iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 1. 2010
20:30 na ČT1

1 2 3 4 5

340 hlasů
199211
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Daniela Kovářová — Libor Šula — Julie Gaia Poupětová

42 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • JUDr. Daniela Kovářová

  4:55 do playlistu

  JUDr. Daniela Kovářová
  JUDr. Daniela Kovářová je již osm měsíců ve funkci ministryně spravedlnosti v úřednické vládě Jana Fischera. Jaký si ve své práci stanovila cíl, kdo je jí ve vládě nejsympatičtější a kdo ji svádí? Jana Krause kromě jejího názoru na míru spravedlnosti v Čechách zajímaly také její záliby a koníčky, mezi které patří například psaní povídek.

 • Libor Šula

  16:03 do playlistu

  Libor Šula
  Libor Šula získal dvakrát ocenění nejlepšího kadeřníka roku a také třetí místo na mistrovství světa. Velmi úspěšně se prosadil i jako moderátor, ale do budoucna se chce věnovat především své profesi, ve které si získal mimořádné renomé. Uslyšíte, jak by si Libor vystřihl Jana Krause a jaká rizika hrozí při holení břitvou.

 • Julie Gaia Poupětová

  30:41 do playlistu

  Julie Gaia Poupětová
  Julie Gaia Poupětová se věnuje sex koučinku a umožňuje svým klientům rozvíjet intimní vztahy, komunikaci, smyslové prožitky a další dovednosti nezbytné pro spokojený sexuální život. Jana Krause zajímalo, jak její práce vypadá konkrétně, s jakými problémy se na ni její klienti nejčastěji obracejí a jak se pod jejím vedením lze rozvinout.

Přehrát vše

Související