Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 6. díl

O víkendu bude polojasno, místy budou padat trakaře. Nám v AMS je to ale jedno, máme totiž Yetiho.

Sami se přesvědčíte, že je to velice zdatný společník do nepohody. Stačí si v sobotu zapnout bednu přesně ve 12:35 na Jedničce.

Nová Škoda Yeti se zdá být velice dobrým tahem mladoboleslavské automobilky. Aby taky ne, když jde o první SUV domácí značky. Museli si na něm dát záležet. Čeští chalupáři měli dosud na výběr jen z pseoudoteréňáků v podobě modifikovaných Octavií, Roomsterů nebo Fabií. Pokud chtěli plnohodnotné SUV, museli ke konkurenci. Teď už nemusejí. Přijíždí SUVerénní Yeti. Těžko říct, z čeho pramení jeho sebevědomí. Libor Zezulka mu nic nedaruje, aby zjistil, jestli stojí za to si ho pořídit. Jak se popere s hlubokým sněhem a temným lesem plným nástrah? Uteče nový Yeti s pláčem do lesa nebo se mu bude muset Libor klanět? Dozvíte se v Roadlooku.

Trend malých SUV zasáhl i další automobilky. Lidé chtějí čím dál větší auta, protože se v nich cítí bezpečněji. Jenže jak by se měli zachovat automobilky, které vyrábí převážně malá auta? Co například takové Mini? Tady museli zapnout mozek a vymyslet něco i pro tyto zákazníky. Přitom však museli zachovat tradici značky. Světlo světa spatřil nový model Countryman. Poprvé dva páry dveří, poprvé pohon všech kol. Do kategorie SUV vnáší svěží design, styl a exkluzivitu. Jeho další předpolady k úspěchu si představíme v Preview.

Každý milovník automobilů by chtěl být závodníkem. Ne každý si však za svým cílem dokáže jít tak, jako TomᚠBělohradský, řidič BMW 318is - maskota AMS. I přes velice náročnou práci si dokáže najít ve svém volném čase místo pro pořádnou zábavu. Zdánlivě mu k tomu stačilo málo. Pár kamarádů, kteří rozumí autům, nějaký ten závodní povoz a trocha nadšení. Už málokdo tuší, jaké starosti to s sebou přináší. Pokud i vy toužíte stát se závodníkem, podívejte se nejdřív na naši reportហz rubriky Story a třeba budete pak lépe připraveni.

U adrenalinu ještě chvíli zůstaneme. Jaguar XKR je ryzím anglickým sporákem. Jenže s datem narození v roce 1998 se řadí spíše ke starším jedincům a ti mladší z něj nemají zdaleka tolik respektu, jako dřív. Pro letošní rok proto dostal do seznamu příplatkové výbavy velice zajímavý paket, který mu pomůže držet krok s modernější konkurencí. V čem spočívá se dozvíte v dalším Preview.

Jako malé překvapení si představíme jednu velice ambiciózní novinku z Německa, která by si s upraveným Jaguarem moc ráda hrála na kočku a na myš. Jestli k tomu má právo posuďte sami v posledním Preview.

Na závěr nebude chybět již tradiční soutěž o hodnotné ceny. Zde máte možnost vyhrát slevu na vůz od autosalonu Amilo Car spolu s praktickým balíčkem do auta nebo také velice kvalitní motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč. No a pro fajnšmekry tu máme poukaz na polygon u Příbrami, který využijete na školu smyku. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí.

Obsah 6. dílu:
Roadlook - Škoda Yeti
Preview - Mini Countryman, Jaguar XKR a malé překvapení
Story - Amatérský závodník

Soutěž ze dne 20.3.2010

Správná odpověď na otázku z 20.3.2010 je: B

Jaké je modelové označení prvního SUV od Mini?

A/ Cowboy
B/ Countryman
C/ Countryboy
D/ Coyote

Výherce:
Milan Rýpar
Rožnov pod Radhoštěm

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 2. dubna.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě pěti tisíc korun, praktická sada do auta a sleva na vůz od autosalonu Amilo car a dárkový balíček Automotostylu obsahující mimo jiné poukaz na Polygon u Příbrami.

Správné odpovědi a výherce najdete na www.automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady