iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 12. 2015
12:45 na ČT2

1 2 3 4 5

3 hlasy
17696
zhlédnutí

Auto Moto Revue

Jak se chovají ve smyku různé typy aut?

Jsme tu zpátky. S novou kastlí i motorem!

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Test - 1. část

  1:09 do playlistu

  Test - 1. část
  Aleš si vzal na mostecký polygon tři odlišné typy aut. Rodinný kombi vůz, SUV a sporťák. Nejdřív nás zajímalo, jak moc se liší jejich brzdná dráha. Když pojedou na stejném povrchu stejnou rychlostí. Čekalo nás docela překvapení.

 • VW Touran

  5:32 do playlistu

  VW Touran
  Petr si od televize půjčil rodinku a vyrazili na hory. S VW Touranem. Německá chlouba. Mají na co být pyšní? Emise neemise, mají. Kvalitní zpracování, vychytávky typu konektivita. Nebo průhledná střecha. Ale vážně, naftový dvoulitr jede svižně, lehké řízení, možná až trochu moc. Úžasný výhled. A spotřeba? Skoro neuvěřitelná. Nový Touran je kousíček větší a sportovnější.

 • Test - 2. část

  14:29 do playlistu

  Test - 2. část
  Ve druhém testu na polygonu prověřil Aleš vypínací elektronický stabilizační systém. Všechny tři typy aut měly za úkol sjet kluzný kopec se zatáčkou. Jednou se zapnutým systémem a jednou bez něj. Výsledek se dal očekávat: elektronika dokáže opravdu zabránit do velké míry, aby se auto dostalo do smyku. A je celkem jedno, v jakém typu auta sedíte.

 • Suzuki Jimny

  18:42 do playlistu

  Suzuki Jimny
  Petr si půjčil v autobazaru ojeté Suzuki Jimny. Maličké terénní autíčko. A když terénní, tak zajel rovnou na terénní dráhu. Co tohle vozítko dokáže projet, docela jsme zírali. Ale je to fakt krabička od sirek. A na silnici malinko plave. Ani ojetý není z nejlevnějších, pokud je to čtyřkolka. Protože je legendou.

 • Soutěž

Přehrát vše