iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 3. 2007
20:50 na ČT1

1 2 3 4 5

22 hlasů
60172
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Ljuba Skořepová — Vít Vomáčka — Radek Hudousek

37 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ljuba Skořepová

  2:42 do playlistu

  Ljuba Skořepová
  Herečka Ljuba Skořepová Janu Krausovi řekne vše o svém novém pořadu – one woman show. Prozradí, že se před každým představením pokřižuje, a že v Národním divadle hraje už 60 let. Dnes vystupuje v různých divadlech asi 9× za měsíc. Kromě toho se věnuje psaní knížek a astrologii. Co se týče životosprávy, tak tu prý nemá žádnou – nemá ani čas se v klidu najíst. Dále komunikuje se skřítky, kteří jí v různých situacích pomáhají. Když je poprosí, vyjdou jí vstříc. Nefungují ale na úředníky.

 • Vít Vomáčka

  18:21 do playlistu

  Vít Vomáčka
  Ing. Vít Vomáčka, starosta obce Kravaře v Čechách, je svérázný starosta. V této funkci je už 16 let a mimo to občas řídí obecní autobus. Momentálně žije u maminky a jeho největší zálibou je právě práce starosty. Když se chce pobavit, dá si fernet a zajde někam s hezkou ženou. V Kravařích mají malou nezaměstnanost a svou vlastní dopravní společnost.

 • Radek Hudousek

  29:04 do playlistu

  Radek Hudousek
  Radek Hudousek, vítěz ankety „Sestra roku“, vysvětlí, jaké je to být zdravotním bratrem a proč si tuto práci vlastně vybral. Na zdravotní škole se mu líbilo, byl totiž sám kluk mezi 33 holkama. I v práci se mu líbí. Nakonec se se zdravotní sestřičkou i oženil.

Přehrát vše

Související