iVysílání

úterý 26. 5. 2020 o
06:00
12:00
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:30 Sama doma
  • 14:00 Všechno, co mám ráda
  • 14:30 Všechnopárty
  • 12:45 Hannibal: Římské tažení
  • 13:40 Obdivuhodný svět přírody: Medvěd baribal
  • 14:05 Hrdinové nebes: Manfred von Richthofen – Rudý baron
  • 15:00 Nedej se: Lesy za časů pandemie
  • 15:30 Krajina pro motýly
  • 15:50 Válečné stroje: Závody ve zbrojení
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:30 Zprávy
  • 12:33 Studio ČT24
  • 13:00 Zprávy
  • 13:03 Studio ČT24
  • 13:30 Zprávy
  • 13:33 Studio ČT24
  • 14:00 Zprávy
  • 14:03 Studio ČT24
  • 14:30 Zprávy
  • 14:33 Studio ČT24
  • 15:00 Zprávy
  • 15:03 Studio ČT24
  • 15:30 Zprávy
  • 15:33 Studio ČT24
  • 12:05 Skála papuchalků: Nejdelší den
  • 12:10 Příšerka Molly: Hip a Hop
  • 12:20 Topsy a Tim: Speciální dort
  • 12:30 Dimitri: Čas na siestu
  • 12:35 Vynálezce Alva: V divadle
  • 12:45 Pohádky pana Donutila: Lví pohádka
  • 12:55 Koulelo se jablíčko: Červík Pepík a chrastík Otík
  • 13:00 Filmuj!
  • 13:30 Šmoulové: Medvěd Flíček/Mlsná Šmoulinka
  • 13:55 Nauč tetu na netu: Kyberšikana
  • 14:05 Animační školička: Jak se vyrábí loutka?
  • 14:25 Želvy ninja (seriál)
  • 14:45 Pevnost Boyard – super výzva!
  • 15:10 Ovečka Shaun II 10/40: Pod jednou střechou
  • 15:40 Kája a Mat+Ema+Tika: Sudoku a magické čtverce
  • 15:55 Bankovkovi: Zaměstnanec versus podnikatel
16:00
  • 16:50 Menu pro Emu: Ema jí maso
  • 17:15 AZ-kvíz
  • 17:40 Černé ovce
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:00 Události v regionech (Brno)
  • 18:00 Události v regionech (Ostrava)
  • 18:25 Kde domov můj? (Soutěž)
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:56 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 16:35 Stavitelé lodí 3/6
  • 18:15 GurmetLab: Mouka v akci
  • 18:45 Vynálezce Alva: Na staveništi
  • 18:55 Zatopené osudy: Lipno
  • 19:15 Kaple - duše rodů: Náměšť
  • 19:40 Postřehy odjinud: Malta očima Petra Voldána
  • 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 16:00 Zprávy v 16
  • 16:30 Zprávy
  • 16:33 Studio ČT24
  • 17:00 Zprávy
  • 17:03 Studio ČT24
  • 17:30 Zprávy
  • 17:33 Studio ČT24
  • 17:55 Předpověď počasí
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:28 Interview ČT24
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:54 Počasí v regionech
  • 19:56 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 17:40 Fotbal: 1.FK Příbram - FC Baník Ostrava
  • 16:19 Datová Lhota: Kde to vázne?
  • 16:34 Papírový přístav
  • 16:45 Ty Brďo!: Ohrožená Země
  • 17:10 Cvičení se Lvíčaty
  • 17:20 Kouzelná školka
  • 18:15 Šmoulové: Návrat koníka Modroočka/Duběnka přelstila bradavičníky
  • 18:40 Zprávičky
  • 18:45 Vynálezce Alva: Na staveništi
  • 18:55 Moji kamarádi Tygr a Pú
  • 19:40 Mrňouskové: Housenčin sen
  • 19:45 Pohádky pana Donutila: Lví pohádka
20:00
  • 20:10 Vyprávěj 5/9: Slaňochův smutný příběh
  • 21:00 Cizí příběh (jen bonusy)
  • 22:15 Případy detektiva Murdocha: Neviditelný muž
  • 20:00 Velká vlastenecká válka: Válka s Japonskem
  • 21:00 Sen o Dakaru
  • 21:55 Po Hitlerovi 2/2
  • 22:45 Příběh služebnice 1/10: Offred
  • 23:40 Děti na prodej
  • 20:05 Fokus Václava Moravce: Moc
  • 22:00 Události, komentáře
  • 23:00 Předpověď počasí
  • 23:05 Zprávy ve 23
  • 20:35 Svět motorů: Vyhlášení mistrů automobilového sportu
  • 20:50 Svět motorů: MM ČR Enduro 2019
  • 21:10 Extrémní sporty: Without the Sea
  • 22:00 Studio fotbal: Dohráno
  • 22:50 O pohár prezidenta ČTS
  • 20:00 ArtZóna
  • 20:55 Rudy Linka Trio live
  • 21:50 Patrick Melrose: Špatná zpráva
  • 22:55 Milenci v roce jedna
24:00
  • 00:05 AZ-kvíz
  • 00:30 Banánové rybičky: Rodinné tradice
  • 00:55 Pod pokličkou
  • 01:20 Zajímavosti z regionů (Praha)
  • 01:20 Zajímavosti z regionů (Brno)
  • 01:20 Zajímavosti z regionů (Ostrava)
  • 01:45 Žiješ jenom 2x: Z ředitelny do masérny
  • 02:15 Dobré ráno: Dobří holubi se vracejí
  • 04:45 Sváteční slovo
  • 04:50 Máme na to
  • 05:15 Černé ovce
  • 05:30 Události v regionech (Praha)
  • 00:40 Gomora 5/12
  • 01:25 Náš venkov: My jsme hoši ze Zlatník
  • 01:50 Před půlnocí
  • 02:20 Rodinné křižovatky
  • 02:45 Historie.cs: Moravský Richelieu a jeho rod
  • 03:40 Folklorika: Majstr Martin Hrbáč
  • 04:05 Folklorika: Proč se tančí verbuňk
  • 04:30 Cesty víry: Milujte život
  • 05:00 Uchem jehly
  • 05:30 Spolu na hranici: Na kolejích
  • 00:00 Zprávy
  • 00:10 Události v regionech (Brno)
  • 00:35 Události v regionech (Ostrava)
  • 01:50 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 02:00 Fotbal: 1.FK Příbram - FC Baník Ostrava
  • 03:45 Studio fotbal: Dohráno
  • 04:35 Parta Maraton
  • 05:20 Olympijský magazín
  • 05:45 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 00:30 Velikáni umění: Canaletto
  • 01:25 Tajnosti slavných obrazů: Rembrandt
  • 01:50 Lana Turnerová – nedostižná
  • 02:55 Sex a hudba 1/4: Od podřazenosti k dominanci
  • 03:45 Notes
  • 04:25 Folk factory: Jablkoň