iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 8. 2010
10:00 na ČT1

1 2 3 4 5

35 hlasů
11729
zhlédnutí

Toulavá kamera

CHKO Broumovsko — Podkrkonošský zoopark v Chomutově — Plavba po Jizeře — Zámek Bechyně — Ruční papírna — Naučná stezka Zahrady u Českého Brodu

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • CHKO Broumovsko

  1:16 do playlistu

  CHKO Broumovsko
  Trošku náročnější výšlap nás čeká po hřebenech vrcholků na Broumovsku. Projdeme si desetikilometrovou trasu od polských hranic až ke kapli Hvězda, která se může pochlubit původním turistickým značením vyrytým do skal.

 • Podkrkonošský zoopark v Chomutově

  5:07 do playlistu

  Podkrkonošský zoopark v Chomutově
  Pocit pobytu v divoké přírodě můžete mít při procházce Podkrušnohorským zooparkem v Chomutově. Coby pětatřicátník patří k našim nejmladším zoologickým zahradám, ale svou rozlohou všechny konkurenty trumfne.

 • Plavba po Jizeře

  9:05 do playlistu

  Plavba po Jizeře
  Zkušení vodáci by možná dali přednost divočejšímu prostředí, pro začátečníky nebo rodiny s dětmi je ale zhruba desetikilometrový úsek Jizery začínající u Malé Skály úplně ideální. Nemusí se bát divoké vody a mohou si prohlédnout okolí.

 • Zámek Bechyně

  12:57 do playlistu

  Zámek Bechyně
  K nejslavnějším obdobím zámku v jihočeské Bechyni patří období, kdy patřil Petru Vokovi. Ten totiž nechal v módním renesančním slohu přestavět původní gotický hrad ze 13. století a dopřál mu i honosnou výzdobu.

 • Ruční papírna

  16:58 do playlistu

  Ruční papírna
  Marcela Davidová se do výroby papíru pustila při mateřské dovolené. Hmotu tvořila v kuchyni v mixéru a lila ji ve vaně do síťky proti mouchám. Svým nadšením nakazila manžela a začali výrobu rozšiřovat.

 • Naučná stezka Zahrady u Českého Brodu

  20:42 do playlistu

  Naučná stezka Zahrady u Českého Brodu
  V Zahradách nedaleko Českého Brodu na Kolínsku se projdeme po několikakilometrové naučné stezce. Její nenáročný terén si užijí i děti a děti se podílely i na pěti informačních tabulích stezky.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související