Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Magazín o motorizmu jako životním stylu

Automotostyl 20. díl

!!!POZOR!!! NOVÁ PODZIMNÍ SOUT̎ O ZAPŮJČENÍ AUTA SNŮ ZAČÍNÁ JIŽ V TOMTO DÍLE!!!
V minulém díle jsme se zaměřili na malé a levné vozy. Pro ty, kteří mají raději větší auta, jsme si v našem dalším pokračování připravili dvě netradiční SUV a jedno kombi.


Každý z této trojice je něčím zvláštní. Nabídne totiž ve své kategorii něco, co ostatní vozy nenabízí. Přesvědčíte se o tom ve dvacátém díle Automotostylu, jenž se v premiéře objeví v sobotu 3.10. ve 12:35 na Jedničce.

Prvním netradičním zástupcem SUV je nepochybně hybridní Lexus RX 450h. Navenek se tváří možná jako klasický vůz této kategorie, i když s poněkud odvážnějšími a netradičními tvary karoserie. Po usednutí za volant si však uvědomíte, že máte v rukou vyspělou techniku, která tak obvyklá není. Libor si usmyslel otestovat tento full hybrid krom městského provozu také v nedotčené venkovské přírodě. S jakým výsledkem, to se dozvíte v Roadlooku.

Na začátku letošního roku se Porsche rozhodlo pro netradiční a hodně odvážný krok. Začalo prodávat vůz s dieselovým motorem. Naštěstí se toto naftové srdce neusídlilo pod kapotou žádnému z jeho ryze sportovních modelů, ale zamířilo do Cayenne. Ten už sám o sobě boří svou koncepcí zažité mýty, že vozy této značky jsou výhradně malé obratné sporáky se zadním náhonem a notnou dávkou zábavy za volantem. Sotva si tak svět zvykl na trochu “tankoidního” Cayenna, musí si zvykat na naftové Porsche. Inu doba je zlá a automobilkám nezbývá, než se přizpůsobit. Jak se to podařilo se dozvíte v Preview.

Od manažerského kombíku každý čeká reprezentativní design, skvělou kvalitu zpracování, prostorný interiér i velký zavazadlový prostor. Mezi těmito vozy se však občas objeví jedinec, jenž se nebojí být jiný. Jako nový Accord Tourer od Hondy. Ne že by nebyl reprezentativní nebo prostorný. Jeho kvality však musí člověk hledat někde jinde, než v kufru, či prostorném interiéru. Toužíte-li po vyspělé technice, svěžím designu, kvalitním podvozku a japonské originalitě, je tento kousek přímo pro vás. Jak se s ním skamarádila Lucka Horáčková se dozvíte v Kabelkách pro holky.

Celým tímto dílem vás navíc bude provázet Tomᚠse svým kamarádem Petrem. A to by nebyl on, aby Petra nevyzval na souboj. Tentokrát však nebude ani jeden sedět za volantem, ale do rukou dostanou dálkové ovládání a ukáží nám, co umí s RC autíčkem. Tipněte si, jak to dopadne.

Na závěr nesmí chybět soutěž o velice zajímavé ceny. Hrajeme již tradičně o motorové oleje Mogul v hodnotě 5000kč. Nově máte možnost získat handsfree a slevu na vůz od autosalonu Amilo Car. Pro milovníky smyků, driftů a automobilového dovádění jsme doplnili také dárkový balíček Automotostylu o poukaz na polygon u Příbrami. Tam se ve škole smyku vyřádíte až až.

POZOR!!! Nenechte si ujít ani velkou podzimní soutěž. V té máte totiž možnost vyhrát v každém díle tříhodinovou jízdu v Porsche Boxster. Každý hlasující se navíc automaticky dostává do soutěže o hlavní cenu - jeden den za volantem nadupaného Ferrari 360 Modena F1.
Dejte přednost automotostylu

Obsah 20. dílu:
Roadlook – Lexus RX 450h
Kabelky pro holky - Honda Accord
Preview - Porsche Cayenne

Soutěž ze dne 3.10.2009

Správná odpověď na otázku z 20.dílu je A/ Hybrid Drive
Jak se nazývá hybridní systém dnes testovaného Luxusu RX 450h?

A/ Hybrid Drive
B/ Hybrid Synergy Drive
C/ Active Hybrid
D/ Blue Efficiency

Výherce:
Květoslav Štráchal
Praha 4

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 11 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 16. října 2009.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě pěti tisíc korun, handsfree a sleva na vůz od autosalonu Amilo Car a dárkový balíček Automotostylu obsahující mimojiné i poukaz na polygon u Příbrami.

POZOR!!! Nenechte si ujít ani velkou podzimní soutěž. V té máte totiž možnost vyhrát v každém díle tříhodinovou jízdu v Porsche Boxster. Každý hlasující se navíc automaticky dostává do soutěže o hlavní cenu - jeden den za volantem nadupaného Ferrari 360 Modena F1.

Správné odpovědi a výherce najdete na www.automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 27 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady