Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Magazín o motorizmu jako životním stylu

Automotostyl 21.díl

!!!POZOR!!! NOVÁ PODZIMNÍ SOUT̎ O ZAPŮJČENÍ AUTA SNŮ POKRAČUJE!!!
Co vás čeká v dalším díle Automotostylu? Trocha toho luxusu, špetka spravedlnosti, pak zase luxus a k tomu ještě zábava za volantem i u vašich obrazovek.

A nebude chybět ani nová soutěž o Porsche Boxster na 3 hodiny a také o jednodenní zapůjčení Ferrari 360 Modena F1. Tohle všechno na vás čeká již v sobotu 17.10. ve 12:35 na Jedničce.

Představte si, že jste výrobce prémiových vozů, které patří k tomu nejlepšímu, co lze v Evropě koupit. Máte kvalitní zázemí, spokojené zákazníky, stabilní výsledky. Jenže přijde světová krize a všechno je jinak. Automobilky se snaží ušetřit, kde se dá a vy musíte taky, jinak zákazníci odejdou k levnější konkurenci. Jak ušetřit a přitom neklesnout v povědomí svých dlouholetých zákazníků? Mercedes na to šel chytře. Důkazy o snižování nákladů se snažil důkladně schovat. Ale nᚠdetektiv Libor Zezulka je všechny vypátral. Kam je Mercedes schoval u nové třídy E? Podívejte se na Roadlook.

To u Jaguaru měla světová krize ještě horší následky. Vyvrcholila totiž prodejem do Indie. Jenže to by nebyl Jaguar, aby nezabojoval. Po velice povedeném modelu XF přichází nová vlajková loď, která má za úkol vrátit britskou automobilku zpět na výsluní také v luxusní třídě vozů. Jaguar XJ se podle nás velice povedl. Proč si to myslíme vám ukážeme v Preview.

Máte rychlý vůz a myslíte si, že vás na dálnici nemůže nikdo zastavit? Možná ano, možná ne. S příchodem nových policejních dálničních rychlíků s dvojitým vé na masce si však budete muset dávat větší pozor, kam až sešlápnete plynový pedál. Passaty R36 jsou totiž pekelně rychlé a navíc mají pro stíhání dálničních pirátů nejmodernější techniku a školené řidiče. Co všechno se pod kapotou zdánlivě obyčejného cestovního sedanu střední třídy schovává pro vás zjišovala Lucie Horáčková.

Dobří holubi se vracejí - praví jedno staré české pořekadlo. Nejinak je tomu i v automobilovém světě. Po krátké odmlce se vrací “malý” luxusní sedan od Rolls Royce. Svého ducha vzkřísili v britské automobilce s plnou parádou. Při pohledu na vůz není pochyb o rodinné příslušnosti. Že jste ho ještě neviděli? Hned to napravíme. Stačí, když se podíváte na další Preview.

Celým dílem vás bude provázet tradičně TomᚠNovotný. Tentokrát mu bude dělat společnost jeden moc zajímavý vůz, o jeho ž zapůjčení hrajeme v naší soutěži.

V té se hraje již tradičně o motorové oleje Mogul v hodnotě 5000kč. Praktickou sadu do auta a slevu na vůz věnoval autosalon Amilo Car. Pro milovníky smyků, driftů a automobilového dovádění jsme doplnili také dárkový balíček Automotostylu o poukaz na polygon u Příbrami. Tam se ve škole smyku vyřádíte až až.

POZOR!!! Nenechte si ujít ani velkou podzimní soutěž. V té máte totiž možnost vyhrát na 3 hodiny zapůjčení Porsche Boxster, které vám v tomto díle také blíže představíme. Každý hlasující se navíc automaticky dostává do soutěže o hlavní cenu - 24 hodin s nadupaným Ferrari 360 Modena F1.

Obsah 21. dílu:
Roadlook – M-B 350 CGI
Bezpečnost – Policejní Passaty R36
Preview – Rolls Royce a Jaguar XJ

Soutěž ze dne 17.10.2009

Správná odpověď na otázku z 21.dílu je: A/ 350 CGI
V dnešním Roadlooku Libor otestoval Mercedes-Benz třídy E s označením

A/ 350 CGI
B/ 350 CDI
C/ 500
D/ 63 AMG

Výherce:
Milan Buchta
Ostrava - Radvanice

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě pěti tisíc korun, praktická sada do auta a sleva na vůz od autosalonu Amilo Car a dárkový balíček Automotostylu obsahující mimojiné i poukaz na polygon u Příbrami.

POZOR!!! Nenechte si ujít ani velkou podzimní soutěž. V té máte totiž možnost vyhrát na 3 hodiny zapůjčení Porsche Boxster, které vám v tomto díle také blíže představíme. Každý hlasující se navíc automaticky dostává do soutěže o hlavní cenu - 24 hodin s nadupaným Ferrari 360 Modena F1.

Správné odpovědi a výherce najdete na www. automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady