23 minut
Auto Moto Styl

Auto Moto styl

Obsah dílu

Porsche Cayenne — Vylepšení autolékárničky — Automobilová aukce — Land Rover Freelander

Části dílu

02:55
Test - Porsche Cayenne
  A je to tu zase. Už jsme si zvykli, že Porsche vyrábí SUV. Zvykli jsme si i na to, že se tu a tam pod kapotou Porsche objeví turbodiesel. A teď si budeme zvykat na to, že je Porsche ekologické, hybridní. Což o to, kdyby se jednalo o hybridní roadster, jako třeba model 918, nikomu by to nevadilo. Jenže o něj se nejedná. Prvním sériově vyráběným hybridním Porsche se stal, překvapivě, Cayenne. Naštěstí stutgartské inženýry nenapadlo spojit hybridní motor s dieselem. Baterky v tomto případě pomáhají benzínovému šestiválci a toto spojení je dokonce velmi výkonově příjemné. Příjemnější, než turbodiesel, který ovšem i tak zůstává nejúspornějším Porsche vůbec. Hybrid v tomto případě nezachrání ani vaši peněženku, ani přírodu. Co nabídne, se dozvíte v testu.
  11:05
  Info - Automobilová aukce
   Existuje automobilový ráj na zemi? Po návštěvě jedné podzemní pražské garáže o tom ani za mák nepochybujeme. Koncem roku 2010 se zde sešlo několik desítek sporťáků, veteránů, motorek a nejrůznějších předmětů, které by chtěl vlastnit nejeden z nás. Pojďte se s námi projít po automobilové aukci. Vybere si každý z vás. A pro další ročník budete alespoň vědět, co vás čeká.
   14:40
   1. pomoc 8 - Vylepšení autolékárničky
    Další díl První pomoci bude na ožehavé téma autolékárničky. Nebudeme ovšem řešit, jakou si pořídit, aby vyhovovala nejnovějším zákonům. Povíme si, čím si doplnit výbavu, aby vás na silnici nic nepřekvapilo. Porádí vám Lucka Horáčková a záchranář Aleš Rubek.
    17:33
    Minitest - Land Rover Freelander
     Land Rover Freelander jo poněkud okrajový model. Spousta lidí na něj při výběru SUV zapomíná. Svědčí o tom i prodeje za rok 2010. 44 kusů není sice tak málo, jako u některých jeho amerických konkurentů, ale na vedoucí modely SUV ztrácí opravdu výrazně. Čím to, že se kvalitní anglické SUV netěší takové oblibě, jako jeho japonští a korejští konkurenti? Stojí dost podobně, v některých ohledech je bez problémů porazí a navíc nabídne určitou exkluzivitu a tradici. Odpověď na výše položenou otázku se pokusí najít Petr v Minitestu.
     21:00
     Soutěž
      Přehrát celé video
      Stopáž24 minut
      Další díl
      12. únor 2011

      Auto Moto Styl na sociálních sítích

      Napište nám