Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • janka 8. 10. 2020 15:03 Reagovat 1 0

  Dost trapně zpracovaný projekt.

  Vypadá jako by se autoři chopili ruského - CO BYLO BY ovšem té jejich úrovně nedosahuje už jen tím, jak do toho zapojili současné postavy.

 • Alfonz 21. 7. 2020 01:01 Reagovat 1 14

  K dílu o Štefánikovi

  Masaryk, Beneš a Štefanik stojí na počátku českého fašismu. Co jiného totiž byly války s Maďarskem a Polskem, kterými jsme jim ukradli část území, na kterém souvisle žili Maďaři a Poláci.

 • chmod 5777 28. 9. 2014 16:53 Reagovat 5 2

  Dejte to znovu

  vysilejte porad znovu bud jsem to preohlidnul nebo uz zapomel DEKUJI p.s. nejde to prehrat ani tady na netu:-(

 • ex-nemo 9. 9. 2013 18:15 Reagovat 14 11

  Pěkný pořad

  Má uměleckou jiskru. Nasazení archivních snímků (s převráceným smyslem), popěvek ze spartakiády jakožto hitlerovský.... Z Brna. Bohužel, Praha jakožto centrum umění už neexistuje, odtud by mohlla přijít nanejvýš tak diletantská napodobenina holywoodského kýče. Tam všechno obsadili protekční děti už během komunizmu (z Čech, Moravy i Slovenska) a už nikoho jiného mezi sebe nepustí. Konec kultury je konec národa.Periferie to nezachrání, když centrum je shnilé. Hiltler nás nezlikvidoval, ale komunizmus asi ano.

 • antibeneš 1. 9. 2013 11:31 Reagovat 13 23

  Mnichov byl největší zrada v dějinách. Pár politiků vedených Panem Benešem vydali Ten skřeRepubliku Němcům,bez ohledu na názor Armády a Národa. Ta existence pak přilezla po válce a prodala nás Stalinovi. A prý,že Edvard Beneš se zasloužil o stát fuj

  • Vícemil 19. 9. 2013 00:32 Reagovat 3 20

   A víte kod lex Beneš navrhl. Vojtěch Filip. Asi to myslel jako vyznamenání im memoriam za to, že jim v roce 1948 tak úžesbně vycházel vstříc. A je taky dost možné, že Gottwald měl v záloze pár zajímavých spisů NKVD, které by jeho pověst poněkud zdiskreditovali.

 • 18. 8. 2013 05:51

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • Ondra 13. 8. 2013 22:42 Reagovat 21 3

  ????

  Zdá se mi to nebo je Jan Aum nastrčený agent a provokatér gestúpida????

  • Vícemil 30. 9. 2013 23:02 Reagovat 5 7

   Když už tak abwerh. Gestapo byla ideologická policie. :-)

   • Ondra 1. 10. 2013 18:55 Reagovat 16 0

    Ty jeho žvásty mají do činnosti rozvědky dost daleko... Jsou ideologické povahy. (Navíc spojené s propagandou.)

 • JOSEF 13 let. 11. 8. 2013 14:49 Reagovat 12 3

  Znovu Co by kdyby.

  Byl bych moc poctěn kdy by jste znovu jste vysílaly Co by kdyby.

 • Jan Aum 25. 7. 2013 21:42 Reagovat 6 29

  Genocidu spáchanou na německých krajanech Češi zdůvodňují tím, že ti „Němci“ nám chtěli ublížit“.

  Židy roku 1897), ale nedovolili si je zabíjet, protože za Rakouska byl každý chráněn právním řádem a zabíjení lidí bylo trestné. To se rokem 1918 změnilo. „Tatíček“ Masaryk zaútočil na německé krajany a označil je za nežádoucí „kolonisty a imigranty“ (sám, jako syn německé matky a židovského otce byl také „kolonistou a imigrantem“). Zabíjet „Němce“ (Z Böhmů udělali Češi „Němce“) již bylo beztrestné a tak do nich začal pálit kulomet českých vojáků a pušky četníků jenom proto, že chtěli zachovat spojenectví s Rakouskem, což, z pohledu dalšího vývoje asi nebyl tak špatný záměr. No a o po II. sv. v. přišla „příležitost, která se musí využít“ (Beneš), kdy „je třeba vylikvidovat Němce v Čechách a Maďary na Slovensku“ (Beneš). Výsledkem je Česko poseté hromadnými hroby povražděných německých krajanů, přičemž některé z nich obsahují převáženě kostřičky kojenců, dětí a jejich matek. Genocidu spáchanou na německých spoluobčanech Češi zdůvodňují tím, že ti „Němci“ nám chtěli ublížit.

 • Jan Aum 13. 5. 2013 16:55 Reagovat 3 43

  Genocidu spáchanou na německých spoluobčanech Češi zdůvodňují tím, že „ti Němci nám chtěli ublížit“.

  V druhé polovině 19. století Češi německé a židovské spoluobčany „jen“ do krve bili, drancovali jejich obchody, rozbíjeli okna jejich obydlí, synagog (3 denní pogrom na pražské Němce a Židy roku 1897), ale nedovolili si je zabíjet, protože za Rakouska byl každý chráněn právním řádem a zabíjení bylo trestné. To se rokem 1918 změnilo. „Tatíček“ Masaryk zaútočil na německé spoluobčany a označil je za nežádoucí „kolonisty a imigranty“ (sám, jako syn německé matky a židovského otce jím byl také). Zabíjet „Němce“ již bylo beztrestné a tak do nich začal pálit kulomet českých vojáků a pušky četníků jenom proto, že chtěli zachovat spojenectví s Rakouskem, což, z pohledu dalšího vývoje asi nebyl tak špatný záměr. No a o po II. sv. v. přišla „příležitost, která se musí využít“ (Beneš), kdy „je třeba vylikvidovat Němce v Čechách a Maďary na Slovensku“ (Beneš). Výsledkem je Česko poseté hromadnými hroby povražděných německých spoluobčanů, přičemž některé z nich obsahují převáženě kostřičky kojenců, dětí a jejich matek. Genocidu spáchanou na německých spoluobčanech Češi zdůvodňují tím, že „ti Němci nám chtěli ublížit“.

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (43)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi