25 minut
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Další skandál ve Znojmě — Vnitřní boj v kyjovské nemocnici — "Kauza Gasnárek" bude pokračovat — Lidé na Třebíčsku se bojí konce elektrárny v Dukovanech — Rozhodnutí rady Letovic: Isarno se zbourá — Plavební komora Bělov v dohledu — Do Hodonína doputovala unikátní výstava středověkých kachlů

Části dílu

00:48
Další skandál ve Znojmě
  Bez vědomí radních nechal bývalý starosta Zbyšek Kaššai vyplatit 720 tisíc korun pražské advokátní společnosti za její několikatýdenní servis.
  02:55
  Vnitřní boj v kyjovské nemocnici
   Boj mezi vedením a některými zaměstnanci v kyjovské nemocnici se vyhrocuje. Pokračuje propouštění, padlo trestní oznámení a chystají se žaloby.
   08:45
   "Kauza Gasnárek" bude pokračovat
    Bývalý břeclavský kriminalista Vladislav Gasnárek znovu dělá těžkou hlavu vedení policie. Po devíti letech soudních tahanic se chce soudit o ušlou mzdu.
    10:12
    Lidé na Třebíčsku se bojí konce elektrárny v Dukovanech
     Na dnešní energetické konferenci v Třebíči regionální politici apelovali na ministra průmyslu, aby stát do připravované energetické koncepce zakomponoval výstavbu nového bloku v Dukovanech.
     12:35
     Rozhodnutí rady Letovic: Isarno se zbourá
      Keltský skanzen Isarno se do konce října musí zbourat - rozhodli o tom radní Letovic. Pro areál, který v posledním roce chátral, totiž město nenašlo nového provozovatele.
      15:00
      Plavební komora Bělov v dohledu
       Vodohospodáři se po dvou letech konečně dohodli s majitelem pozemku, který dosud bránil stavbě plavební komory na jezu v Bělově. Díky ní se Baťův kanál může prodloužit až do Kroměříže.
       18:02
       Do Hodonína doputovala unikátní výstava středověkých kachlů
        Za krásou, která hřeje, se můžete vydat na zámeček do Hodonína. Dorazila tam výstava kachlů z doby gotiky a renesance, kterou připravilo Slovácké muzeum v Uherském Hradišti. V Hodoníně ji obohatili ještě o nálezy ze svého okolí.
        Přehrát celé video
        Stopáž25 minut
        Další díl
        Události v regionech

        Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

        Napište nám