iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 10. 2013
10:00 na ČT1

1 2 3 4 5

13 hlasů
13640
zhlédnutí

Toulavá kamera

Brána nebes v Předklášteří u Tišnova — Špillarovna v Peci pod Čerchovem — Klub přátel železnic Českého ráje — Křížové cesty na Šluknovsku — Pouskův mlýn v Mešně — Vltavské vyhlídky

28 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Tišnov a okolí

  1:37 do playlistu

  Tišnov a okolí
  Městečko Tišnov bere většina návštěvníků jižní Moravy jako výchozí bod pro výlety do kouzelné krajiny Českomoravské vrchoviny. My se vás pokusíme přesvědčit, že návštěvu si zaslouží i město samotné a jeho nejbližší okolí. Začít můžeme jeho dávnou historií.

 • Špillarovna

  5:59 do playlistu

  Špillarovna
  O tom, že v krásné krajině pod Čerchovem nemusíme obdivovat jen dílo paní Přírody, se přesvědčíme při návštěvě Pece pod Čerchovem.

 • Klub přátel železnic Českého ráje

  9:47 do playlistu

  Klub přátel železnic Českého ráje
  Časy, kdy železnici vládly parní lokomotivy, si připomeneme v Turnově. Společně navštívíme členy Klubu přátel železnic Českého ráje. Trochu ufuněné babičky jim učarovaly natolik, že je nejen rádi vidí zpátky na kolejích, ale když je potřeba, tak se pustí i do generální opravy.

 • Křížové cesty

  13:53 do playlistu

  Křížové cesty
  Na Šluknovsko se tentokrát vypravíme za zajímavým unikátem. Region totiž patří k místům s největší koncentrací křížových cest nejen u nás. Najdeme jich tu celkem čtrnáct.

 • Pouskův mlýn

  18:05 do playlistu

  Pouskův mlýn
  Víc než stovka mlýnů stávala kdysi v povodí řeky Úhlavy. Dokonce se prý říkalo, že řeka ani není řekou, že to si jen mlynáři mezi sebou posílají vodu z jednoho mlýnského kola na druhé.

 • Vltavské vyhlídky

  22:10 do playlistu

  Vltavské vyhlídky
  Vltava patří k symbolům naší země. Pro mnohé lidi bývala obživou, pro mnohé taky nepřítelem, když její vody zaplavovaly při budování přehrad krajinu i místa, kde stávaly domy. Bývala a stále je cílem milovníků romantických výletů podél vody.

 • Soutěž

Přehrát vše