iVysílání

pátek 4. 12. 2020 o
v
  • 08:10 Etiopie
  • 08:15 Kapka vody
  • 08:59 ČT24 Plus: Česko dál rozvolňuje mimořádná opatření, Začíná testování pedagogických pracovníků, Výsledky jednání tzv. uhelné komise
  • 10:10 Nejkrásnější památky světa
  • 16:30 Volejbal
Další u
06:00
12:00
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:20 Události v regionech plus (Brno)
  • 12:20 Události v regionech plus (Ostrava)
  • 12:30 Sama doma
  • 14:00 Na stopě
  • 14:25 Reportéři ČT
  • 15:10 Cestománie: Zambie
  • 15:40 Příběhy slavných: Sešívaný
  • 12:00 Labyrint světa a ráj srdce 15/24: Mezi rozkošníky
  • 12:10 Obdivuhodný svět přírody: Sova pálená
  • 12:35 Chcete mě?
  • 13:00 Postřehy odjinud: Kolumbie očima Vladimíra Kroce
  • 13:10 Naše tradice: Mikuláš
  • 13:35 Zasvěcení
  • 14:05 Mistři medicíny: Pavel Dungl
  • 14:35 Středozemní moře
  • 15:30 Hitler a Paříž
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:30 Zprávy
  • 12:33 Studio ČT24
  • 13:00 Zprávy
  • 13:03 Studio ČT24
  • 13:30 Zprávy
  • 13:33 Studio ČT24
  • 14:00 Zprávy
  • 14:03 Studio ČT24
  • 14:30 Zprávy
  • 14:33 Studio ČT24
  • 15:00 Zprávy
  • 15:03 Studio ČT24
  • 15:30 Zprávy
  • 15:33 Studio ČT24
  • 12:05 Panorama
  • 12:50 Světový pohár v biatlonu 2020/21: Finsko
  • 14:20 IPPON
  • 14:35 Olympijský magazín
  • 15:00 Studio fotbal: Studio fotbal - Extra
  • 15:25 Světový pohár ve skocích na lyžích 2020/21: Rusko
  • 12:05 Myška Maisy: Skřípání
  • 12:10 Tom a krajíc chleba s jahodovou marmeládou a medem: Tom ve vesmíru
  • 12:15 Esa z pralesa: Poklad starého Jima, 4. část
  • 12:35 Čtení do ouška: Rarášek pod hruškou
  • 12:55 Lesnílci: Maškarní disko
  • 13:00 Výtvarka!
  • 13:25 Šmoulové: Nešika, džin kouzelné lampy
  • 13:50 Návštěvníci 15/15: Návrat do budoucnosti
  • 14:20 Méďa a lumíci: Protřepaný medvěd
  • 14:45 Už tam budem?
  • 15:15 Pes a jeho blog: Budeme zpívat pro pojízdné občerstvení
16:00
  • 16:35 Polopatě
  • 17:30 AZ-kvíz
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:00 Události v regionech (Brno)
  • 18:00 Události v regionech (Ostrava)
  • 18:25 Kde domov můj? (Soutěž)
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:56 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 16:25 Sousedé
  • 17:45 Boží dar - příběhy českých potravin 5/6: Buchty
  • 18:10 Po jedné stopě: K pevnostem na Zlatém pobřeží
  • 18:35 Labyrint světa a ráj srdce 16/24: Mezi slavnými
  • 18:55 Majitelé reality
  • 19:25 Mizející místa domova: Loreta na Hájku
  • 19:40 Postřehy odjinud: Polsko očima Miroslava Karase
  • 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 16:00 Zprávy v 16
  • 16:30 Zprávy
  • 16:33 Studio ČT24
  • 17:00 Zprávy
  • 17:03 Studio ČT24
  • 17:30 Zprávy
  • 17:33 Studio ČT24
  • 17:55 Předpověď počasí
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:28 Interview ČT24
  • 18:55 Předpověď počasí
  • 19:00 Události
  • 19:54 Počasí v evropských metropolích
  • 19:56 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 16:30 Magazín SP v akrobatickém lyžování
  • 16:55 Dostihy: Klusácký St. Leger
  • 17:10 Můj fotbal
  • 17:40 Fotbal: FC Fastav Zlín - FK Jablonec
  • 16:05 Operace JAUU!
  • 16:35 DVA3
  • 16:50 Terčin zvířecí svět
  • 17:05 Jogínci
  • 17:20 Kouzelná školka
  • 17:50 Dobrodružství Kocoura v botách: Únik kozlíka
  • 18:10 Šmoulové: Míšovi příbuzní/Karate Nešika
  • 18:40 Zprávičky
  • 19:40 Lesnílci: Pan Nikdo
  • 19:45 Čtení do ouška: Rarášek pod hruškou
20:00
  • 21:35 Všechnopárty
  • 22:30 Profesionálové (seriál): Provize
  • 21:00 Tajemná planeta 5/5: Zapomenutý prales
  • 21:50 Fargo: Kdo holí holiče?
  • 22:40 Fargo: Paradox hromady
  • 20:05 90’ ČT24
  • 21:30 Horizont ČT24
  • 22:00 Události, komentáře
  • 23:00 Předpověď počasí
  • 23:05 Zprávy ve 23
  • 23:45 Události v kultuře
  • 20:20 Evropská liga v basketbalu: Arka Gdyně - ZVVZ USK Praha
  • 22:00 Buly hokej živě: Buly
  • 23:05 Světový pohár ve freestyle lyžování 2020/21: Finsko
  • 20:00 Události v kultuře
  • 20:15 Linka: Peter Lipa
  • 23:55 Miranda: Švenk, nic víc
24:00
  • 00:25 AZ-kvíz
  • 00:50 Objektiv
  • 01:20 Toulavá kamera
  • 02:20 Dobré ráno: Sladká tečka
  • 04:55 Sváteční slovo
  • 05:00 Hobby naší doby
  • 05:30 Události v regionech (Praha)
  • 01:05 Válečné lodě: Torpédové čluny
  • 01:50 Ta naše povaha česká: Stesk po zeleném suknu
  • 02:30 Ztracené adresy: Žák
  • 02:50 Na vrcholky hor: Chata Švýcárna
  • 03:10 Folklorní magazín
  • 03:30 Náš venkov: Mladý muž ze staré školy
  • 03:50 Náš venkov: Brána do Branné
  • 04:05 Cesty víry: Život s Emanuelem
  • 05:00 Evropa dnes: Orlosupi bradatí nad Alpami
  • 05:30 Náš venkov: Ti, kteří sází stromy
  • 00:00 Zprávy
  • 00:10 Události v regionech (Brno)
  • 00:35 Události v regionech (Ostrava)
  • 00:40 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 00:50 Světový pohár v biatlonu 2020/21: Finsko
  • 02:20 Světový pohár v biatlonu 2020/21: Finsko
  • 03:45 Fotbal: FC Fastav Zlín - FK Jablonec
  • 05:30 Cyklotoulky: Telnické stezky
  • 05:45 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 00:25 Zlatá lýra
  • 01:20 Tohle jsme my: Šílený týden, část třetí
  • 02:05 Filmové hity 80. let
  • 02:55 Tečka páteční noci
  • 04:55 Vzkaz: Vzkaz Luďka Eliáše
  • 05:10 Události v kultuře