iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 12. 2006
21:40 na ČT1

1 2 3 4 5

21 hlasů
87494
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Pavel Ploc — Regina Holásková — Hurvínek s Martinem Kláskem

37 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Pavel Ploc

  3:24 do playlistu

  Pavel Ploc
  Pavel Ploc patří k našim úspěšným skokanům na lyžích nebo spíš letcům na lyžích. Tento rozdíl mezi dřívějšími skoky a současnými lety velmi zajímá Jana Krause, včetně způsobu držení těla, které dnes s nohama do véčka připomíná spíše siluetu rogala. Pozvání na můstek Jan Kraus odmítne, zvláště po ukázce Plocova pádu z roku 1985, který v Harrachově zachytila kamera. Mluvit budou i o současné práci, o tom proč chce sportovec dělat politiku a co mu to přináší.

 • Martin Klásek

  19:36 do playlistu

  Martin Klásek
  Další host Martin Klásek přijde samozřejmě s Hurvínkem, kterého vodí stejně jako loutku Spejbla. Netuší, že tu bude mít konkurenci v podobě Honzíka, loutky, kterou dostal Jan Kraus. Kluci na sebe trochu prskají a my se během natáčení dozvíme podrobnosti třeba o vzniku Hurvínkova jména, které už dostal i jeden asteroid na obloze.

 • Regina Holásková

  31:50 do playlistu

  Regina Holásková
  Do třetice přijde ve vánočním kostýmu Regina Holásková, poněkud kontroverzní postava z reality show VyVolení. Pochlubí se novým bytečkem, probere s moderátorem způsob vydělávání peněz a prozradí, jak plánuje svůj život v nejbližší době.

Přehrát vše

Související