Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 8. díl

V nejnovějším vydání Automotostylu si představíme hned tři vozy s původem až z daleké Asie. Bude toho ale i mnohem víc!!!

V Roadlooku se seznámíme s korejským SUV, v Kabelkách pro holky otestujeme drsného Japonce a v Preview si ukážeme nejnovějšího japonského zástupce vyšší střední třídy. Verdikt nad všemi těmito vozy vyneseme v sobotu 17.4.2010 ve 12:35 na Jedničce.

Korejské vozy už zdaleka nejsou okrajovou nabídkou automobilového trhu. V mnohých třídách patří naopak mezi nejprodávanější vozy. Mezi ně se řadila i předchozí generace Kii Sorento. Doba jde kupředu a tak přišel právě čas na nejnovější generaci. Ta ztratila některé “off-roadí” prvky svého předchůdce, ale díky tomu zhubla pár set kilo a přiblížila se tak cestovním vozům. V Roadlooku Libor otestuje rovnou nejvýkonnější verzi, v tomto případě naftovou. Ačkoliv je dimenzovaná spíše na silnice, podívá se s ní i do terénu.

Mitsubishi Lancer už zdaleka není jen auto na rally závody nebo pro drsné chlapíky, kteří umějí, nebo si alespoň myslí, že umí zkrotit nějakých 280 splašenýc koní. Lancer se v poslední generaci ještě více dostává mnohdy do rukou běžnému občanovi. Je to také díky další karosářské verzi, která nese přídomek Sportback. Nejnovější vydání Lanceru se dostalo v této karosářské variantě do rukou naší moderátorky Romany. Jenže jak u ní může dopadnout auto, které je spíš než pro hýčkané dámy stavěné pro drsné chlapy? Uvidíte v Kabelkách pro holky.

Se zahájením rally sezóny se uskutečnil první ročník Expo Czech Rally. Na tuto ojedinělou akci u nás se vydal Petr, aby zjistil, co na letošní sezónu chystají které týmy. Na místě nechyběla nejznámější česká jména z oblasti rally, i když spousta dalších se akce nezúčastnilo. Petrovi dojmy vám zprostředkujeme v reportáži.

Vetřít se v Evropě do vyšší střední třídy mezi takové značky, jako je Audi, Mercedes-Benz a BMW to chce pořádnou kuráž. Infiniti jí má sice na rozdávání, ale tak jednoduché, jako v USA, to tu mít nebude. Nový model třídy M je hodně povedený a jeho šance na úspěch si shrneme v Preview.

Tomᚠsi tentokrát do tohoto dílu přizval starého známého, aby vás pozval na zajímavou akci. O koho se jedná a jakou akci byste si neměli nechat ujít se dozvíte v sobotním Automotostylu.

Na závěr nebude chybět již tradiční soutěž o hodnotné ceny. Zde máte možnost vyhrát slevu na vůz od autosalonu Amilo Car spolu s praktickým balíčkem do auta nebo také kvalitní motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč. No a pro fajnšmekry tu máme poukaz na polygon u Příbrami, který využijete na školu smyku. Exkluzivně v tomto dílu soutěžíme také o svezení na okruhu v Brně nebo v Mostě vozem Porsche GT3 RS. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí.

Obsah 8. dílu:
Roadlook - Kia Sorento
Kabelky pro holky - Mitsubishi Lancer Sportback
Reportហ- Expo Czech Rally
Preview - Infiniti M

Soutěž ze dne 17.4.2010

Správná odpověď na otázku z 17.4.2010 je: B

Jaké označení nese nový model Infinity představený v Preview?

A/ S
B/ M
C/ E
D/ C

Výherce:
Pavel Pošmourný
Praha 9

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 30. dubna.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě pěti tisíc korun, praktická sada do auta a sleva na vůz od autosalonu Amilo car, dárkový balíček Automotostylu obsahující mimo jiné poukaz na Polygon u Příbrami a exkluzivní svezení na závodním okruhu v Mostě nebo v Brně vozem Porsche GT3 RS.

Správné odpovědi a výherce najdete na www.automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady