25 minut
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Policie zatkla údajného šéfa nechvalně proslulého Delta týmu — Majitel Amsterdamshopů před soudem — L410 má novou tvář,vyrábí se už 42 let — Třicet krokodýlů se stěhovalo do Jevišovic — Jihomoravští zastupitelé schválili slučování škol, s výjimkou Židlochovic — Ústavní soud zrušil nařízenou exekuci na chybného dlužníka — Řidiči-hříšníci v Huštěnovicích

Části dílu

00:51
Policie zatkla údajného šéfa nechvalně proslulého Delta týmu
  Martin Foltýn, někdejší elitní jihomoravský policista a údajný šéf takzvaného Delta týmu, jehož členové podle inspekce sboru brutálně zasahovali proti cizincům a menšinám, skončil ve vazbě.
  03:02
  Majitel Amsterdamshopů před soudem
   Pětadvacetiletý Polák Slawomir Kamedula se zodpovídá z šíření toxikomanie. Podle obžaloby ve svých obchodech nabízel syntetické drogy pod záminkou sběratelských předmětů. Hrozí mu až pět let vězení.
   05:24
   L410 má novou tvář,vyrábí se už 42 let
    Už více než 40 let se vyrábí v Kunovicích letadlo L410 a pořád je o něho zájem.Letos firma prodá celkem 15 kusů,například do Džibuti nebo Francouzské Guayany.
    07:21
    Třicet krokodýlů se stěhovalo do Jevišovic
     Nebezpečný náklad dnes stěhovali chovatelé z Velkého Karlova na Znojemsku. Z tamní farmy přesouvali několik krokodýlů do nového terária v Jevišovicích. Farma se v poslední době potýká s nedostatkem místa, exotických plazů tam žije 215.
     13:20
     Jihomoravští zastupitelé schválili slučování škol, s výjimkou Židlochovic
      V kraji se sloučí 30 škol do 15. Na poslední chvíli ze seznamu vypadlo sloučení gymnázia v Židlochovicích s gymnáziem Hustopeče.
      15:25
      Ústavní soud zrušil nařízenou exekuci na chybného dlužníka
       Pět let bojuje Petr Walzberger starší proti neoprávněně nařízené exekuci. Měl smůlu - má stejné jméno jako jeho syn. Proto měl podle soudních rozhodnutí zaplatit jeho dluhy - celkem 112 tisíc
       18:58
       Řidiči-hříšníci v Huštěnovicích
        Kvůli opravě silnice v Huštěnovicích na Uherskohradišťsku musí řidiči jezdit po vyznačených objížďkách. Řada z nich je však nerespektuje a hledá možnosti, jak si zkrátit cestu přes zákazy vjezdu. Policie začala rozdávat pokuty.
        Přehrát celé video
        Stopáž25 minut
        Další díl
        Události v regionech

        Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

        Napište nám