Nahrávám video
Události v regionech (Praha)

Události v regionech

Obsah dílu

Kontroly úniku plynu — Kontroly úniku plynu — Vítězný návrh stavby mostu na Výtoni — Dopadení muže podezřelého z vraždy — Ulice Pařížská v Praze se poprvé zařadila mezi nejdražší ulice světa. — Nový ředitel NP České Švýcarsko — Jednání o vyloučených lokalitách — Pokuta nebude mít viníka — Vysočina Arénu čeká modernizace — Vedení Aše chce navázat spolupráci s německou nemocnicí v Selbu — Komplikované průjezdy záchranných složek — Hlídky strážníků v Českých Budějovicích — Archeologické objevy pod budoucí dálnicí — Filatelisté v Monaku — Sbírka Vánoční hvězda — Jednání o prodeji Jindřišské věže — Nové národní kulturní památky

Části dílu

01:23
Kontroly úniku plynu
  Silný zápach může v těchto dnech u odběratelů odhalit únik plynu. Všichni dodavatelé po celé republice teď povinně provádějí tzv. odorizaci.
  03:27
  Kontroly úniku plynu
   Plynové regulační stanice v Českých Budějovicích
   04:51
   Vítězný návrh stavby mostu na Výtoni
    Vítězný návrh stavby, která nahradí známý most pro vlaky přes Vltavu u pražské Výtoně. Vybrala ho jedenácti členná komise složená ze zástupců Správy železnic, Klubu Za starou Prahu nebo architektů.
    05:27
    Dopadení muže podezřelého z vraždy
     Tři hodiny stačili kriminalistům prvního oddělení na dopadení muže podezřelého z vraždy. Zadrželi ho včera večer na benzinové stanici na pražském Černém mostě.
     05:49
     Ulice Pařížská v Praze se poprvé zařadila mezi nejdražší ulice světa.
      Ty se v žebříčku společnosti Cushman a Wakefield umisťují podle výše nájemného. Pařížská se s nejvyšším ročním nájemným přes 66 tisíc korun za metr čtvereční dostala na sedmnáctou příčku.
      06:10
      Nový ředitel NP České Švýcarsko
       Obnovit České Švýcarsko po požáru a zlepšit vztahy se starosty. To jsou priority nového ředitele národního parku Petra Kříže.
       08:04
       Jednání o vyloučených lokalitách
        Zástupci Ústeckého kraje a 35 tamních obcí jednali s úředníky Ministerstva práce a sociálních věcí o vyloučených lokalitách.
        09:37
        Pokuta nebude mít viníka
         Liberec nebude zjišťovat, kdo je zodpovědný za 17 milionovou pokutu, kterou město zaplatilo v souvislosti s organizací lyžařského šampionátu v roce 2009.
         11:23
         Vysočina Arénu čeká modernizace
          Další velké akce v biatlonu, lyžování i závodění na horských kolech. Vysočina Aréně u Nového Města na Moravě k nim má pomoct velká rekonstrukce za stamiliony korun.
          13:13
          Vedení Aše chce navázat spolupráci s německou nemocnicí v Selbu
           Zařízení je od nejzápadněji položeného českého města jen několik minut jízdy autem. Podle radnice by se tím mohl vyřešit problém s několik let trvajícím nedostatkem lékařů.
           15:06
           Komplikované průjezdy záchranných složek
            Setkávají se s nimi každý den. Podílí se na nich řidiči i chodci. Karlovarští hasiči natočili další případ, kdy řidiči neuměli správně na blížící se houkající cisternu zareagovat.
            18:59
            Hlídky strážníků v Českých Budějovicích
             České Budějovice řeší problémy s některými opilými bezdomovci a narkomany. Znečišťují ulice hlavně v okolí vlakového nádraží, žebrají a obtěžují lidi na autobusových zastávkách.
             20:47
             Archeologické objevy pod budoucí dálnicí
              Pohřebiště z doby bronzové nebo sídliště z doby železné našli archeologové na trase budoucí dálnice D35 Sadová - Hořice. Na tomto asi desetikilometrovém úseku odkryli i kuriozní nález z novověku.
              21:16
              Filatelisté v Monaku
               Na prestožní výstavě poštovních známek v Monte Carlu vystavují také dva členové Pražského prestižního klubu T.Mádl a P.Lazar.
               21:51
               Sbírka Vánoční hvězda
                O charitativní olomouckou sbírku Vánoční hvězda, jejíž výtěžek putuje na pomoc onkologicky nemocným dětem, je letos velký zájem. Každý rok se do sbírky zapojí na 600 dobrovolníků.
                22:07
                Jednání o prodeji Jindřišské věže
                 O prodeji Jindřišské věže dnes jednali zástupci vedení hlavního města s pražským arcibiskupstvím. Zájemců je několik a prodejní cena roste.
                 24:29
                 Nové národní kulturní památky
                  Hrad Veveří v Brně, zámek Jezeří na Mostecku nebo kláštery augustiniánů. Na seznam národních kulturních památek přibude od července osm objektů. Dnes to schválila vláda.
                  Přehrát celé video
                  Stopáž25 minut
                  Další díl
                  Události v regionech

