Auto Moto styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 2. díl

Poslední lednový víkend patří opět vašemu oblíbenému Automotostylu. Čeká vás hybridní mastodont, sporáky za miliony i modernizovaný Angličan do terénu.

Druhý díl začíná v sobotu 29. ledna ve 12:30 na Jedničce.

A je to tu zase. Už jsme si zvykli, že Porsche vyrábí SUV. Zvykli jsme si i na to, že se tu a tam pod kapotou Porsche objeví turbodiesel. A teď si budeme zvykat na to, že je Porsche ekologické, hybridní. Což o to, kdyby se jednalo o hybridní roadster, jako třeba model 918, nikomu by to nevadilo. Jenže o něj se nejedná. Prvním sériově vyráběným hybridním Porsche se stal, překvapivě, Cayenne. Naštěstí stutgartské inženýry nenapadlo spojit hybridní motor s dieselem. Baterky v tomto případě pomáhají benzínovému šestiválci a toto spojení je dokonce velmi výkonově příjemné. Příjemnější, než turbodiesel, který ovšem i tak zůstává nejúspornějším Porsche vůbec. Hybrid v tomto případě nezachrání ani vaši peněženku, ani přírodu. Co nabídne, se dozvíte v testu.

Další díl První pomoci bude na ožehavé téma autolékárničky. Nebudeme ovšem řešit, jakou si pořídit, aby vyhovovala nejnovějším zákonům. Povíme si, čím si doplnit výbavu, aby vás na silnici nic nepřekvapilo. Porádí vám Lucka Horáčková a záchranář Aleš Rubek.

Existuje automobilový ráj na zemi? Po návštěvě jedné podzemní pražské garáže o tom ani za mák nepochybujeme. Koncem roku 2010 se zde sešlo několik desítek sporáků, veteránů, motorek a nejrůznějších předmětů, které by chtěl vlastnit nejeden z nás. Pojďte se s námi projít po automobilové aukci. Vybere si každý z vás. A pro další ročník budete alespoň vědět, co vás čeká.

Land Rover Freelander jo poněkud okrajový model. Spousta lidí na něj při výběru SUV zapomíná. Svědčí o tom i prodeje za rok 2010. 44 kusů není sice tak málo, jako u některých jeho amerických konkurentů, ale na vedoucí modely SUV ztrácí opravdu výrazně. Čím to, že se kvalitní anglické SUV netěší takové oblibě, jako jeho japonští a korejští konkurenti? Stojí dost podobně, v některých ohledech je bez problémů porazí a navíc nabídne určitou exkluzivitu a tradici. Odpověď na výše položenou otázku se pokusí najít Petr v Minitestu.

Nezapomeňte, že soutěžíme o hodnotné ceny!!! Těšte na motorový olej Mogul v hodnotě 5000 kč a také na dárkový balíček obsahující poukaz na polygon u Příbrami nebo tričko Automotostylu. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na Vás usměje štěstí.

Obsah 2. dílu:
Test - Porsche Cayenne
1. pomoc 8 - Vylepšení autolékárničky
Info - Automobilová aukce
Minitest - Land Rover Freelander

Soutěž ze dne 29.1.2011

Správná odpověď na otázku z 29.1. je: B

Jaký vůz z automobilové aukce si zahrál ve filmu Návrat do budoucnosti?

A/ Cobra GT350
B/ Delorean DMC
C/ Lancia Delta
D/ Ferrari Scuderia

Výherce:
Eva Korčáková
Brno

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 11. února 2011.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč a dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na polygon u Příbrami a triko Automotostylu v novém designu.

Správné odpovědi a výherce najdete na www.automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 23 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady