Zdeněk Svěrák uvádí charitativní koncert ve prospěch konta Paraple.

Pořad Dobročinná akademie aneb Paraple 2014 má na obrazovkách České televize tradici již 20 let. Tento charitativní projekt je spojen především s osobností Zdeňka Svěráka v úloze moderátora, scenáristy a patrona samotné nadace. V Žižkovském divadle Járy Cimrmana vystoupí skupina Čechomor, Tomáš Klus, Jaroslav Uhlíř, Pavel Šporcl a Ilona Csáková s Janem Budařem, který je tentokrát i druhým průvodcem večera. Centrum Paraple pomáhá lidem ochrnutým po poškození míchy následkem úrazu nebo onemocnění v průběhu života a jejich rodinám překonat těžkou životní situaci.

Odborně připravení a lidsky kvalitní pracovníci v něm denně pomáhají až 30 vozíčkářům, dalším radí telefonicky, mailem a mnoha jinými způsoby. Aby to vše nepřišlo vniveč, aby mohli dál pomáhat a udržet Centrum Paraple jako důležitou pomoc a službu vozíčkářům, potřebují na poskytování této pomoci získávat finanční prostředky. Pomozte nám držet Paraple!

Centru Paraple můžete přispět bankovním převodem na číslo účtu 932 932 932/0300 nebo odesláním DMS ve tvaru DMS PARAPLE případně roční DMS ve tvaru DMS ROK PARAPLE na číslo 87 777. Jednorázová DMS stojí 30 Kč, Centrum Paraple získá 28,50 Kč. Při zadání roční DMS přispíváte každý měsíc po dobu 12 měsíců částkou 30 Kč.

Napište nám