iVysílání

pondělí 18. 1. 2021 o
v
  • 07:10 Pan Ušák
  • 18:00 MS v házené 2021 Egypt
  • 18:00 MS v házené 2021 Egypt
Další u
  • 12:15 Cesty víry: Misie na březích Malawi m ŽIVĚ e +r
  • 12:45 Televizní klub neslyšících
  • 13:10 Československý filmový týdeník
  • 13:25 Zakázaný Bůh 2/13: Arcibiskupe, nemlč!
  • 13:55 Nádherná Amerika: Vyrobeno v USA
  • 14:45 Poslední tajemství Třetí říše: Záhadný Hess
  • 15:40 Dobrodružství vědy a techniky: Nový domov pro rosničku
  • 12:05 Panorama e +r
  • 12:55 24. Česká námořní rally 2020
  • 13:10 ME v rychlobruslení 2021 Nizozemsko: Závod žen na 1500 m
  • 13:50 ME v rychlobruslení 2021 Nizozemsko: Závod žen na 5000 m
  • 14:35 Hokej den poté
  • 15:20 MS v házené 2021 Egypt: Severní Makedonie - Chile
16:00
  • 16:45 Cestománie: Keňa
  • 17:15 AZ-kvíz
  • 17:40 Černé ovce
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:00 Události v regionech (Brno)
  • 18:00 Události v regionech (Ostrava)
  • 18:25 Kde domov můj? (Soutěž)
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:56 Branky, body, vteřiny
  • 16:10 Letecké katastrofy: Tragédie na Potomacu
  • 16:55 Život v gulagu
  • 18:55 Uchem jehly
  • 19:25 Mizející místa domova: Konec obce Prameny
  • 19:40 Postřehy odjinud: Finsko očima Petra Voldána
  • 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 16:00 Zprávy v 16
  • 16:30 Zprávy
  • 16:33 Studio ČT24
  • 17:00 Zprávy
  • 17:03 Studio ČT24
  • 17:30 Zprávy
  • 17:33 Studio ČT24
  • 17:55 Předpověď počasí
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:28 Interview ČT24
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:54 Sněhové zpravodajství
  • 19:56 Branky, body, vteřiny
  • 17:10 MS v házené 2021 Egypt: Jižní Korea - Rusko
  • 17:50 MS v házené 2021 Egypt: Švédsko - Egypt
  • 19:40 MS v házené 2021 Egypt: Francie - USA
  • 16:17 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
  • 16:31 Dofus: Kerubovy poklady: Soud dvanácti
  • 16:45 Dětská dopravní policie: Dron
  • 16:55 Medvídkova poradna
  • 17:10 Moje zahrádka: Voda vodička
  • 17:15 Michal chrání přírodu: Kam s krabicí od mléka?
  • 17:20 Kouzelná školka
  • 17:50 Dobrodružství Kocoura v botách: Zapomeň na mě
  • 18:10 Šmoulové: Šmoulové ve Strašidelném zámku/Fialoví Šmoulové
  • 18:40 Zprávičky
  • 19:40 Lesnílci: Zprávy
  • 19:45 Báchorky blanického rytíře: Hora Blaník
20:00
  • 20:10 Hlava Medúzy 2/8: Vykročení do života
  • 21:10 Reportéři ČT
  • 21:50 Učitelka (film)
  • 23:30 Zpátky se Sobotou (jen bonusy)
  • 20:00 Divy starověku 2/10
  • 20:45 Nové záhady bermudského trojúhelníku
  • 23:45 Speer a Hitler 2/3: Norimberský proces
  • 20:05 90’ ČT24
  • 21:30 Horizont ČT24
  • 22:00 Události, komentáře
  • 23:00 Předpověď počasí
  • 23:05 Zprávy ve 23
  • 23:45 Události v kultuře
  • 20:20 MS v házené 2021 Egypt: Norsko - Rakousko
  • 22:15 Studio fotbal: Dohráno Plus
  • 23:15 MS v házené 2021 Egypt: Island - Maroko
  • 20:00 Události v kultuře
  • 20:15 Plácido Domingo Gala
  • 22:50 Emoce v umění 2/24: Zvědavost
  • 23:40 Případ Barnabáš Kos
24:00
  • 00:25 AZ-kvíz
  • 01:25 Z metropole
  • 01:25 Týden v regionech (Brno)
  • 01:25 Týden v regionech (Ostrava)
  • 02:10 Sváteční slovo
  • 02:15 Dobré ráno: Je to v hlavě
  • 04:45 Kluci v akci: Věčné lahůdky XVIII.
  • 05:15 Černé ovce
  • 05:30 Události v regionech (Praha)
  • 01:20 Projekt nacismu: Hitlerovy dálnice
  • 02:10 Historie.cs: Pod praporem Johna Browna a generála Lee
  • 03:05 Soukromá muzea
  • 03:15 Náš venkov: Lidé z pravěku
  • 03:40 Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje?
  • 03:45 Ta naša kapela
  • 04:15 Poutní místa
  • 04:30 Rodinné křižovatky
  • 05:00 Křesťanský magazín
  • 05:30 Poslední oběť
  • 00:00 Zprávy
  • 00:10 Události v regionech (Brno)
  • 00:35 Události v regionech (Ostrava)
  • 01:00 Události, komentáře
  • 02:00 Události v regionech (Brno)
  • 02:25 Události v regionech (Ostrava)
  • 02:50 Interview ČT24
  • 03:17 Události v regionech (Brno)
  • 03:42 Události v regionech (Ostrava)
  • 04:07 Zajímavosti z regionů (Ostrava)
  • 04:32 Události v regionech (Praha)
  • 04:57 Události v regionech (Brno)
  • 05:22 Události v regionech (Ostrava)
  • 05:47 Události v regionech plus (Brno)
  • 00:35 Hokej den poté
  • 01:15 Branky, body, vteřiny
  • 01:25 MS v házené 2021 Egypt: Severní Makedonie - Chile
  • 03:15 Světový pohár v alpském lyžování 2020/21: Slovinsko
  • 04:10 Olympijský magazín
  • 04:30 Na skialpech přes hory III.
  • 04:45 Studio fotbal: Dohráno Plus
  • 05:45 Branky, body, vteřiny
  • 01:10 Třistatřicettři: Návraty
  • 02:05 ArtZóna
  • 03:00 Folk factory: AG Flek
  • 04:00 Notes
  • 04:40 Radiorock
  • 05:10 Události v kultuře