Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 9. díl

Po malé pauzičce se AMS vrací v plné síle!! Uvidíte rychlé pruhy na italském autě, rychlé pruhy na japonském sporáku na italském okruhu, nový francouzský sporák pro masy a jednoho moc šikovného chlapíka přímo ze srdce Evropy.

To vše již tuto sobotu 15.5.2010 ve 12:35 na Jedničce.

Rychlé pruhy má třeba Dodge Viper nebo Ford GT.. rychlé pruhy má ale i malý, hbitý, italský… Fiat Punto Evo.. roztřásli se vám z toho spojení kolena? Že ne? Nám taky ne.. Tohle auto vypadá, jako by bylo stvořené pro okruh, rychlou jízdu, zábavu za volantem. Tedy alespoň na první pohled hodně z dálky. Stačí však přijít blíž a ačkoliv tovární doplňky vypadají dobře, je vám hned jasné, že z obyčejného malého osobního vozu střelu neudělají. Přesto jej Libor otestoval na letišti, ve slalomu, ve zrychlení. Držel se statečně? To se dozvíte v Roadlooku.

V českých dějinách byla spousta zajímavých lidí. Od skladatelů, básníků, hudebníků až po vědce a v neposlední řadě také známé konstruktéry a zakladatele dnešních značek, jakou je například Škoda. My vám představíme dalšího takového chlapíka, který se dokázal prosadit v dnešním světě plném levnější, mnohdy méně kvalitnější konkurence například z Asie. Ostatně ta se mu málem stala osudnou. Nicméně pan Blata se nevzdal a dnes patří k nejuznávanějším výrobcům minibiků, motorek a dalších strojů nejen v České republice, ale i v zahraničí. Jeho životní příběh Vám přiblížíme ve Story.

Pro milovníky sportovní jízdy a vůbec sportovních vozů pro každodenní jízdu máme jednu novinku. Vypadá trochu jako Audi TT, ale je praktičtější, větší a levnější. Na přídi má znak lva a pod kapotou najdete maximálně dvousetkoňový benzínový čtyřválec. Peugeot RCZ se zdá být velice atraktivní alternativou pro méně movité zákazníky, kteří nechtějí splynout s davem. Představíme si jej v Preview.

Mazda MX-5 je dnes už tradičním dvoumístným roadsterem se spoustou fanoušků. Má za sebou dvacetiletou historii a při příležitosti oslav tohoto jubilea se konal závod v Itálii. Petr na něj dostal pozvánku a tak se s Vámi může podělit o své dojmy přímo ze závodního okruhu. Jeho vákon nebyl sice až tak světoborný, ale tak třeba to příště bude lepší. Více se dozvíte ve vysílání.

Na závěr nebude chybět již tradiční soutěž o hodnotné ceny. Zde máte možnost vyhrát slevu na vůz od autosalonu Amilo Car spolu s praktickým balíčkem do auta nebo také kvalitní motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč. No a pro fajnšmekry tu máme poukaz na polygon u Příbrami, který využijete na školu smyku. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na Vás usměje štěstí.

Obsah 9. dílu:
Roadlook - Fiat Punto Evo
Story - Zlaté české ručičky
Preview - Peugeot RCZ
Závod - Mazda MX-5 Open Race

Soutěž ze dne 15.5.2010

Správná odpověď na otázku z 15.5.2010 je: A

Podvozek Fiatu Punto je podle Libora měkký jako:

A/ tvaroh
B/ sýr
C/ máslo
D/ jogurt

Výherce:
Petr Solař
Břidličná

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 28. května.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě pěti tisíc korun, praktická sada do auta a sleva na vůz od autosalonu Amilo car a dárkový balíček Automotostylu obsahující mimo jiné poukaz na Polygon u Příbrami.

Správné odpovědi a výherce najdete na www.automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady