iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 11. 2015
12:35 na ČT2

1 2 3 4 5

1 hlas
12316
zhlédnutí

Auto Moto Revue

Staronová značka DS - hybrid versus diesel

Jsme tu zpátky. S novou kastlí i motorem!

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Citroen DS 5 - 1. část

  1:06 do playlistu

  Citroen DS 5 - 1. část
  Petr s Alšem vyjeli porovnat hybridní a „obyčejný“ Citroen DS 5. Jeden z prvních Citroenů označením DS se objevil ve filmu Fantomas se zlobí. Ano, to létající auto s aerodynamickými tvary. Jestlipak je DS pětka také tak unikátní? Na první pohled je krásná, elegantní, na druhý si všimnete nečekaného počtu oken – čtrnáct. Což vynikne při nasednutí. Z interiéru se ještě dá vytknout docela vzdálený dotykový displej a málo odkládacích míst.

 • Výměna oleje

  6:07 do playlistu

  Výměna oleje
  K automechanikovi Standovi Bezouškovi jsme dorazili zjistit, proč je důležité měnit pravidelně olej. A až uvidíte tu poškozenou klikovou hřídel za desítky tisíc, tak pochopíte taky. Standa nám ale předvede, co se vlastně při nedostatečném mazání motoru děje.

 • Citroen DS 5 - 2. část

  11:14 do playlistu

  Citroen DS 5 - 2. část
  Také v Petrově DS 5 je spousta krásných ovládacích knoflíků – ale trošku zbytečných. Aleš se trochu vytočil nad automatickou převodovkou, která řadí neřadí, cuká, jako kdyby napodobovala ruční řazení. Velikost kufru nic moc, parádní sedačky i dost místa vzadu

 • Montáž garážových vrat

  16:01 do playlistu

  Montáž garážových vrat
  Aleš se zajel podívat, jak se montují garážová vrata. Jaké musí vlastně mít rozměry taková díra do domu, aby mohla být vrata dálkově ovládaná? Kam se pohon vůbec montuje, a jak vypadá?

 • Subaru Impreza

  19:33 do playlistu

  Subaru Impreza
  Petr si v bazaru vyhlédl čtyřkolku Subaru Impreza z roku 2006 ve verzi kombi. Jednoduché a rychlé auto, takový rodinný soutěžák. Ale pozor při pořizování ojetiny na předělávky. Třeba v tomto případě poddimenzovaná spojka. Že náhradní díly nepatří k nejlevnějším, je jasné. V žebříčku ale patří k těm spolehlivějším a zloděje moc neláká. Tak půjdete do toho?

 • Soutěž

Přehrát vše