iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 11. 2015
12:45 na ČT2

1 2 3 4 5

2 hlasy
16833
zhlédnutí

Auto Moto Revue

Srovnání Octavia RS 230 hatchback versus combi

Jsme tu zpátky. S novou kastlí i motorem!

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Srovnání Octavia RS 230 hatchback versus combi - 1. část

  1:01 do playlistu

  Srovnání Octavia RS 230 hatchback versus combi - 1. část
  Otestovali jsme novou Oktávii RS s 230 koňmi pod kapotou. Dokonce dvě, jeden sedan a jeden kombík. Vzali jsme je na letiště a nejdřív jsme zkusili jejich zrychlení v závodě na čtvrt míle. Petr s manuálem v sedanu a Aleš s automatem v těžším kombíku. Start vyšel líp Petrovi, řadí dvojku a pak … nechte se překvapit.

 • Policista řídí křižovatku

  4:48 do playlistu

  Policista řídí křižovatku
  Taky vás občas vyleká, když začne na křižovatce řídit dopravu policista? Pojďte se podívat v jakých případech se to tak děje a co nás v takovém případě čeká. Zákon musí znát každý řidič, takže se předpokládá, že takový oříšek z autoškoly – třístrannou uzávěru – bezpečně vyřeší třeba každý řidič dodávky. Horší je to s chodci, neznalost zákona sice neomlouvá, ale rozhodně znevýhodňuje. Raději jsme pro vás připravili pár animací, jak se zachovat.

 • Srovnání Octavia RS 230 hatchback versus combi - 2. část

  8:08 do playlistu

  Srovnání Octavia RS 230 hatchback versus combi - 2. část
  Srovnání dvou Oktávek RS pokračuje. Aleš i Petr je projeli na okreskách a jsou oba spokojeni, když jedete s motýlem na plynu, tak jste v malinko tvrdším, ale pořád rodinném autě. Sem tam sportovnější prvek – obšitý volant třeba. Ale když za to trochu vezmete, probudí se v autě sportovní srdce.

 • Ford Mondeo

  13:33 do playlistu

  Ford Mondeo
  Když se podíváte na nové Mondeo zepředu, uvidíte Aston. Ono to bylo jasné už z filmu Casino Royale s Jamesem Bondem, kde jezdily obě značky a byly si hodně podobné. Dostali jsme k otestování liftback s 1,5 litrovým vznětovým motorem. Zdvihnutí obočí už si zaslouží LED světla s pěti sty komponenty. Zvenčí větší, ale uvnitř menší než VW Passat. Aleš na závěr vyzkouší Ford ze znalosti světových jazyků.

 • Záruka při koupi nového vozu

  19:15 do playlistu

  Záruka při koupi nového vozu
  Když už si člověk pořizuje nový vůz, zvažuje spoustu okolností – cenu, účel auta, vybavení, taky barvu, samozřejmě. Mnohdy ale také záruku. Ta se může lišit jak v délce, tak v podmínkách. Ale i v ceně, protože se dá přikoupit. Petr si na to vzal blok a fixku a názorně nám to popsal. A dejte si pozor na maličkatá písmenka někde dole.

 • Soutěž

Přehrát vše