26 minut
Auto Moto Styl

20. březen 2010

Obsah dílu

Roadlook - Škoda Yeti — Preview - Mini Countryman, Jaguar XKR a malé překvapení — Story - Amatérský závodník — Preview - Jaguar XKR — Soutěž

Části dílu

02:12
Roadlook - Škoda Yeti
  Nová Škoda Yeti se zdá být velice dobrým tahem mladoboleslavské automobilky. Aby taky ne, když jde o první SUV domácí značky. Museli si na něm dát záležet. Čeští chalupáři měli dosud na výběr jen z pseoudoteréňáků v podobě modifikovaných Octavií, Roomsterů nebo Fabií. Pokud chtěli plnohodnotné SUV, museli ke konkurenci. Teď už nemusejí. Přijíždí SUVerénní Yeti. Těžko říct, z čeho pramení jeho sebevědomí. Libor Zezulka mu nic nedaruje, aby zjistil, jestli stojí za to si ho pořídit. Jak se popere s hlubokým sněhem a temným lesem plným nástrah? Uteče nový Yeti s pláčem do lesa nebo se mu bude muset Libor klanět? Dozvíte se v Roadlooku.
  11:57
  Preview - Mini Countryman, Jaguar XKR a malé překvapení
   Trend malých SUV zasáhl i další automobilky. Lidé chtějí čím dál větší auta, protože se v nich cítí bezpečněji. Jenže jak by se měli zachovat automobilky, které vyrábí převážně malá auta? Co například takové Mini? Tady museli zapnout mozek a vymyslet něco i pro tyto zákazníky. Přitom však museli zachovat tradici značky. Světlo světa spatřil nový model Countryman. Poprvé dva páry dveří, poprvé pohon všech kol. Do kategorie SUV vnáší svěží design, styl a exkluzivitu. Jeho další předpolady k úspěchu si představíme v Preview.
   14:36
   Story - Amatérský závodník
    Každý milovník automobilů by chtěl být závodníkem. Ne každý si však za svým cílem dokáže jít tak, jako Tomáš Bělohradský, řidič BMW 318is - maskota AMS. I přes velice náročnou práci si dokáže najít ve svém volném čase místo pro pořádnou zábavu. Zdánlivě mu k tomu stačilo málo. Pár kamarádů, kteří rozumí autům, nějaký ten závodní povoz a trocha nadšení. Už málokdo tuší, jaké starosti to s sebou přináší. Pokud i vy toužíte stát se závodníkem, podívejte se nejdřív na naši reportáž z rubriky Story a třeba budete pak lépe připraveni.
    20:18
    Preview - Jaguar XKR
     U adrenalinu ještě chvíli zůstaneme. Jaguar XKR je ryzím anglickým sporťákem. Jenže s datem narození v roce 1998 se řadí spíše ke starším jedincům a ti mladší z něj nemají zdaleka tolik respektu, jako dřív. Pro letošní rok proto dostal do seznamu příplatkové výbavy velice zajímavý paket, který mu pomůže držet krok s modernější konkurencí. V čem spočívá se dozvíte v dalším Preview.
     23:35
     Soutěž
      Přehrát celé video
      Stopáž27 minut
      Další díl
      3. duben 2010

      Auto Moto Styl na sociálních sítích

      Napište nám