Služby v našich službách plus

Obraz hotelu

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nevíte, jak o vás v hotelu pečují elektronické systémy? Podívejte se na další díl atraktivního vzdělávacího cyklu. Režie J. Střecha

Nový atraktivní osmadvacetidílný vzdělávací cyklus je pestrou mozaikou informací o nejrůznějších odvětvích a tématech, týkajících se cestovního ruchu. Zábavné informatorium je určeno pro běžné uživatele služeb i profesionály, vzdělávající se v oboru. Druhá, osmnáctidílná série – Služby v našich službách plus – je určena především divákům, kteří již mají s tímto oborem nějaké zkušenosti a nebo se v něm vzdělávají. Třetí díl této série je věnován obrazu hotelu v očích návštěvníků.

Současný moderní hotel to je inteligentní budova, ve které najdete celou řadu elektronických řídících systémů. Vytápí a chladí pokoj, kontrolují, jestli host zhasl, vypnou přívod vody. Špičkové hotely se předhánějí v tom, kdo bude mít lepší technické vybavení. Lákavá ovšem musí být i prezentace na internetu. Konkurence je veliká a hosté jsou stále náročnější. Podívejte se, co všechno mohou v hotelu na prahu 21. století očekávat. A kdo a jak dává hotelům hvězdičky? I to se v tomto pořadu dozvíte.

Slovo dostali odborníci: Václav Stárek z Asociace hotelů a restaurací ČR, Miroslav Bukva – ředitel hotelu, Alexandr Paul – majitel hotelu, Petr Čermák – ředitel hotelu, Vlastimil Plch – ředitel hotelu, Veronika Fajčíková – ředitelka hotelu.

Ve scénkách účinkují: Hana Igonda Ševčíková, Marko Igonda, Milan Slepička. Komentář čtou Tereza Vinická a Lubor Šplíchal. Scénář a režie: Jiří Střecha, kamera: Filip Havelka.

Chat:

Přehrát video

Diskuse diváků
 • Robert 24. 10. 2011 08:20

  DVD

  DobrĂ˝ den, je moĹľnĂ© nÄ›kde zĂ­skat všechny dĂ­ly "SluĹľby v našich sluĹľbách"? DÄ›k…

 • 4. 11. 2010 15:48

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • Karel 29. 8. 2010 17:20

  Lzi

  Ten chat s tim kecalkelkem se fakt povedl. Lze tam jedna basen...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 18 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Vzdělávání
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady