26 minut
Auto Moto Styl

17. duben 2010

Obsah dílu

Roadlook - Kia Sorento — Reportáž - Expo Czech Rally — Kabelky pro holky - Mitsubishi Lancer Sportback — Preview - Infiniti M — Soutěž

Části dílu

02:10
Roadlook - Kia Sorento
  Korejské vozy už zdaleka nejsou okrajovou nabídkou automobilového trhu. V mnohých třídách patří naopak mezi nejprodávanější vozy. Mezi ně se řadila i předchozí generace Kii Sorento. Doba jde kupředu a tak přišel právě čas na nejnovější generaci. Ta ztratila některé “off-roadí” prvky svého předchůdce, ale díky tomu zhubla pár set kilo a přiblížila se tak cestovním vozům. V Roadlooku Libor otestuje rovnou nejvýkonnější verzi, v tomto případě naftovou. Ačkoliv je dimenzovaná spíše na silnice, podívá se s ní i do terénu.
  11:09
  Reportáž - Expo Czech Rally
   Se zahájením rally sezóny se uskutečnil první ročník Expo Czech Rally. Na tuto ojedinělou akci u nás se vydal Petr, aby zjistil, co na letošní sezónu chystají které týmy. Na místě nechyběla nejznámější česká jména z oblasti rally, i když spousta dalších se akce nezúčastnilo. Petrovi dojmy vám zprostředkujeme v reportáži.
   16:00
   Kabelky pro holky - Mitsubishi Lancer Sportback
    Mitsubishi Lancer už zdaleka není jen auto na rally závody nebo pro drsné chlapíky, kteří umějí, nebo si alespoň myslí, že umí zkrotit nějakých 280 splašenýc koní. Lancer se v poslední generaci ještě více dostává mnohdy do rukou běžnému občanovi. Je to také díky další karosářské verzi, která nese přídomek Sportback. Nejnovější vydání Lanceru se dostalo v této karosářské variantě do rukou naší moderátorky Romany. Jenže jak u ní může dopadnout auto, které je spíš než pro hýčkané dámy stavěné pro drsné chlapy? Uvidíte v Kabelkách pro holky.
    21:30
    Preview - Infiniti M
     Vetřít se v Evropě do vyšší střední třídy mezi takové značky, jako je Audi, Mercedes-Benz a BMW to chce pořádnou kuráž. Infiniti jí má sice na rozdávání, ale tak jednoduché, jako v USA, to tu mít nebude. Nový model třídy M je hodně povedený a jeho šance na úspěch si shrneme v Preview.
     23:23
     Soutěž
      Přehrát celé video
      Stopáž27 minut
      Další díl
      15. květen 2010

      Auto Moto Styl na sociálních sítích

      Napište nám