Auto Moto styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 1. díl

Co přinese rok 2011 můžeme jen těžko odhadnout. Ale co přinese první díl Automotostylu víme přesně už teď.

Nezměnil se přitom čas ani místo vysílání Automotostylu. Každá druhá sobota to jistí. Konkrétně první díl si pustíte 15.1. ve 12:30 na Jedničce.

Pracant v bílých rukavičkách
Představte si, že si na sebe vezmete ten nejdražší oblek, jaký máte ve skříni a jdete pracovat na stavbu. Asi tak na nás působí nový Volkswagen Touareg. Hlavně v bílé barvě. Je modernější, vypadá rozhodně elegantněji a tak nějak více manažersky. Jen ty jeho pracovní schopnosti jsme si pořád nějak nedokázali představit. Těžko může tento elegán být schopen takových terénních výkonů, jaké předváděl například starší Touareg. Nenapadl nás jiný způsob, jak to zjistit, než jej hodit do vody a sledovat, jestli se naučí plavat. Doslova..

Quattro na druhou
V Audi si u příležitosti třicátých narozenin pohonu všech kol Quattro udělali radost a všem návštěvníkům pařížského autosalonu předvedli své schopnosti. Představili koncept Audi Quattro, který má být odkazem na svého veleúspěšného předchůdce z osmdesátcýh let. Původně se ve výrobě vůbec objevit nemělo, ale zájem veřejnosti donutil výrobce k tomu, že se nakonec objeví i na silnici, by v omezené sérii. Tento technický skvost si představíme v Preview.

(Ne)jen pro dámy
Při hledání SUV si v dnešní době u většiny automobilek vybare snad každý. Rostoucí trend “SUV pro každou ženu” však způsobil, že některým menším modelům se pánská část zákazníků vyhýbá velkým obloukem. Jedním takovým případem je i modernizovaná Toyota RAV4. Toyota totiž pro chlapy-drsňáky nabízí mnohem muskulaturnější Land Cruiser. RAVka si tak vydobyla místo jakéhosi sparingpartnera. Ne že by v ní chlapi vůbec nejezdili, ale určitě při jejich výběru hrál velkou roli fakt, že s ním bude jezdit také žena. Jelikož Petr patří zrovna k těm, kterým imponuje především Land Cruiser, a o RAV4 by v autosalonu pohledem nezavadil, přizval si na její testování Romanu. Ta už mu snad otevře oči, aby připustil, že i tohle SUV má své místo na trhu.

Nezapomeňte, že soutěžíme o hodnotné ceny!!! Těšte na motorový olej Mogul v hodnotě 5000 kč a také na dárkový balíček obsahující poukaz na polygon u Příbrami nebo tričko Automotostylu. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na Vás usměje štěstí.

Obsah 1. dílu:
Test - Volkswagen Touareg
Preview - Audi Quattro
Test - Toyota RAV4

Soutěž ze dne 15.1.2011

Správná odpověď na otázku z 15.1. je: A

Petr Lutonský dnes v Touaregu dostal:

A/ sprchu

B/ pokutu
C/ smyk
D/ hlad

Výherce:
Karel Pánek
Praha 10

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 28. ledna 2011.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč a dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na polygon u Příbrami a triko Automotostylu v novém designu.

Správné odpovědi a výherce najdete na www.automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 23 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady