ijeme s vrou

Hodnocen poadu:
1 2 3 4 5 Poet hlas: 4  
Sdlet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je urena pouze k vmn nzor mezi divky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo pipomnku tvrcm poadu, obrate se, prosm, na Divck centrum T nebo pouijte tento formul.
 • Východočeška Hannah 26. 1. 2021 15:09 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  Pohanská víra

  Prosím, ráda bych, abyste přidali i o nás pohanských věřících, zejména o Zdeňku Ordeltoj.

 • Karel 9. 1. 2017 13:12 (!) Reagovat 2 +1 -1 0

  Karel

  Děkuji za možnost poděkovat tvůrcům tohoto pořadu za soustavné poskytování informací o tom, jak je tento náš svět krásný, přívětivý,laskavý a poskytující radost ze života bez ohledu na drogově autodestruktivní pokusy evoluční lůzy, chátry a všeliké verbeže o zničení našeho SOUČASNÉHO opravdu krásného a životaschopného světa. Děkuje Karel

 • Verde  •  9. 1. 2016 04:27 (!) Reagovat 0 +1 -1 2

  Michal Kovačík

  člověk Michal Kovačík - je v něm vidět něco z bohatsví možná františkánské spirituality, prostého, milostiplného žití, moudrosti, objevování krásy a za ní Stvořitele. Musím říct, že mě v tomto díle oslovil nejhlouběji. Díky, držte se.

 • Marie Šilerová 11. 7. 2011 20:11 (!) Reagovat 7 +1 -1 3

  Poděkování a obdiv

  Vážení moderátoři a všichni tvůrci tohoto pořadu.Původně jsem se k tomuto pořadu vůbec nechtěla vyjadřovat.Jen si jej v naprosté anonymitě shlédnout a nechat se obohatit a poučit.Velmi se mi líbí,ať už nevšedním stylem jako je natáčení v přírodě,tak jeho obsahem a skvělými tématy.Když jsem dnes zhlédla pořad CO JE TO PRAVDA byla jsem přímo nadšena jeho hlubokými myšlenkami.Zvláště tím že Bůh nás nesoudí protože ví o nás naprosto všechno.A my lidé jsme velmi rychle schopni někoho soudit a odsoudit právě proto že toho víme o druhém člověku velmi málo.Když jsem si přečetla pár komentářů ze kterých mě doslova zamrazilo jak velmi může být tvrdé lidské srdce,musela jsem napsat také svůj vlastní názor.Nikdo z nás přece není dokonalý a každý se nějak projevujeme.Nemůžeme přece chtít aby nám byl každý člověk sympatický.Dle mého názoru je dobré že můžeme vyjádřit svobodně svůj názor.Ať už kladný či záporný,ale neměli bychom zapomínat že každá naše myšlenka nebo slovo buď napomáha dobru nebo opačně zlu.Že každý z nás je spolutvůrce celého dění ve světě.Přece nejsme vyjmutí z odpovědnosti za tento svět jesliže nejsme ve vládě.Ale každý naš počin je je výrazem naši duše a skrze nás také muže přicházet do světa Láska nebo to co je jejím opakem.Přeji všem kdo vidí tento pořad negativně ať se podívají do vlastního nitra protože z vlatní zkušeností vím že člověk který je šťastný je také tolerantní a milosrdný a neni schopen ubližovat a zarmucovat druhé.Slovo už člověk nikdy nevezme zpět.Těším se na vaše pořady a věřím že budou světlem pro mnohé.Jsem vděčná kamarádce že mně na tento pořad upozornila.Už od března jej sleduji.Já osobně nemám televizi a ani ji nepostrádám.Stačí že si to zhlédnu z archívu.Přeji Vám hodně radosti z práce pro druhé a nevyčerpatelnou inspiraci pro další pořady.

 • Pavla 7. 7. 2011 23:12 (!) Reagovat 6 +1 -1 2

  Chtěla bych poděkovat za pořad "Žijeme s vírou". Dle mého soudu je to pořad podnětný, vede k zamyšlení, ať už s jednotlivými myšlenkami (postoji) souhlasím či nikoli. Děkuji příjemným moderátorům i jednotlivým účinkujícím. Vážím si lidí, kteří jsou ochotni podělit se o svou, někdy nelehkou, životní zkušenost, svůj pohled na věc, své vnitřní prožívání. K tomu jistě není disponován každý. Děkuji také za možnost sledovat pořad prostřednictvím videoarchivu ČT, neboť takto si může každý (kdo má internet) přehrát pořad v čase, který je pro něho nejvhodnější. Hodně mě zaujal díl "Ženství". Nedávno jsem (rovněž prostřednictvím videoarchivu ČT :-) ) zhlédla v rámci cyklu "Burianův den žen" díl o ženě, která se se svým ženstvím neztotožnila a podstoupila přeměnu na muže. V tomto díle byla několikrát položena otázka, co dělá ženu ženou a muže mužem, a musím říct, že mě dost překvapilo, že jednotliví dotázaní na ni nedokázali odpovědět. Zmíněný díl "Ženství" je tak jistě zajímavým podnětem k zamyšlení - nejen ve vztahu k uvedenému dílu "Burianova dne". Děkuji všem, kteří se podílí na pořadu, který nabádá člověka přemýšlet - o světě, o životě, o sobě, o druhých lidech ... Nejde o to, se se vším, co slyším, ztotožnit, ale umět si odpovědět, proč s konkrétní myšlenkou nesouhlasím či naopak souhlasím. Všem tvůrcům přeji sílu, odvahu a nápaditost do dalších dílů! Pavla

 • Ing. František Šír 3. 7. 2011 16:37 (!) Reagovat 1 +1 -1 4

  Název "Co znamená počátek a proč ho slavit?" neodpovídal tomu, o čem pořad byl; spíš by se hodil název "Co je pravda?" Rozjezd byl slušný až k té návštěvě divadla v Křižanově, ale pak už to šlo s kopce. Rozhovor s herci byl spíše trapný a pokračování nebylo nic-moc.

 • M. Podany 3. 7. 2011 10:49 (!) Reagovat 3 +1 -1 4

  Tolik egomanie a pýchy...

  Je smutné, že veřejnoprávní ČT dává tolik prostoru pořadu, který je - bohužel - v mnohém jen primitivní náboženskou propagandou. Vždyť nenabízí skutečný dialog, jen vzájemné ujišťování se věřících o jejich výlučnosti - to vše velmi silně katolicky zabarveno, to jest kdyby to alespoň bylo ekumenické... Vlastně je to medvědí služba i vůči křesťanům - tolik žoviálnosti, sebestřednosti, "jánabráchismu", plytkosti, pýchy... Mnohem zajímavější by byl dialog věřící/nevěřící, kritický pohled do vlastních řad (dnešní katolická církev a politika, církevní restituce, přímluvy katolických biskupů a dalších předních českých katolíků za tvrdé vládní reformy atp.)... Pročpak tu nejsou nikdy hosty křesťané, kteří ve společnosti opravdu působí výjimečně - Jiří Silný, Pavel Čižinský, Tomáš Tožička, Ivan O. Štampach a další...? V současné podobě je to pořad pro TV Noe, nikoliv za koncesionářské poplatky...

 • František Šír 21. 6. 2011 19:48 (!) Reagovat 2 +1 -1 11

  Hrozné! Ta režie! A to stupidní uchechtávání - i když tam není nic k smíchu. To si to ani nepřehrajou?

 • Mandlík 12. 6. 2011 10:20 (!) Reagovat 1 +1 -1 17

  Petr

  Take si lamu hlavu co to dela v TV je to samej pedofil ,cirkev jen od pocatku kradla a zabijela lidi!!!!!!!!!!!!!! snad se lidi trochu zajimaj o dejiny proboha.!!!!

 • Alexander 6. 6. 2011 15:38 (!) Reagovat 3 +1 -1 7

  Proc?

  Kdyz občas sleduji tento pořad nechápu, jak dramaturg nebo režisér tohoto pořadu nečinně pomáhá oběma pánům moderátorům k vlastní sebepropagaci a exhibici. Udělat takový pořad není špatný nápad, ale jeho realizace a moderaci mi přijde hodně trapná. Myslím že bychom křesťanství měli představovat formou kterému bežný divák rozumí. Dobrým příkladem tak mohou být pořady Uchem jehly, Exit 316, Za obzorem nebo Po hladině. Navíc si tedy nejsem vůbec jistý orientací obou pánů moderátorů. Raději bych viděl moderátorskou dvojici muž/žena.

  • mICHAL 11. 6. 2011 20:06 (!) Reagovat 2 +1 -1 4

   Souhlas

   Nevim proč si křesťané "zabíjejí" čas v ČT takovými pořady...ta forma je tragická :-(

   • Ivan 12. 6. 2011 09:48 (!) Reagovat 1 +1 -1 0

    Zpochybnění

    Třeba to není až tak ze strany křesťanů nebo tvůrců, ale tlakem ze strany vedení ČT. Podívejte se na ostatní, co se teď vysílá (nebo nevysílá).

  « | | 1 2 3 | | » (3)

Polete svj koment


 *

 *
E-mailov adresa nebude v diskusi viditeln. E-mail vyplte v ppad, pokud chcete, aby Vs mohli ostatn teni kontaktovat prostednictvm naeho webu.


 *

Poloky oznaen * jsou povinn.

Sledujte diskusi e-mailem

Pspvky zadan do diskuse vm budeme poslat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci kad zprvy bude odkaz pro odhlen.

 *

 *

Poloky oznaen * jsou povinn.

Polete svou pipomnku


 *

 *  *

 *

Poloky oznaen * jsou povinn.

» Pravidla diskuse na webu esk televize

» Nahlsit nevhodnou diskusi

Stop: 60 minut – Rok vroby: 2011 – ST
nr: Nboenstv