iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 9. 2012
16:10 na ČT2

1 2 3 4 5

5 hlasů
1219
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Dobříš v září opět zářila — Dobroduš nabídl hudbu pro duši — Litohlavská hájenka má nový kabát i obyvatele — Teen Challenge pomáhá na Žižkově — Pražské Náměstí Míru hostilo Jarmark Diakonie — K září patří Svatováclavské slavnosti — V Plzni se děkovalo i svérázně meditovalo — Charita chválila a děkovala — Ze světa — V+V na návštěvě u Petra Vaďury

26 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Dobříš v září opět zářila

  0:13 do playlistu

  Dobříš v září opět zářila
  Tradice společných pořadů a událostí pokračuje v Dobříši i přes to, že někteří její organizátoři odcházejí. Pestrá směs událostí už má své pevné místo v kalendáři kulturně-duchovního života Dobříše.

 • Dobroduš nabídl hudbu pro duši

  3:11 do playlistu

  Dobroduš nabídl hudbu pro duši
  Beatlesácké retro v podání skupiny Brouci band a sólové vystoupení Michala Niceland Motyčky navodilo ve vinohradském evangelickém sboru radostnou atmosféru. Aukce fotografií a obrazů ji opravdu potřebovala.

 • Litohlavská hájenka má nový kabát i obyvatele

  5:00 do playlistu

  Litohlavská hájenka má nový kabát i obyvatele
  Středisko křesťanské pomoci v Plzni před časem zakoupilo osamělou budovu na kraji Litohlav, aby v ní mohlo rozvinout svou ozkoušenou a propracovanou práci s lidmi s různým typem závislostí. Její důkladnou rekonstrukci teď oslavilo se sponzory a přáteli.

 • Teen Challenge pomáhá na Žižkově

  7:20 do playlistu

  Teen Challenge pomáhá na Žižkově
  Centrum dětí a mládeže nabízí žižkovským dětem ze sociálně slabších rodin prostředí, ve kterém se mohou rozvíjet jejich talenty a kde se nenásilně učí, jak zacházet se svým životem.

 • Pražské Náměstí Míru hostilo Jarmark Diakonie

  11:30 do playlistu

  Pražské Náměstí Míru hostilo Jarmark Diakonie
  Vinohradská dominanta kostela sv. Ludmily už drahnou dobu shlíží na roztodivné aktivity pražských křesťanů, které se odehrávají pod jejími věžemi. Tentokráte prostor opanovala Diakonie a její přátelé z podobných organizací.

 • K září patří Svatováclavské slavnosti

  13:17 do playlistu

  K září patří Svatováclavské slavnosti
  Spiritualita, poezie a hudba se potkávají a s nimi ti, kterým je právě tato cesta k duchovnu blízká.

 • V Plzni se děkovalo i svérázně meditovalo

  14:50 do playlistu

  V Plzni se děkovalo i svérázně meditovalo
  Předposlední zářijová neděle nabídla plzeňským dvě zajímavé akce. V katedrále se sešli křesťané, kteří v tomto městě umějí dělat spoustu věcí společně, aby za tento dar poděkovali a ujistili se, že chtějí právě tudy jít i v budoucnu. Zato ve známé Meditační zahradě Luboše Hrušky se „nastavovalo zrcadlo“ všudypřítomnému pokrytectví mezilidských vztahů.

 • Charita chválila a děkovala

  16:47 do playlistu

  Charita chválila a děkovala
  Každým rokem jsou oceňováni oblastními Charitami navržení pracovníci, kteří svým významem, pracovním nasazením či kreativitou přesahují běžný průměr.

 • Ze světa

  17:55 do playlistu

  Ze světa
  V Krakově a Osvětimi si mladí z několika zemí Evropy připomněli hrůzu nacionálního šílenství a v Sarajevu totéž učili zástupci světových náboženství při volném pokračování jejich dřívějšího setkání v Assisi.

 • V+V na návštěvě u Petra Vaďury

  20:23 do playlistu

  V+V na návštěvě u Petra Vaďury
  Pánové Vacek a Vávra opět přijíždějí popovídat si z další osobností křesťanského světa. Tentokráte to je rozhlasový redaktor a autor mnoha náboženských pořadů Petr Vaďura.

Přehrát vše

Související