iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 11. 2015
12:45 na ČT2

1 2 3 4 5

5 hlasů
16269
zhlédnutí

Auto Moto Revue

Výhody off roadů v zimě

Jsme tu zpátky. S novou kastlí i motorem!

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Opel Corsa

  1:12 do playlistu

  Opel Corsa
  Nový maličký Opel Corsa je až na podvozek opravdu celý předělaný. Aleš na něm těžko hledá nějakou chybičku. Je roztomilý, kufr přiměřeně velký. Na dovolenou moc pohodlný není, ale do města – ideální. Vyhřívané přední sklo za čtyři tisíce? To není špatné. Aleš měl k dispozici jednolitr, tříválec. A nemohl si vynachválit bezhlučnou jízdu. A když přidal, Corsa opravdu zabrala.

 • Cadillac DeVille

  7:44 do playlistu

  Cadillac DeVille
  Cadillac DeVille – návrat do šedesátých let. Přes pět a půl metru dlouhý koráb s osmiválcem. A taky se špičatými chromovanými nárazníky a se soškou na přídi. Další vychytávka – otvor do nádrže je pod zadní levou odrazkou. Petr je nadšen z mechanické okapničky nad okny předních dveří. Řadí se tři rychlosti. Malinko na silnici plave, brzdy nic moc, ale ten zvuk a toho místa uvnitř.

 • Jaguar SUV F-Pace

  12:29 do playlistu

  Jaguar SUV F-Pace
  Fantastický kaskadérský kousek s jaguárem. Pro prezentaci nového SUV F-Pace si Jaguar vybral neobvyklé show – kaskadérský kousek na úrovni světového rekordu. Jak to vypadá? Jako když na dětské autíčkové dráze vypustíte v „kolejišti“ model do loopingu, čili do převrácení přes střechu. Při velké rychlosti model drží v dráze odstředivá síla. Přetížení je pak 6G. Ale jde něco takového udělat i s opravdovým autem?

 • Hyundai ix20

  14:02 do playlistu

  Hyundai ix20
  Hyundai ix20, další z menších modelů. Posuvná zadní lavice, kufr srovnatelný do roviny ale užitnost dorovnává. Obrovská zpětná zrcátka, výborný rozhled. Vůbec vnitřek auta působí hodně rozměrně. Ale ta spotřeba, a ten automat. Možná by byl lepší nafťák s manuálem. Nepřesvědčil ani tempomat, není vidět zvolená rychlost. Menu na displeji není v češtině, i když se vyrábí u nás.

 • Hummer H3

  20:01 do playlistu

  Hummer H3
  Nekompromisní off road Hummer H3, je opravdový teréňák. Sice se snaží vypadat jako bojové vozidlo, ale nenechte se splést – žádné držáky zbraní, žádné trčící šrouby, dokonce ani dofukovací kola. Zato s terénem si poradí skvěle, perfektně zvládá boční náklon. Díky skoro balónovým kolům dokáže terénem svištět dost rychle. Na silnici už to tak slavné není, ale v terénu nemá u nás srovnání.

 • Soutěž

Přehrát vše