitamínech. — Tryskomyšky představují dětem knihu "Ospálek". — Filip a Tomáš zpívají písničku o stromech, co měly čepice.

              10. 12. 2023 na ČT :D
              Stopáž90 minut

              3. prosinec

              Jů chytilo blechu jménem Mikuláš a ta ho štípe v kožichu. — Raketově rychlé recepty nedopadnou zcela podle Mufových představ. — Tryskomyšky představují knihu "Naschválník". — Haryho písnička "Čerti to těžší maj". — Lední medvěd Nanuk uprchl na Palouček a Polapil neví, co s ním. — Otylka zachraňuje situaci s ledním medvědem. — Mufikanti a jejich písnička "Zlobení, zlobení". — Fámula, Muf a Drsňačka ukončují Studio Kamarád.

              3. 12. 2023 na ČT :D
              Stopáž90 minut

              26. listopad

              Teta Pipeta chce, aby jí Jůheláci pomohli sbírat chvojí na adventní věnce. — Pip a Otylka představují knihu The Píp, pap, pop. — Tryskáček,Tryský a Muf milují skákání do listí, při tom vyplaší ježka. — Fámula s tetou Pipetou pletou adventní věnce pro všechny z paloučku. — Začíná Brzoránošou a Jazzajíci hádají, kdo bude hostem. — Pokračuje Brzoránošou s broukem Kvapníkem. — Kluci Filip a Tomáš zpívají písničku o trenkách, píseň Trenky. — Fámula se loučí a zve děti do kina na Mlsné medvědí příběhy.

              26. 11. 2023 na ČT :D
              Stopáž90 minut

              19. listopad

              Stromy závodí, kdo nejdál dohodí listí. U toho nesmí chybět Jůheláci ani Polapil. — Tryskáčkovi se zdálo o hradě Sejraštejn. — Tryskomyšky a Muf jedou na výlet na Sejraštejn. — Tryskomyšky a Muf si zpívají "myšílenou" písničku o hradě Sejraštejn. — Tryskomyškám a Mufovi vyčiní Sejrová paní. — Jazzajíci jsou nemocní a tak sledují Brzoránošou z pelíšku. — Filip a Tomáš uvádějí Brzoránošou jako záskok za Jazzajíce a vítají plyšového slona. — Mufova dnešní zlobišárna byla: málo zlobišáren ve Studiu Kamarád.

              19. 11. 2023 na ČT :D
              Stopáž90 minut

              12. listopad

              Muf letí česat jablka. — Pip chystá jablka na soutěžní výstavu. — I Muf se rozhodne výstavy jablek zúčastnit. — Drsňačka uloupí Mufo-jablko. — Mufo-jablko se snaží obalamutit všechny na výstavě. — Kluci představují knížku Vílí býlí. — Kluci zpívají písničku o kopřivě. — Jůheláci čekají na Martina na bílém koni.

              12. 11. 2023 na ČT :D
              Stopáž91 minut

              5. listopad

              Fámula a Muf hrají "Prší". — Jůheláci jsou ještě v posteli. — Pip si vzal na lampiónový průvod sluníčko. — Polapil vzal Pipetu do kina na horor. — Hostem Brzoránošou je list. — List vypráví Harymu a spol. o tom, jak vypadá jeho život — Kluci a Muf zpívají písničku o hrdinech z bájí. — Fámula a Muf vyrazí na podzimní výlet.

              5. 11. 2023 na ČT :D
              Stopáž90 minut

              29. říjen

              Jůheláci s Pipetou vyrobili drakům listové ocásky. — Otylka učí Pipa namalovat panáčka. — Tryskáček a Tryský hledají houby. — Tryskomyšky se snaží vytáhnout ze země velehřib. — Drsňačka se bojí, že nebude mít v zimě co dělat, ale Muf a pan vodník ji vyvedou z omylu. — Harymu jednou zachránily švestkové knedlíky život. — Filip, Tomáš, Muf a písnička "Statistika" — Jůheláci pouští drakozlobišáka.

              29. 10. 2023 na ČT :D
              Stopáž90 minut

              22. říjen

              Jůheláci si vyrazili na výlet, ale Muf je jim v patách a s ním bludný kořen. — Jůheláci i Muf zabloudili až k moři. — Pip otužuje podzimní sluníčko. — Polapil vaří guláš pro Pipetu. — Jazzajíci by rádi v Brzoránošou viděli někoho docela obyčejného. — Brzoránošou navštívil úplně obyčejný člověk. — Kluci a Fámula zpívají novou písničku o podzimu. — Drsňačka zachránila Jůheláky s Mufem.

              22. 10. 2023 na ČT :D
              Stopáž90 minut

              15. říjen

              Jůheláci bádají, kdo dokáže vyslovit slovo "nejneobhospodařovávatelnější". — Mufovy Raketově rychlé recepty s hostem Fámulou. — Haryho píseň o Indiánech z 2.C. — Drsňačku navštívil Rezavý korzár. — Drsňačka vyhraje nad Rezavým korzárem i bez boje. — Muf Mufelliny natáčí film o Myšodlakovi a Myšoletě z Rokfóru. — Filip, Tomáš a jejich písnička "Metař". — Pipeta chce vytvářet koláže a Polapil jí přinese kola a lyže.

              15. 10. 2023 na ČT :D
              Stopáž90 minut

              8. říjen

              Jů a Hele si míchají horké ranní kakaíčko a těší se, jak si pochutnají; Muf se jim ho rozhodne pomocí dlouhého brčka vyfouknout. — Muf si pořídí megabrčko a bzučením se snaží Jůheláky odlákat od kakaa. Omylem ovšem nasaje pepř a začne kuckat. — Pip připravuje podzimní deště a povídá si s Otylkou, která nakonec roztáhne deštník, aby Pipovi ukázala, že je na podzim připravená. — Drsňačku rozlítostní, že chce Arnošt odletět do teplých krajin. Fámulka je naopak nadšená a přesvědčí Drsňačku, že má na voru po proudu vyrazit také. — Tryský si čte zajímavou, ale smutnou knížku o růži, která se rozhodne nejít na zimu spát. Tryskáček to s ní sdílí. — Do Brzoránošou dorazí pan Popleta omylem dříve než měl a o zábavu je postaráno. — Popleta je stále v Brzoránošou a popleteně odpovídá na Haryho otázky, takže Hary rozhovor ve správnou chvíli raději ukončí. — Muf naboří do zdi a Tomáš s Filipem zazpívají píseň "Prastrýček", hudba a text: Kuba Horák

              8. 10. 2023 na ČT :D

              Napište nám