                  Přehled dílů

                   
                  Stopáž25 minut

                  Události v regionech

                  28. 11. 2022 na ČT1
                  Stopáž25 minut

                  Události v regionech

                  Headlines — Dnes je Black Friday — Malé obchody slevy nenabízí — Pomoc seniorům v nouzi — Ministerstvo vnitra potvrdilo 9 kandidátů na prezidenta — Poslanci schválili úplné zrušení EET — Regulace trhu s konopím — Středočeský kraj bez lokálních vlaků — Uzavírka silnice v Litomyšli — Poškozená výstava vlaků z aut Ukrajiny — Rozsvěcení vánočních stromů — Vánoční trhy v Plzni — Neudržované silnice v Karlovarském kraji — Hotel Klínovec se dočká opravy — Projekt pro výchovu mladé generace opravářů spotřebičů — Z běžné policejní kontroly se staly závody — 2. nejstarší hvězdárna v ČR

                  25. 11. 2022 na ČT1
                  Stopáž25 minut

                  Události v regionech

                  Headlines — Odložené škodovky — Ceny pohonných hmot klesají — Praha po volbách stále nemá vedení — Opakované volby v Moldavě — Výpadek dodávek tepla v části Prahy — Nedostatek stomatologů — Závadná vakcína proti pneumokokovým infekcím — Nehoda nákladního auta s pivem — Celníkům pomáhají speciálně vycvičení psi — První probační dům v České republice — Meteorologická stanice na Churáňově — Netradiční využití ovčí vlny — Opravený zámek Červená Řečice — Záchranáří školí děti — Dějepisná olympiáda — Desátý ročník akce "Noc venku"

                  24. 11. 2022 na ČT1
                  Stopáž26 minut

                  Události v regionech

                  Kontroly úniku plynu — Vítězný návrh stavby mostu na Výtoni — Dopadení muže podezřelého z vraždy — Ulice Pařížská v Praze se poprvé zařadila mezi nejdražší ulice světa. — Nový ředitel NP České Švýcarsko — Jednání o vyloučených lokalitách — Pokuta nebude mít viníka — Vysočina Arénu čeká modernizace — Vedení Aše chce navázat spolupráci s německou nemocnicí v Selbu — Komplikované průjezdy záchranných složek — Hlídky strážníků v Českých Budějovicích — Archeologické objevy pod budoucí dálnicí — Filatelisté v Monaku — Sbírka Vánoční hvězda — Jednání o prodeji Jindřišské věže — Nové národní kulturní památky

                  23. 11. 2022 na ČT1
                  Stopáž26 minut

                  Události v regionech

                  Rizikové chování mladých řidičů — Nové otázky v autoškolách jsou nejen statické,ale prostřednictvím videí z reálného provozu. — Dlouhodobý výpadek léků v Česku — Omezení svéprávnosti Michala Redla — Nový ředitel NP České Švýcarsko — Problémy ranní dopravy v Praze — Nový úsek dálnice D35 se otevře za měsíc — Opilý řidič ujížděl přes pole — Podvody kolem rekonstrukce sídliště — Muž s pistolí v kladenské nemocnici — Organizované pašování drog do věznice — Absurdita v MHD — Chybí peníze na opravu mostů v Č. Krumlově — Rekonstrukce strakonického kostela — Vánoční stromy v centru Prahy — Vánoční dárky do azylových domů

                  22. 11. 2022 na ČT1
                  Stopáž26 minut

                  Události v regionech

                  V Libereckém kraji zdraží jízdné — Kraje plánují zdražování jízdného — Ropná havárie v Popůvkách — Zemní plyn bude tento týden víc zapáchat — Rozhádané Opatovice — Stavba nové protihlukové stěny — Chybí parkovací místa u nemocnice — Nehoda nákladního auta vezoucího prasata — Ústí povolí pití alkoholu na veřejnosti — I dnes vyjeli šumavští silničáři — Zavřená silnice kolem Souše — Lyžařské areály se chystají na sezonu — V Česku stoupá obliba fastfoodů — Cvičení vojáků v elektrárně — Cvičná záchrana lidí z lanovky — Kniha o odkazu Hanzelky a Zikmunda

                  21. 11. 2022 na ČT1

                  Napište nám