Charitativní díl, kdy můžete přispět i vy zasláním DMS na konto Mamma HELP. Připravil M. Froyda

Obsah dílu

Přehrát vše

Každým rokem se tým pořadu Kluci v akci účastní charity a prostřednictvím pořadu a zasílaných DMS přispívá na finanční sbírku tam, kde je potřeba. Tentokrát bude téma dílu zaměřeno na jídelníček pro ženy, které prodělaly nádorové onemocnění prsu.
Pooperační rekonvalescence a období po chemoterapii je pro ženy dalším nelehkým obdobím, kdy se potýkají s nechutenstvím, nevolností, zkresleným vnímáním chuti.
Strava by měla být velmi kvalitní, nutričně pestrá a bohatá na bílkoviny a především taková, aby ženám chutnala a neubývaly na váze. Pozitivní je, že lze jíst vše.
Spolu s klientkami Mamma HELP si uvaříme mrkvovou polévku se smetanou, králíka na cibuli, česneku, jablkách a bílém víně s bramborovo-bylinkovými pusinkami a tvarohový dezert s borůvkovým coulis a mandlovo-sušenkovou drobenkou.
Projekt Holky, už mi zase chutná, je poselstvím téměř pro sedm tisíc pacientek, které se v tuto chvíli léčí a my máme možnost prostřednictvím České televize alespoň minimem přispět na věci potřebné pro Mamma HELP - neziskovou organizaci a sdružení pacientek s rakovinou prsu.

www.mammahelp.cz

Recepty v tomto dílu

Stopáž26 minut
Rok výroby 2018
 P ST HD