27 minut
Auto Moto Styl

6. březen 2010

Obsah dílu

Roadlook: Toyota iQ — Preview: Maserati Gran Cabrio — Luttest: Nissan Navara — Soutěž

Části dílu

03:08
Roadlook: Toyota iQ
  Libor se zase jednou chtěl před Hankou vytáhnout a tak jí pořídil neobvyklý dárek. Malou velkou Toyotu iQ. Hanička byla nejdříve velice mile překvapená. Postupem času jí však docházelo, že to bude mít malý háček. Nejde ani tak o to, že se v autě pohodlně usadí pouze dva, maximálně tři dospělí. Naopak velikost iQ odpovídá dnešním požadavkům na cestování přeplněnými městy. Dostatečně agilní jízdní vlastnosti jsou také spíše příjemným překvapením. Ovšem tím nepříjemným se v okamžiku předání klíčků Hance stává fakt, že tahle prťavá potvůrka vlastně dárkem tak úplně není..
  14:21
  Preview: Maserati Gran Cabrio
   Počasí posledních dní nás pěkně provokovalo. Chvíli zima jako na Sibiři, chvíli teplo jako na jaře. To si sice pravděpodobně dá ještě pár týdnů oddych, ale my se jeho příchod pokusíme urychlit tím, že vám představíme novinku se shozenou střechou. Pochází z hodně bohaté stáje. Neptunův trojzubec na přídi dává tušit, o jakou stáj se jedná. Maserati letos pro český trh nabídne zbrusu nový kabriolet. Nese název GranCabrio a ze svého bratříčka, kupé Granturismo, zdědil jen to nejlepší. Přidal, resp. ubral ocelovou střechu a vyměnil ji za plátěnou. Na výsledek se můžete těšit v Preview.
   17:17
   Luttest: Nissan Navara
    Snažit se můžeme sebevíc, ale zima je i přes slabé jarní facky stále v plné síle. Jak se z toho úplně nezbláznit? Jednoduchý recept může bý například Nissan Navara. Ostatně Petr Lutonský jakožto dlouhodobý odborník na off-roady o tom ví své a neváhá se o nabyté zkušenosti s vámi podělit. Navara v jeho rukách dokáže nejen pořádně máknout, ale umí být také dostatečně zábavným náčiním na zasněžených horských cestičkách. Na hledání jejích limitů musíte mít odvahu. Petr jí má na rozdávání. Otázkou zůstává, jestli trochu nepřeceňuje síly svoje i Navary.
    23:57
    Soutěž
     Přehrát celé video
     Stopáž26 minut
     Další díl
     20. březen 2010

     Auto Moto Styl na sociálních sítích

     Napište nám