27 minut
Auto Moto Styl

3. duben 2010

Obsah dílu

Roadlook - Land Rover Sport 5,0 — Preview - Porsche Cayenne — Kabelky pro holky - Mazda 3 — Závodní simulátor — Preview - Volkswagen Touareg — Soutěž

Části dílu

01:25
Roadlook - Land Rover Sport 5,0
  Libor dostal za úkol zkrotit pořádné stádo. 510 koní by v nějakém sporťáku nadělalo velkou paseku. Jenže to, co bude testovat v Roadlooku, žádný sporťák není. Rozhodně ne takový, jaký si představujete. Nese sice jméno Sport a Supercharged, pod kapotou skrývá osmiválec a cenu rozhodně nelze označit za dostupnou. Ale na okruhu jej asi nepotkáte. Land Rover Range Rover Sport 5,0 V8 Supercharged. Tak zní celé jméno. Ačkoliv už název budí respekt, Libor se jej nezalekl a otestoval ho v nejrůznějších režimech, jak má ve zvyku. Nic mu nedaroval. Jak tento duel dopadne uvidíte v Roadlooku.
  12:03
  Preview - Porsche Cayenne
   Na světě jsou další dvojčata. Porsche Cayenne a Volkswagen Touareg však nejenže kopou každý za jiný tým, navíc svou rodinnou příslušnost dokonale tají. Ačkoliv mají stejné rodiče, oblékají se jinak, chovají se jinak a každého z nich potkáte na úplně odlišných místech. Například Cayenne. Reprezentativní, hezčí a mnohdy i rychlejší, za to až moc fajnový. Do terénu ho budete nutit těžko i když by se s ním určitě popral statečně. To Touareg se nezalekne ani pouště. Ostatně jak moc se liší tato dvě nová SUV uvidíte v Preview.
   15:44
   Kabelky pro holky - Mazda 3
    O Mazdě 3 toho bylo už napsáno hodně. Je to bezpochyby kvalitní auto, které si svou cenu zaslouží. Jenže obstojí ve verzi sedan u naší Romany? Jak jistě víte, Romča má malé dítě a jako matka vyžaduje od auta víc, než aby ji dovezlo z bodu A do bodu B. Jeden předpoklad - totiž pěkný a líbivý vzhled - splnila Mazda 3 hned na začátku. Jestli nezůstane jen u toho uvidíte v Kabelkách pro holky.
    20:28
    Závodní simulátor
     Celým dílem nás bude provázet Tomáš, který si tentokrát připravil opravdovou lahůdku - ukáže vám, jak si bez úhony zařádit na okruhu, zničit závodní Octavii a ještě se u toho náramně pobavit.
     22:03
     Preview - Volkswagen Touareg
      23:58
      Soutěž
       Na závěr nebude chybět již tradiční soutěž o hodnotné ceny. Zde máte možnost vyhrát slevu na vůz od autosalonu Amilo Car spolu s praktickým balíčkem do auta nebo také velice kvalitní motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč. No a pro fajnšmekry tu máme poukaz na polygon u Příbrami, který využijete na školu smyku. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí.
       Přehrát celé video
       Stopáž26 minut
       Další díl
       17. duben 2010

       Auto Moto Styl na sociálních sítích

       Napište nám