Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Magazín o motorizmu jako životním stylu

Automotostyl 19. díl

Možná si právě teď vybíráte auto a pokud nejste moc při penězích, zaměřujete se spíše na malé vozy. Ale nemyslete si - i v této třídě jsou zajímavé kousky. Pojďte se s námi na některé z nich podívat.

Jsou malá, většinou levná, najdou se však mezi nimi i kousky, které poskytnou dostatek zábavy za relativně nízkou cenu. Nebo za poměrně vysokou cenu. Stačí si vybrat. A možná vám pomůže další díl Automotostylu. Již tuto sobotu 19.9. ve 12:35 na Jedničce.

Jeli jste někdy v motokáře? Pokud ano, možná si vybavujete, jaká je s ní zábava. Docela podobné zážitky však najdete i za volantem poněkud dospělejšího vozu. Suzuki Swift Sport je totiž taková malá městská motokára pro všechny chlapy, kteří mají rádi motokáry. Myslíte si, že jsme se zbláznili? Podívejte se na Roadlook a pochopíte.

Co dalšího se nabízí v segmentu malých vozů? Do těchto končin přivál svěží vítr z Japonska nový malý sedan. Jmenuje se Honda City a podle jména byste jej možná tipovali na zdatné městské malé vozítko, které mimo město moc excelovat nebude. Chyba lávky!

Rubrika První pomoc po prázdninové pauze dospěla ke svému konci a zbývá nám už jen závěrečné shrnutí. Pokud vám pamě slouží trochu hůř a nepamatujete si předchozí díly, můžete si je všechny pustit na ivysílání České televize. Nepřijdete tak ani o Lucku Horáčkovou, ani o profi záchranáře Aleše Rubka. Samozřejmě pro vás připravujeme další seriály o bezpečnosti. Ale o tom až někdy příště.

Nakonec si pustíme jednu perličku. Nejmenší a nejlevnější auto z dnešní nabídky. Je poněkud předražený na svou velikost a vlastně i kvalitu. Má však jednu obrovskou výhodu. Můžete ho řídit od 15ti let!! Že neznáte takové auto? Tak se podívejte na druhé Preview - Aixam Scouty-R. Možná budete chtít být zase puberák a lovit v něm své první lásky.

Na závěr si ještě zasoutěžíme, ostatně jako obvykle. Ceny, o které hrajeme, jsou rozhodně atraktivní. Motorové oleje Mogul v hodnotě 5000kč jistě ocení každý. Nově ovšem hrajeme o handsfree a slevu na vůz od autosalonu Amilo Car. Pro milovníky smyků, driftů a automobilového dovádění jsme doplnili také dárkový balíček Automotostylu o poukaz na polygon u Příbrami. Tam se ve škole smyku vyřádíte až až.
Odpovězte na naši otázku, počkejte si, zda vás vylosujeme, a všechny tyto ceny budou vaše.

Dejte přednost automotostylu

Obsah 19. dílu:
Roadlook – Suzuki Swift Sport
Bezpečnost - 1. pomoc 10. díl
Preview - Honda City a Aixam

Soutěž ze dne 19.9.2009

Správná odpověď na otázku z 19.dílu je A/ Kutná Hora
V dnešním díle jsme navštívili jednu významnou veterán rallye. Které město bylo jejím hostitelem?

a/ Kutná Hora
b/ Hradec Králové
c/ Šumperk
d/ Choceň

Výherce:
Miroslav Dřízga
Zlín - Prštné

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 11 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 2. října 2009.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě pěti tisíc korun, handsfree a sleva na vůz od autosalonu Amilo Car a dárkový balíček Automotostylu obsahující mimojiné i poukaz na polygon u Příbrami.

Správné odpovědi a výherce najdete na www. automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 27 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady