Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • psofotr 20. 12. 2016 11:19 Reagovat 9 1

  psofotr

  A Oškara za hlavní kočičí výkon získává - Hermínka!

 • VK 20. 8. 2014 12:01 Reagovat 13 6

  Krásná pohádka

  Martin Dejdar je naprosto úžasný!!! Moc mu tato role sedla. :-)

 • PAvla 16. 12. 2013 03:54 Reagovat 6 13

  Statni svatek kralovstvi

  Opravdu? STATNI? Ja myslela, ze statni svatek je odvozeny od celeho statu, pro ktery plati. A v kralovstvi asi drzi smutek, nebo neco takoveho, ne? Po osmi minutach jsem vypnula, nema to atmoferu a hudba je prilis tezka, vubec se mi to nelibilo.

 • PAvla 16. 12. 2013 03:54 Reagovat 5 13

  Statni svatek kralovstvi

  Opravdu? STATNI? Ja myslela, ze statni svatek je odvozeny od celeho statu, pro ktery plati. A v kralovstvi asi drzi smutek, nebo neco takoveho, ne? Po osmi minutach jsem vypnula, nema to atmoferu a hudba je prilis tezka, vubec se mi to nelibilo.

 • Veronika 10. 12. 2013 18:37 Reagovat 8 7

  Moc pěkné

  Děkuji za velmi pěknou pohádku. Také na mne na poprvé neudělala příliš dojem, ale po 2 letech jsem z ní až skoro nadšená. Jen tak dál.

  • JáJa 11. 12. 2013 15:38 Reagovat 2 1

   Souhlas. Napadlo mě úplně to stejný a to jsem ani nebyl těhotnej když jsem to viděl prvně.

 • Zdravím 9. 12. 2013 23:42 Reagovat 5 10

  Napodruhé..

  Když jsem tuto pohádku viděla poprvé, byla jsem těhotná a přecitlivělá - vadilo mi na ní kde co (např. jak mohou rodiče nechat odvézt své dítě drakovi na pospas a nic neudělat - tuto výhradu přičítám rozbouřeným hormonům jiného stavu.:) Když na mě Micimutr vykoukla po dvou letech znovu, byla jsem zvědavá, jak se mi bude líbit napodruhé - A LÍBÍ!! Je to pěkný a zábavný "biák". Výhradu mám jako rodič jedinou - ve chvíli, kdy se děj přenese do reality k popelnicím a důvěřivý chlapec by pro svého psa udělal cokoli, vejde k cizí osobě domů - ta mu slíbí, že ho vezme do pohádky, pokud to nikomu neřekne - to je tak zneužitelné (!!) - i když je mi jinak postava Micimutr v podání skvělé paní Šafránkové sympatická, tak s tímto jako rodič moc nesouhlasím - v pohádkovém světě by mi to vyznělo asi jinak, ale v tom našem (a v Praze zvlášť) bych se bála, aby toto nezneužil nějaký zlý člověk a nevlákal tak důvěřivé dítě k sobě. Tak doufám, že jsou děti poučené a k cizím lidem domů se nalákat nedají. Jinak jsem si pohádku užila a děkuji za ni :)

 • Verča Z. 31. 12. 2012 12:25 Reagovat 2 1

  hezká pohádka

  Nevím proč by všechny pohádky měly být na jedno brdo. Micimutr je pěkná a hezky natočená. Kdyby se nic nového netočilo to by bylo sakra špatně.

 • Jindra 29. 12. 2012 16:56 Reagovat 5 5

  Proč ?

  Proč už v dnešní době nikdo neumí natočit pohádku ? Kde je poetičnost, logika děje, proč tolik triků, uřvanosti, nudných dialogů,... Nevím, zda se na tohlle budou chtít lidé dívat opakovaně, naše rodina nikoliv.

 • Jarmila 27. 12. 2012 21:58 Reagovat 4 1

  Docela milé překvapení .

  I když se už počítám mezi seniory,tak se mi pohádka líbila. Generace režisérů, která točila krásné pohádky tu už není a tak musíme přijímat nový přístup mladší generace. Pokud se na to budou diváci dívat i za padesát let jako my na Pyšnou prinzeznu tak je to v pořádku.

 • Martin Kovář 27. 12. 2012 21:17 Reagovat 5 7

  tak

  A to byla poslední kapka, od teď už se nedívám na ŽÁDNĚ televizní pohádky, zvlášť ne od těchto mladých ambiciozních tvůrců.Jako je pan Karas.Mimochodem je to ten sám pitomeček, co podporoval církevní restituce? Pokud ano tak už se nedivm. Nic jiného mu totiž nezbývá. Když nemá talent, musí holt vynikat v něčem jiném, třeba v rektálním alpinismu.Dělejte si co chcete pane režiséra, ale necpěte nám tanto odpad.Děkujeme.

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (5)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi