Studio Kamarád

26. červen 2011

130 minut
Studio Kamarád

26. červen 2011

Obsah dílu

Jůheláci jsou rádi, že můžou uvádět poslední předprázdninové Studio Kamarád. — Zatímco Tryskáček potřebuje na prázdniny jen sýr, sýr a sýr, Tryskýýý se jako pravá dáma neobejde bez spousty věcí… — Vyletněná Klárka nabízí další chod na prázdninovém menu Studia Kamarád: Žížalov. — Muf má geniální plán pro záchranu všech holek a kluků se špatným vysvědčením. — Vrabčák Lojza č. 27: Vysvědčení v utečeneckém táboře…. — Old Statterhand a Mufalo Bill se dají na hraní počítačových her, ale Vinetou a Nšoči ví, že strávit prázdniny u počítače není to pravé. — Rozhovor s kandidátkou Zlatého oříšku – Patricií Janečkovou. — Klárka a její předprázdninový host Martin Písařík s kapelou Akustik. — Kabaret z maringotky aneb Sliby – chyby — Všichni ze Studia Kamarád přejí dětem krásné éto a Martin Písařík s kapelou Akustik přidává ještě jednu písničku.

Části dílu

00:00
Jůheláci jsou rádi, že můžou uvádět poslední předprázdninové Studio Kamarád.
  10:06
  Zatímco Tryskáček potřebuje na prázdniny jen sýr, sýr a sýr, Tryskýýý se jako pravá dáma neobejde bez spousty věcí…
   19:40
   Vyletněná Klárka nabízí další chod na prázdninovém menu Studia Kamarád: Žížalov.
    43:58
    Muf má geniální plán pro záchranu všech holek a kluků se špatným vysvědčením.
     45:44
     Vrabčák Lojza č. 27: Vysvědčení v utečeneckém táboře….
      50:13
      Old Statterhand a Mufalo Bill se dají na hraní počítačových her, ale Vinetou a Nšoči ví, že strávit prázdniny u počítače není to pravé.
       76:18
       Rozhovor s kandidátkou Zlatého oříšku – Patricií Janečkovou.
        84:11
        Klárka a její předprázdninový host Martin Písařík s kapelou Akustik.
         89:37
         Kabaret z maringotky aneb Sliby – chyby
          124:09
          Všichni ze Studia Kamarád přejí dětem krásné éto a Martin Písařík s kapelou Akustik přidává ještě jednu písničku.
           Přehrát celé video
           Stopáž129 minut
           Další díl
           4. září 2011

           Přehled dílů

           Stopáž90 minut

           15. květen

           Muf má nápad na parádní zlobišárničku. — Muf předstírá, že je červ. — Pipeta ví, jak na červíka a pomůže Jůhelákům. — Polapil veršuje pro Pipetu. — Tryskomyšky hledají sýrové houby. — Hary a Fámula si do TV Palouček pozvali Drsňačku Ukrutnou. — Pip si prohlíží rodinné album. — Fámula představuje knížku. — Čerti zpívají písničku o tom, jaké to je v pekle. — Filip, Tomáš a Muf hrají tichou poštu.

           Premiéra neděle 15. 5. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           8. květen

           Jůheláci se chystají vyrobit si Jůhelerbář. — Jůheláci se rozhodnou, že kytičky zůstanou na Paloučku. — Otylku postihla alergie. — Polapil pomůže Pipovi uzdravit Otylku. — Tryskáček a Tryský hrají hru "Lodě". — Tryskáček a Tryský vyrazili hledat velrybí ostrov. — Hary a Dsňačka pějí "Houpavou píseň". — Reportérka Fámula a její relace o alergenech. — Mufikanti a jejich "Pra-pra-prapísnička". — Mufí zlobišárna před koncem nedopadne nejlíp.

           Premiéra neděle 8. 5. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           1. květen

           Jů a Hele potkávají podezřelou vímu Mufifinku s věncem buřtů na hlavě — Jůheláci odhalí v Mufifince Mufa — Mufa přepadne veršující loupežník, ale on se zachová gentlemansky a dá mu jeden buřt — Hary s Mufem zpívají píseň o víle — Pipeta a Polapil si dávají prvomájovou pusu pod rozkvetlou třešní — Drsňačka Ukrutná má prvomájový plán na třešňový masakr motorovou pilou — Drsňačka a Hary si dávají prvomájovou pusu pod rozkvetlou třešní — Pip se neúspěšně pokouší vykouzlit prvomájové pusy pro každého — Mufikanti a píseň Kobyla — Pipovi se na závěr povede opravit zamračené májové pusy na usměvavé

           Premiéra neděle 1. 5. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           24. duben

           Jů a Hele s Fámulou dumají nad svátkem svatého Jiří — Jůheláci s Mufem a Fámulou předvedou pohádkový kus o králi Jiřím — Tryskáček vypráví Tryskomyši o své děsivé zmenšovací noční můře — Pip s Otylkou splní Polapilovi s Pipetou jarní přání - stát se motýly — Hary zpívá Mufovi píseň o divokých husách — Muf s Fámulou zpívají žížalí píseň — Fámula se hlásí do služby k pirrátce Drsňačce a potkává vodníka — Drsňačka se učí plavat s pomocí vodníka — Mufikanti a píseň Kolouš — Pipeta a Polapil coby motýli se loučí s dětmi

           Premiéra neděle 24. 4. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           17. duben

           Muf uvádí odbornou přednášku o světě mamutů. — Hary a Fámula zpívají o tom, že nemají žádnou písničku. — Pip přemýšlí o převratném vynílezu v oblasti dentální hygieny. — Jůheláci zjišťují, že Pipův převratný vynález funguje - i když úplně jinak. — Muf má hlad, Fámula nabízí řešení. — Muf s Fámulou se hádají o koláč, čehož hodlá využít protřelý právník Obsílka. — Tryskomyšák má novou čepici s vrtulkou, čehož Tryskoyš okamžitě využije... — Mufikanti a píseň Brej den — Jů a Hele se loučí s dětmi a vykouzlí z hrnce duhu.

           Premiéra neděle 17. 4. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           10. duben

           Jů a Hele se chystají na Velikonoce. — Muf v převleku za "suchníka" oznamuje Jůhelákům, že Velikonoce se letos kvůli suchu ruší! — Pip s Otylkou sází žaludy a Muf se rozhodne jim je ukrást. — Na Mufa spadne pytel se žaludy a Polapil si ho splete s jarňorožcem. — Polapil přináší jarňorožce ukázat Pipetě, ta v něm ihned odhalí zraněného Mufa. — Muf má noční můry, ale nakonec se vyléčí a odlétá pryč od Pipety s Polapilem. — Hary uklidňuje Mufa ukolébavkou. — Tryskomyš se marně snaží přesvědčit Tryskomyšáka, aby slezl z pece. — Mufikanti a píseň Básník les. — Truchlící Jůheláci s enakonec od Mufa dozvídají, že Velikonoce přece jen budou a dostávají pomlázky.

           Premiéra neděle 10. 4. 2022 na ČT :D

           Napište nám