iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 3. 2016
11:30 na ČT2

1 2 3 4 5

4 hlasy
17007
zhlédnutí

Auto Moto Revue

STK - přicházejí podstatné změny

Jsme tu zpátky. S novou kastlí i motorem!

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jaguar FX

  1:01 do playlistu

  Jaguar FX
  Jaguar FX – když se řekne Jaguár, člověk si představí auto většinou drahé, velké, luxusní a žravé. FX stojí milion, na délku má přes pět metrů, luxusní tedy je – na první pohled. Prostě jsou v něm udělátka, která v běžném autě nenajdete. A spotřeba? Není to tak hrozné. Řídit Jaguára, to je asi jako být ve VIP zóně.

 • STK - přicházejí podstatné změny

  8:27 do playlistu

  STK - přicházejí podstatné změny
  STK – co je nového od ledna? A jak se budou tvářit, když přijedete s vytuněným autem? Nové je hlavně fotografování, v databázi se uchovávají fotografie auta ze všech stran. Pokud máte auto vytuněné schválenými, homologovanými doplňky, nemusíte mít strach, že by neprošlo.

 • Hyundai i20 Active

  13:17 do playlistu

  Hyundai i20 Active
  Hyundai i20 Active – oplastovaná i dvacítka, trošku zdvižená, se střešními lyžinami, atraktivním barevým provedením. Ale nic víc. Městský crossover. Nutno říci, že mu to sluší.

 • Speedio

  19:32 do playlistu

  Speedio
  Zajímavé vozítko – speedio. Něco mezi skateboardem a segwayem. Deska mezi kolečky, je to na baterky, má to dvě kola a v sobě spoustu gyroskopů. Aleš zkrotil speedio za čtvrt hodiny, prý to není tak složité. Ale pak je vozítko obratné, docela i rychlé. A hlavně zábavné.

 • Soutěž

Přehrát vše