Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 4. díl

Další díl Automotostylu se řítí na vaše obrazovky. Těšte se na zasněžené vrcholky hor, zajímavý závod nebo očekávanou novinku.

Již čtvrté vydání Automotostylu si můžete pustit tuto sobotu 26.2.2011 jako obvykle na Jedničce ve 12:30.

Ta dnešní SUV jsou snad všechna stejná. Přísně dodržované tvary, přibližně stejná velikost, výška, šířka, délka… Existují ale i vyjímky. Asijské značky vnáší do stojatých vod ovlivněných německou preciznosti bez emocí to správné vlnobití. Jedním příkladem za všechny je Infiniti EX. Je nižší, vypadá spíše jako robustnější hatchback a dost podobně se s ním také jezdí. Na silnici je s ním zábava, ne jako s těžkými obludárii na čtyřech kolech. Jak si ale poradí v lehčím terénu na sněhu a také jako společník horského turisty? Auto máme, turistu hraje Petr a své horské pohledy nám uprostřed zimy nabídl Ještěd. Vzhůru na něj!!

Od uvedení nové Astry uplynul už více než rok. I tak modelová řada stále není kompletní. Čekáme například na sportovní verzi OPC. O její podobě by měla ledacos naznačit třídvéřová verze GTC představená v loni v Paříži. Ačkoliv je GTC označení výhradně pro třídvéřové modely a to i ty nejslabší, pařížský koncept představoval techniku právě nejsportovnějšího OPC. Na co se můžeme těšit uvidíte v Preview.

K závěru dospěl nᚠseriál o první pomoci. Naučili jsme se správně identifikovat zranění, dávat umělé dýchání nebo také správně zavolat sanitku. V posledním dílu si všechno podstatné zopakujeme. Provázet nás budou naposledy Lucka Horáčková a profi záchranář Aleš Rubek.

S hybridy se v poslední době roztrhl pytel. Po silnicích už několik let jezdí hybridní limuzíny, SUV, rodinné MPV, hatcbacky a dokonce už i pár sporáků. Z posledně jmenované kategorie je nejméně zástupců. Tím více se na prezentaci jejich sportovnosti automobilky zaměřily. Jen jestli to občas trochu nepřehánějí. Co taková Honda CR-Z? Koncept třídvéřového malého sportovního hatcbacku tu už byl. Konkrétně Honda CRX patří dodnes ke kultovním vozům, které stále nabídnou nadmíru sportovních zážitků. Jak si povede moderní CR-Z prošpikované nejmodernější technikou vedle přibližně stejně výkonného, ale starého CRX? Uvidíte v našem testu.

Nezapomeňte, že soutěžíme o hodnotné ceny!!! Těšte se na motorový olej Mogul v hodnotě 5000 kč a také na dárkový balíček obsahující poukaz na polygon u Příbrami nebo tričko Automotostylu. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na Vás usměje štěstí.

Obsah 4. dílu:
Test - Infiniti EX
Preview - Opel Astra GTC
První pomoc 10 - Shrnutí
Test - Honda CR-Z

Soutěž ze dne 26.2.2011

Správná odpověď na otázku z 26.2. je: B

S Infini EX jsme vyrazili na vrchol:


A/ Sněžky
B/ Ještědu
C/ Pradědu
D/ Vševědu

Výherce:
Miroslav Grešák
Kladno

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 11. března 2011.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč a dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na polygon u Příbrami a triko Automotostylu v novém designu.

Správné odpovědi a výherce najdete na www.automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 23 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady