27 minut
Auto Moto Styl

15. květen 2010

Obsah dílu

Roadlook - Fiat Punto Evo — Story - Zlaté české ručičky — Preview - Peugeot RCZ — Závod - Mazda MX-5 Open Race — Soutěž

Části dílu

01:36
Roadlook - Fiat Punto Evo
  Rychlé pruhy má třeba Dodge Viper nebo Ford GT.. rychlé pruhy má ale i malý, hbitý, italský… Fiat Punto Evo.. roztřásli se vám z toho spojení kolena? Že ne? Nám taky ne.. Tohle auto vypadá, jako by bylo stvořené pro okruh, rychlou jízdu, zábavu za volantem. Tedy alespoň na první pohled hodně z dálky. Stačí však přijít blíž a ačkoliv tovární doplňky vypadají dobře, je vám hned jasné, že z obyčejného malého osobního vozu střelu neudělají. Přesto jej Libor otestoval na letišti, ve slalomu, ve zrychlení. Držel se statečně? To se dozvíte v Roadlooku.
  11:09
  Story - Zlaté české ručičky
   V českých dějinách byla spousta zajímavých lidí. Od skladatelů, básníků, hudebníků až po vědce a v neposlední řadě také známé konstruktéry a zakladatele dnešních značek, jakou je například Škoda. My vám představíme dalšího takového chlapíka, který se dokázal prosadit v dnešním světě plném levnější, mnohdy méně kvalitnější konkurence například z Asie. Ostatně ta se mu málem stala osudnou. Nicméně pan Blata se nevzdal a dnes patří k nejuznávanějším výrobcům minibiků, motorek a dalších strojů nejen v České republice, ale i v zahraničí. Jeho životní příběh Vám přiblížíme ve Story.
   16:03
   Preview - Peugeot RCZ
    Pro milovníky sportovní jízdy a vůbec sportovních vozů pro každodenní jízdu máme jednu novinku. Vypadá trochu jako Audi TT, ale je praktičtější, větší a levnější. Na přídi má znak lva a pod kapotou najdete maximálně dvousetkoňový benzínový čtyřválec. Peugeot RCZ se zdá být velice atraktivní alternativou pro méně movité zákazníky, kteří nechtějí splynout s davem. Představíme si jej v Preview.
    18:31
    Závod - Mazda MX-5 Open Race
     Mazda MX-5 je dnes už tradičním dvoumístným roadsterem se spoustou fanoušků. Má za sebou dvacetiletou historii a při příležitosti oslav tohoto jubilea se konal závod v Itálii. Petr na něj dostal pozvánku a tak se s Vámi může podělit o své dojmy přímo ze závodního okruhu. Jeho vákon nebyl sice až tak světoborný, ale tak třeba to příště bude lepší. Více se dozvíte ve vysílání.
     23:47
     Soutěž
      Přehrát celé video
      Stopáž27 minut
      Další díl
      29. květen 2010

      Auto Moto Styl na sociálních sítích

      Napište nám