Nahrávám video
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Problémy na D1 — Cizinci už mohou darovat krev — Památník v Uherském Brodě — Brno chce pomoci bezdomovcům — Nehoda vlaku u Holešova

Části dílu

01:21
Problémy na D1
  Nehoda kamionu s cisternou převážející glycerin dnes na víc než 12 hodin uzavřela dálnici D1 na 153. kilometru ve směru na Brno u Lhotky, kolona dosahovala sedmnácti kilometrů. Doprava kvůli tomu kolabovala i v okolí.
  13:40
  Cizinci už mohou darovat krev
   Poprvé v historii brněnská transfuzní stanice přijala zahraniční dárce krve. Ti sem měli doposud dveře zavřené. Překážkou pro odběr krve byla jazyková bariéra – a hlavně absence potřebných dokumentů v angličtině.
   15:51
   Památník v Uherském Brodě
    Autor pietního místa, které připomene osm obětí střelby z února loňského roku, přijel do Uherského Brodu. Osobně si prohlédl místo, kam skromnou připomínku tragédie umístí.
    17:40
    Brno chce pomoci bezdomovcům
     Podle údajů Armády spásy v Brně přibývá lidí bez domova. S teplým počasím jsou častěji v ulicích a někteří z nich jsou agresivní. Město má teď vizi, jak situaci vyřešit.
     21:22
     Nehoda vlaku u Holešova
      Tři lehká zranění cestujících a skoro sedmimilionovou škodu si vyžádala hrozivě vypadající nehoda osobního vlaku u Holešova na Kroměřížsku. Vykolejil po srážce s nákladním autem. Jeho řidič podle policie nehodu zavinil.
      Přehrát celé video
      Stopáž25 minut
      Další díl
      Události v regionech

      Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

      Napište nám