iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 4. 2016
13:30 na ČT2

1 2 3 4 5

2 hlasy
22271
zhlédnutí

Auto Moto Revue

Jak často měníme naše auta?

Jsme tu zpátky. S novou kastlí i motorem!

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • VW Passat

  1:16 do playlistu

  VW Passat
  Nenápadný ale hodně hbitý je VW Passat za milion. Petr si na sebe vzal kvádro, aby se vžil do role manažera. Pašík se povýšil drobnými úpravami ve stylu rallye sport, s volantem to možná trošku přehnal. Display Petra uchvátil a vyhrál si s ním. Stejně jako s hlasovým ovládáním, už si s tou paní tyká. No a nastavil si masážní sedačku a režim komfort a může začít dělat byznys.

 • KIA Sportage GT Line

  8:30 do playlistu

  KIA Sportage GT Line
  KIA Sportage GT Line – prý má ten nový model všeho víc. Alešovi se to líbí, i nová světla, co vypadají jako kostky ledu. Dynamika motoru tedy moc sportovnější není, teprve po zmáčknutí kouzelného knoflíku drive mode se to vylepší. Aleš ocenil, jak on říká – posez na první dobrou. Jen ten jednobarevný interiér by nemusel. Ale jinak – Sportage, rovná se příjemná společnice.

 • Továrna VW v Hannoveru

  15:59 do playlistu

  Továrna VW v Hannoveru
  Navštívili jsme továrnu VW v Hannoveru. Tady se dělají Transportery a Panamery. Super moderní podnik, i když už slaví 60 let. Hodně mají co do provozu mluvit sami zaměstnanci. Chlubí se tady obrovským lisem na plechové díly. Každých dvě a půl minuty vyjede nové auto.

 • Jak často měníme naše auta?

  21:24 do playlistu

  Jak často měníme naše auta?
  Napadlo vás, jak často v Česku měníme naše auta? A které věkové kategorie volí novější a které starší? Petr to zašel zjistit.

 • Soutěž

Přehrát vše