Zdeněk Svěrák uvádí 19. ročník charitativního koncertu ve prospěch konta Paraple

Pořad Dobročinná akademie aneb Paraple 2013 má na obrazovkách ČT tradici 20 let. Tento charitativní projekt je především spojen s osobností Zdeňka Svěráka v úloze moderátora, scenáristy a patrona samotné nadace. V přímém přenosu ze Žižkovského divadla Járy Cimrmana vystoupí Jan Budař, Tomáš Klus, Spirituál kvintet, Blue Star a Jaroslav Uhlíř s dětským sborem Sedmihlásek.

Centrum Paraple pomáhá lidem ochrnutým po poškození míchy, následkem úrazu nebo onemocnění v průběhu života a jejich rodinám překonat těžkou životní situaci.

Odborně připravení a lidsky kvalitní pracovníci v něm denně pomáhají až 30 vozíčkářům, dalším radí telefonicky, mailem a mnoha jinými způsoby. Aby to vše nepřišlo vniveč, aby mohli dál pomáhat a udržet Centrum Paraple jako důležitou pomoc a službu vozíčkářům, potřebují na poskytování této pomoci získávat finanční prostředky. Pomozte nám držet Paraple!

Centru Paraple můžete přispět bankovním převodem na číslo účtu 932 932 932/0300 nebo odesláním DMS ve tvaru DMS PARAPLE případně roční DMS ve tvaru DMS ROK PARAPLE na číslo 87 777. Jednorázová DMS stojí 30 Kč, Centrum Paraple získá 28,50 Kč. Při zadání roční DMS přispíváte každý měsíc po dobu 12 měsíců částkou 30 Kč.

Napište nám