iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
25. 11. 2012
13:35 na ČT2

1 2 3 4 5

9 hlasů
1697
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Kniha a výstava o Josefu Toufarovi — Setkání katechetů — Studentský domov Petrinum — Středisko Nazaret Borovany — Farní divadlo Slavkov — Tomáš Harastej — Tak to vidím já

26 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kniha a výstava o Josefu Toufarovi

  0:49 do playlistu

  Kniha a výstava o Josefu Toufarovi
  O číhošťském zázraku asi někdy slyšel každý z nás. Osud faráře Josefa Toufara, který jej zaplatil životem, už zas tak známý ale není. A právě to se snaží napravit Miloš Doležal svojí knihou Jako bychom dnes zemřít měli, na kterou navazuje i putovní výstava.

 • Setkání katechetů

  5:01 do playlistu

  Setkání katechetů
  Škola je základ života. Za základy vzdělání mladých křesťanů nesou zodpovědnost také učitelé náboženství. Jaké jsou jejich zkušenosti s výukou a v čem se přizpůsobují jednotlivým generacím, jsme se ptali na setkání katechetů v Brně.

 • Studentský domov Petrinum

  8:25 do playlistu

  Studentský domov Petrinum
  Petrinum je ubytovacího zařízení v Brně. Zřídilo ho brněnské biskupství a je určené chlapcům, kteří zde studují na středních školách. Jak vypadá takový běžný den na katolickém chlapeckém internátě, vám přiblíží následující reportáž.

 • Středisko Nazaret Borovany

  11:38 do playlistu

  Středisko Nazaret Borovany
  Každý má nějaký handicap a každý má nějaké obdarování, říkají ve středisku Nazaret v Borovanech. Členové Církve československé husitské se zde věnují postiženým lidem a zároveň pořádají kurzy výtvarných řemesel pro děti i dospělé z okolí.

 • Farní divadlo Slavkov

  15:26 do playlistu

  Farní divadlo Slavkov
  Farní divadlo Simsala Bim vzniklo ve Slavkově u Brna před 11 lety. Za tu dobu odehrálo pro děti i dospělé diváky mnoho pohádek i klasických divadelních her. Jejich zatím poslední dílo - autorská komedie - má název Kostlivec ve skříni.

 • Tomáš Harastej

  18:26 do playlistu

  Tomáš Harastej
  Dnes vám představíme mladého adventistického kazatele Tomáše Harasteje, který se vedle duchovní péče o sbor v Olomouci věnuje zejména práci s místními vysokoškolskými studenty sdruženými v organizaci INRI road.

 • Tak to vidím já

  22:41 do playlistu

  Tak to vidím já
  Fejeton Hany Pinknerové – Dneska jsem to stihla

Přehrát vše

Související