Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 7.díl

Přerostlý Angličan, prostorný Japonec a dva terénní Němci. To je složení 7. dílu Automotostylu.

Tohle všechno a ještě mnohem víc uvidíte již tuto sobotu 3.4.2010 ve 12:35 na Jedničce.

Libor dostal za úkol zkrotit pořádné stádo. 510 koní by v nějakém sporáku nadělalo velkou paseku. Jenže to, co bude testovat v Roadlooku, žádný sporák není. Rozhodně ne takový, jaký si představujete. Nese sice jméno Sport a Supercharged, pod kapotou skrývá osmiválec a cenu rozhodně nelze označit za dostupnou. Ale na okruhu jej asi nepotkáte. Land Rover Range Rover Sport 5,0 V8 Supercharged. Tak zní celé jméno. Ačkoliv už název budí respekt, Libor se jej nezalekl a otestoval ho v nejrůznějších režimech, jak má ve zvyku. Nic mu nedaroval. Jak tento duel dopadne uvidíte v Roadlooku.

Na světě jsou další dvojčata. Porsche Cayenne a Volkswagen Touareg však nejenže kopou každý za jiný tým, navíc svou rodinnou příslušnost dokonale tají. Ačkoliv mají stejné rodiče, oblékají se jinak, chovají se jinak a každého z nich potkáte na úplně odlišných místech. Například Cayenne. Reprezentativní, hezčí a mnohdy i rychlejší, za to až moc fajnový. Do terénu ho budete nutit těžko i když by se s ním určitě popral statečně. To Touareg se nezalekne ani pouště. Ostatně jak moc se liší tato dvě nová SUV uvidíte v Preview.

O Mazdě 3 toho bylo už napsáno hodně. Je to bezpochyby kvalitní auto, které si svou cenu zaslouží. Jenže obstojí ve verzi sedan u naší Romany? Jak jistě víte, Romča má malé dítě a jako matka vyžaduje od auta víc, než aby ji dovezlo z bodu A do bodu B. Jeden předpoklad - totiž pěkný a líbivý vzhled - splnila Mazda 3 hned na začátku. Jestli nezůstane jen u toho uvidíte v Kabelkách pro holky.

Celým dílem nás bude provázet Tomáš, který si tentokrát připravil opravdovou lahůdku - ukáže vám, jak si bez úhony zařádit na okruhu, zničit závodní Octavii a ještě se u toho náramně pobavit.

Na závěr nebude chybět již tradiční soutěž o hodnotné ceny. Zde máte možnost vyhrát slevu na vůz od autosalonu Amilo Car spolu s praktickým balíčkem do auta nebo také velice kvalitní motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč. No a pro fajnšmekry tu máme poukaz na polygon u Příbrami, který využijete na školu smyku. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí.

Obsah 7. dílu:
Roadlook - Range Rover Sport
Preview - Porsche Cayenne a Volkswagen Touareg
Kabelky - Mazda 3

Soutěž ze dne 3.4.2010

Správná odpověď na otázku z 3.4.2010 je: A

V dnešním Roadlooku jsme testovali Range Rover v provedení:

A/ Sport
B/ Comfort
C/ Concorde
D/ Classic

Výherce:
Jiří Pinkava
Příbram

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 16. dubna.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě pěti tisíc korun, praktická sada do auta a sleva na vůz od autosalonu Amilo car a dárkový balíček Automotostylu obsahující mimo jiné poukaz na Polygon u Příbrami.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 27 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady