Nahrávám video
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Část: Filharmonie pod širým nebem

Obsah dílu

Hrušovany nadále bez pitné vody — Jihlavané kritizují kruhový objezd — Hasiči vyjíždějí ke včelám — Peníze pro Velkou cenu — Podnikatelská soutěž pro děti — Filharmonie pod širým nebem — Lucie Šafářová přiletěla domů — Tragikomiksy Venduly Chalánkové

Části dílu

01:21
Hrušovany nadále bez pitné vody
  Voda v Hrušovanech nad Jevišovkou je zdravotně nezávadná. Ukázaly to testy. Přesto - podle hygieniků by ji ale lidé bez převaření pít zatím neměli.
  08:31
  Jihlavané kritizují kruhový objezd
   Obyvatelé jedné z jihlavských čtvrtí si stěžují na nový kruhový objezd. Město ho tam nechalo postavit při opravách kanalizace.
   11:28
   Hasiči vyjíždějí ke včelám
    Denně teď vyjíždějí hasiči k rojům včel, vos a sršňů. Může za to teplé počasí. Jen v Jihomoravském kraji jsou to od začátku června desítky případů.
    13:08
    Peníze pro Velkou cenu
     Velká cena silničních motocyklů má slíbeny další miliony - tentokrát od ministerstva pro místní rozvoj. Celkově závody můžou počítat s podporu 67 milionů z veřejných peněz.
     15:33
     Podnikatelská soutěž pro děti
      Děti ze základních škol dnes v Jihlavě soutěžily v podnikání. Kolem dvou stovek žáků se sjelo do Jihlavy na veletrh studentských minipodniků.
      17:36
      Filharmonie pod širým nebem
       Orchestr v kulisách továrních budov – zážitek, který na dnešní večer chystá Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně. Zahraje slavné filmové melodie na platformě mezi 14. a 15. budovou Baťova institutu.
       20:01
       Lucie Šafářová přiletěla domů
        Tenistka Lucie Šafářová se vrátila z Paříže. Vítězka čtyřhry v Roland Garros dnes odpoledne přiletěla do Brna - pak ji čekalo přivítání v Prostějově.
        20:54
        Tragikomiksy Venduly Chalánkové
         Svérázný styl brněnské výtvarnice si oblíbili nejen zákazníci, kteří její výrobky nakupují pod značkou Zvrhlý vkus, ale taky nakladatelé. Vendule Chalánkové teď vychází kniha tragi-komiksů, ke dvěma dalším připravuje ilustrace.
         Přehrát celé video
         Stopáž25 minut
         Další díl
         Události v regionech

         Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

         Napište nám